reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Ząbków brak:

Staś
Paulinka
Ola
Kubuś
Krzyś
Zuzia
Jasio
Antoś
Arturek
Maja (maajkowa)
Oleńka
Mateusz

u nas jak nigdy... noc nie za ciekawa :-( Jacek pomimo poich usilnych próść napalił w kominku i było bardzo gorąco. Efektem tego było to, że Mały obudził się o 4.00 rano i nie chciał spać. Jak zobaczyłam, że j. przewraca się na drugą stronę w celu dalszego snu - zaraz dałam mu burę, że mógłby się zainteresować Mateusze. Przez 8 mies. nie musiał doi niego wstawać więc teraz łaski nie robi.
 
zuskus;

ja inhaluję Mateusza już od 3 tyg. W szpitalu był to sam berodual, natomiast lekarz dodał jeszcze pulmikort.
Najważniejsze, że od dłuższego czasu nie ma już duszności... bo to było straszne. Bierze także amoksakliv.Widać poprawę ale jeszcze charczy.

Ja również życzę zdrowia chorującym
 
Joasiu i ja Nadię Pulimicortem inhaluje - jakoś nam sie udaje ją inhalować ale na początku wierciła się i płakała.

Mam pytanko do mam, których dzieci miały wiatrówkę - moja Nadia ma takie plamki po tych krostach i nawet małe dziurki ( na buzi) - znacie moze jakies sposoby, bądź masc którą mogłabym zastosować ????
 
Dziewczyny- zdrówka Waszym pociechom! Bardzo Wam współczuje tych chorób:dry: mam nadzieje, że szybko one miną!

Lilianka ładny avatarek ;-)

Bbakania śliczną masz córeczkę- suuuper się śmieje!;-)


Ja już jestem po obiadzie, mój tata był na spacerze z Bartkiem, przyjechali Bart zjadł i poszedł spac- Bart dziękuje za gratulacje i posyła Wam sześciozębny uśmiech :-);-)

Ja zmykam do łazienki- postanowiłam że umyje ją z góy na dół- CAŁĄ!!!!!! W każdym zakamarku ;-) aaa i sąsiadka się zapowiedziała, że wpadnie ją oglądnąc, bo my jesteśmy po remoncie całego miszkania i chciała zerknąc jak to wygląda bo ona teraz się przymierza do remontu ;-)

No nic dziewczynki, lecę- do później- bez odbioru :-)
 
Kobitki :-)

Biedne te Wasze maleństwa z tymi infekcjami :-(
Życzę dzieciaczkom dużo, dużo zdrówka :tak: a Wam wiele sił mamusie :tak:

Agusia - bezbolesnej wizyty u stomatologa :-) ja wspominam miło leczenie kanałowe, chociaż konkretnego znieczulenia nie miałam :-p, bo piersią jeszcze karmiłam :zawstydzona/y: Życzę podobnych wrażeń :tak:
Ja na swoją teściową też złego słowa nie powiem :tak: była ostatnio tydzień i było bardzo fajnie :tak: musiałam ją ganiać z kuchni, bo ciągle by coś myła... :zawstydzona/y: Ale z małą śmigała na spacerki i razem się bawiły :-D Ola zadowolona i babcia też :tak: A te dobre rady... hehehe :-) są i chyba zawsze będą :-D ja po prostu robię swoje i co ja uważam za słuszne :-p A w tym dobrym kontakcie chyba pomaga też to, że obie mamy mieszkają daleko, więc i za często się nie widujemy :zawstydzona/y:
Daruunia - czy Bartuś na avatarku pokazuje zęby?? :-D

Ja już domek posprzątałam, a babcia z wnuczką spacerek zaliczyły :tak:
Teraz odpoczywamy po obiadku - dziś proste danie - spaghetti ;-) a Oleńka tnie komara w łóżeczku już od 1,5h :szok: Może jej tak zostanie na stałe? :sorry2: Ja bym się nie pogniewała :-D
 
WITAM KOCHANE!!!
ja jak zwykle wiecej podczytuje niż pisze ale jestem na bierząco
GRATULUJE ZĘBOLKÓW!
Zuzia dziś kończy 8 miesięcy i nadal zęboli brak:-D ale jej to w zupełności nie przeszkadza.

I przede wszytki zdrówka dla wszystkich!!!
 
reklama
Gratulacje dla Zuzolka :-)
Daruunia ale mnie rozbawiłaś z tą fryzurką a jak potem przeczytałam o w połowie ogolonej to już w ogóle:-):-):-)
Natalka śliczna dziewczynka
Moja Ola budziła sie kilka razy w nocy a jak mama poszła do pracy to spała dłużej rano do 7 i w dzień najpierw godzinę a potem 3:szok:
Starsza od środy jest u mojej siostry i jak na razie jej się tam nie nudzi tylko nam już się tęskni za nią
 
Do góry