reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
my już po spacerku, mroźno ale słonecznie, mała zasnęła w wózku zanim jeszczy wyszłyśmy z domu, i spała z nowym smokiem!!!!!!!:happy: czyli wszytsko na dobrej drodze.
Co do śpiworka Zuzol nie ma problemów z spaniem w nim, nie ma wyjścia:-D jak kłądłam ją w śpiochach to tak ciągnęla nogawki aż sie porozpinają i wywalała stópki na zewnątrz:-D

Darunia też mamy ten kubeczke NUK-a mała szybciutko nayczyła się jego obsługi!
 
reklama
Czytaja,czytaja tylko czasami nie maja tyle doswiadczenia zeby odpisywac,pozdrawiam:-);-)

Marysia juz wykapana zasnela i nie zjadla musze zaraz ja wybudzic i nakarmic dalej na biegunke,zanioslam kupke do zbadania jutro wyniki jeju jak to juz dlugo trwa,milego wieczorku:-)


:)))Uff to dobrze:))):-)
Skaza to nie byla.:happy:
Moj synek zostal dzisiaj nazwany tytłą!!(ma 72cm i wazy 9kg-skonczył 7mies i prawie dwa tyg) przez Pania Pediatre..
.Poza tym zrobiła duze oczy,ze nie raczkuje,tylko woli stawac...Jest duzy a ja slyszalam,ze niektore dzieciaczki omijaja raczkowanie.
Tylko staja ,a pozniej probuja chodzic..
:dry:

:wściekła/y:Jestem zla ....:-(
 
Eli czytają...ja Ci odpowiedziałam bo mój średni syn ma a właściwie miał skazę to dlatego odpowiedziałam, bo się trochę znam

A co do nieufności nie dziw się dużo troli po forum grasuje i trzeba trochę na nim być aby do siebie ludzi przekonać



Wiem wiem...Niepotrzebnie sie zdenerwowalam...
Kochane Jestescie!!
A trolle PRECZ!!!;-)

Pozdrawiam serdecznie!!:-):happy:
 
:)))Uff to dobrze:))):-)
Skaza to nie byla.:happy:
Moj synek zostal dzisiaj nazwany tytłą!!(ma 72cm i wazy 9kg-skonczył 7mies i prawie dwa tyg) przez Pania Pediatre..
.Poza tym zrobiła duze oczy,ze nie raczkuje,tylko woli stawac...Jest duzy a ja slyszalam,ze niektore dzieciaczki omijaja raczkowanie.
Tylko staja ,a pozniej probuja chodzic..
:dry:

:wściekła/y:Jestem zla ....:-(
Witaj ELI
No to suepr, że to nie skaza. Tylko skąd te zaróżowione policzki?
A co do stwierdzenia pani doktor - to sie nie przejmuj. Zapraszam na watek: "Co potrafia nasze dzieci" lub "Ile waza nasze dzieci" - porównasz i na pewno sie uspokoisz. Każde dziecko rozwija sie własnym tempem. Grunt to żeby dzieciaczka do niczego nie zmuszac. :-)
 
Eli85 moja Zuzia najpierw nauczyła się chodzić w chodziku potem zaczeła raczkować, a wogóle się nie zapowiadało że wogóle będzie rackzować.;-) spokojnie niczym się nie przejmuj przecież każde dziecko rozija się inaczej , mały może najpierw musi na stojąco załapać jak przebierać nogami, jak to u nas było.
 
Hej! Jasiek zalicza drugą drzemkę a ja na BB.
Eli dobrze, że to nie skaza a mój synek też woli stawać niż raczkować ale gonię go bo neurolog kazała najpierw nauczyć go prawidłowo raczkować :tak:
Darunia cieszę się, że zakupy sie udały
Avatarki śliczne :)
 
Jolu- trzymam kciuki, żeby wszystko bylo ok!

Joasiek, Asiowo nic mi nie mówice o takich pysznosciach... ja narazie jestem twarda i dalej trzymam dietę i cwiczę... ale jak piszecie o takich smakołykach to aż ślinka mi leci!!! :-p

Magdziarko ja dziękuję za bardzo, bardzo przydatego maila!!!!

Patyk mam nadzieje że Arturek pośpi do rana -życzę tego wszystkim mamą i ich dzieciaczką ;-)

Eli ja też nie wiedziałam jak pomóc dlatego nie pisałam, napisz nam coś o sobie i swoim szkrabie ;-)

Magdalenkakol- oj tasiemca nie ma :baffled: ale ja to się wkurzyłam normalnie :rofl2:;-)

Agusia mam nadzieje że ząbek szybko wyjdzie!

Mata dobrze, że troszkę odsapnęłąs

Ja już Barta ululałam, tasiemca brak więc się nudzę, zaraz lecę pod prysznic i bede czekała na Ł ;-)


No tak.Głupota ze mnie ...Nawet nic o Maksie nie napisałam...:zawstydzona/y:
Dzisiaj mialam egzamin na prawko(zdałam na szczescie):-);-)Ale strasznie boli mnie głowa(biore yasminelle i troche sie odchudzałam ostatnio.. ale juz nie bede;-) od lutego ide na cw do Fitness Gym:))))hehe ciekawe czy dam rade;-):-)
No ale nie o tym chciałam..:zawstydzona/y:

Tylko chciałam Wam napisac o moim małym Serduszku..
Maks jest moim drugim dzieciatkiem...
Poroniłam w 4mies ciazy..:-(
staralismy sie z mezem o maluszka i po wielu komplikacjach(przedwczesne skurcze,zastrzyki w brzuszek),po 22godz porodzie,ktory i tak skonczył sie cesarka-bo nasz maluszek blokował sie główka i groziło mu uduszenie-zobaczyłam te piekne czarne oczy:))):-) i ułyszałam ten cudoowny krzyk swojego Syna:-):-)
Nigdy nie doznałam niczego cudowniejszego..w jednej chwili zapomniałam o bolu..o tym wszystkim i oszalałam na punkcie tych oczu:-):happy:

Maksiu urodził sie w czerwcu 2008 r.
Jest zywym i pogodnym maluszkiem.
Czasami jestem przy nim baardzo zmeczona(na pewno to nie obcy temat dla Was)
:):-)

Dzisiaj ta Pani w przychodni mnie wkurzyła!!Moje dziecko tytła!!!:wściekła/y::no: Bo wazy 9kg i mierzy 72cm-73cm..

Normalny chłopiec.
Jak zywicie swoje maluchy??
I w ogole jak wyglada wasz plan dnia??
moze ja robie cos nie tak?:-(
Napisze Wam swoj przykladowy plan dnia::happy:
6 lub 7 ma-sniadanko-je pyszne sniadanko z Bobovity lub 150ml kaszki z butli
potem mycie ,ubieranie,
ok8.00 Maks szaleje w skoczku(ja w tym czasie sprzatam,piore itd -zajmuje sie domem)
9.30/10ta bawimy sie , ok 11tej Mały ma drzemke(wczesniej jak chce dostaje 150ml mleka na 2-gie sniadanie
ok 13tej spacerek
14 lub 14.30 obiadek(zalezy o ktorej jadl drugie sniadanko)-daje mu słoiczki z bobovity(zjada caly-po 6 tym mies)
potrm zabaawa:-):-)
ok 17tej dostaje jabłuszko z brzoskwinka przetarte lub domowej roboty kisielek z soczku, ewentualnie-ale to nie czesto budyn z polowa zołtka z jabluszkiem przetartym
i ogladamy ulice sezamkowa na mini mini:-)i bawimy sie
ok18.30 kapiel,masazyk,kremiki itp:-):-)
no i ok 19tej kaszka ok 210-240ml
i wstaje w nocy raz 150ml mleka
do picia najczesciej wode ewentualnie herbatke z jabłka i melisy.
Po obiadku czasem dostaje ok 3 chrupki kukurydziane (w trakcie zabawy)

I tyle..
POZDRAWIAM:happy::happy::happy::happy::happy:
 
U nas nocka do du.... mały marudził cała noc i teraz też idzie oszalec sam nie wie czego chce .
Aniu też sie zastanawiam o tym szczepieniu na tą sepse dziś zajade do osrodka się wszystkiego wypytać bo powiem wam ze boje sie .
Choroba Madziu jeszcze raz ci wyslę tego meila bo zdaje mi sie ze dobrze napisałam
 
reklama
:-)
Eli85 moja Zuzia najpierw nauczyła się chodzić w chodziku potem zaczeła raczkować, a wogóle się nie zapowiadało że wogóle będzie rackzować.;-) spokojnie niczym się nie przejmuj przecież każde dziecko rozija się inaczej , mały może najpierw musi na stojąco załapać jak przebierać nogami, jak to u nas było.


No wlasnie przebiera..hehe tyle,ze na stojaco..
Hym chodzik :ja słyszlam nie nie nie!!!
Dla mnie to kazda mama wie raczej co jest dobre dla jej maluszka..
Poczekamy zobaczymy.
kazała mi klasc go sobie na podładze na udach i zmuszac do raczkowania.
synek moich znajomych raczkuje ale dopiero od ukonczenia 9mies.
I jest wszystko ok.
Bezsensu..
Chciałabym zmienic lekarza ,bo u tej to nawet nie dowiedziałam sie czy prawidłowo zywie malego..:-)
Pozdrawiam

Witaj ELI
No to suepr, że to nie skaza. Tylko skąd te zaróżowione policzki?
A co do stwierdzenia pani doktor - to sie nie przejmuj. Zapraszam na watek: "Co potrafia nasze dzieci" lub "Ile waza nasze dzieci" - porównasz i na pewno sie uspokoisz. Każde dziecko rozwija sie własnym tempem. Grunt to żeby dzieciaczka do niczego nie zmuszac. :-)
\



Zajrzalam i okazało sie ,ze jest normalnym chlopcem..
zaden fenomen:-):-)
Tez juz nosi rozm 80:)_):rofl2:
Dziekuje za rade!!
Ja po prostu musze lekarza zmienic..:tak:;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry