reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Znalazłam na interii taki artykuł Ulga zależna od daty urodzin - Biznes w INTERIA.PL - notowania giełdowe, nieruchomości
o krótce dotyczy..."
Konsekwencją tej zmiany jest wprowadzenie proporcjonalnego odliczenia ulgi w zależności od tego, w którym miesiącu urodziło się dziecko. Tak więc w przypadku np. dziecka, które urodziło się w grudniu, rodzice będą mogli odliczyć tylko 1/12 kwoty 1173,7 zł."
Kombinują jak mogą:no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Znalazłam na interii taki artykuł Ulga zależna od daty urodzin - Biznes w INTERIA.PL - notowania giełdowe, nieruchomości
o krótce dotyczy..."
Konsekwencją tej zmiany jest wprowadzenie proporcjonalnego odliczenia ulgi w zależności od tego, w którym miesiącu urodziło się dziecko. Tak więc w przypadku np. dziecka, które urodziło się w grudniu, rodzice będą mogli odliczyć tylko 1/12 kwoty 1173,7 zł."
Kombinują jak mogą:no:

Takie rozliczenie będzie obowiązywać dopiero za 2009 rok :tak: czyli my odliczamy całą kwotę za 2008 rok :-D :-D :-D
 
Ja już na nogach od 7:30, już byłam w tesco ;-) Ł zajmuje sie Bartem !
Co kupiłaś???????????

MAGDZIARKO ja nic od Ciebie nie dostałam ale pewnie dlatego, że nie należe do watku zamknietego czyli "śmietanki" czerwcówek :-) Za świeża ze mnie mama...;-):-p:sorry2:
Wczoraj napisałam tak
wysyłam wam cos na maile ....jak ktos nie dostanie nic ode mnie to niech napisze na pw swój mail
może nie mam Twojego maila co?????hiiiiiii Bo w zyciu żadnej mamy nie pominę.
Jola a ty mi dobrego maila podałas bo mi przyszedł zwrotny mail...coś tam coś tam

Agusia avatarek piekny. A niedawno kasowałyśmy jak szalone...........
 
Ostatnia edycja:
Magdziarko-ogromne dzieki raz jeszcze za przepisy:-)
Patyczku-ja tez mam smoczki aventu,te transparentne airflex-najpierw mialam te 0-6m,a teraz te od 6 miesiecy.Nie probowalam innych,wiec nie wiem jak by Maja zareagowala na zmiane.Ja staram sie dawac jej smoka tylko do zasniecia lub jak jest marudna,ale nie zawsze udaje mi sie byc konsekwentna.Maja tez uwielbia go sobie ze wszystkich stron podgryzac dziaselkami;-)
Joasiek-ja mam te same obawy co Ty,o tym,ze chcialabym SAMA byc swiadkiem pierwszych slow,pierwszych krokow itp.Mai.
Na szczescie ja mam perspektywe pracy w zlobku,na 3/4 etattu,razem z Maja-chociaz jeszcze zobaczymy czy to wypali,czy sie dogadam finansowo.

Oj,wspolczuje tym z Was,ktore jeszcze tyle musza wstawac w nocy do dzieciaczkow-ja juz zapomnialam co to nocne karmienie.Jedynie jak Maja byla chora to budzila sie,bo nie mogla oddychac prze nosek,ale szybko zasypiala z powrotem.
Jedynym problemem jest to jej pozne chodzenie spac-najwczesniej o 23.00.Czesto zasypia przed 22.00,ale zawsze trwa to ok.pol godzinki,taka drzemka,po ktorej budzi sie calkowicie wyspana i chetna do zabawy.
No,ale za to daje mi pospac do 9.00-10.00 rano,az wstyd sie przyznac.....
 
reklama
Do góry