reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Wiecie, że sanedip ogłosił epidemie grypy !!! Nalezy unikac wiekszych skupisk ludzi. BBrrr...

:szok::szok::szok: Byłam wczoraj na pobraniu krwi i dziś już trochę drapie mnie w gardle :dry: ale nie było dużo ludzi (ok 7 osób) jednak zarazki są w powietrzu :baffled:
Po wczorajszej wiadomości Joli zaczęłam bać się o mojego maluszka i intensywnie myślę o tych szczepieniach :tak:
 
reklama
(może zwrot podatku trochę tę wizję wakacji rozświetli:sorry2:):-D
Odliczysz jaśka i bedzie koło 1000 zł:-D:-D:-D

A teraz sensacja. Antek spał całą noc o 6:30 wypił 120 mleka i spaliśmy do teraz ale tak myslałam, że coś nie tak ni wiedziałam. mały pokasłuje..ot tak by nie spał pewnie a pochorował to i pospał ale dziwnie bo ma kaszel suchy nie ma temperatury i kataru. Poczekam do jutra nie będę dzisiaj leciała do lekarza. Idę ogarniać się.
 
Witam moje drogie!
U nas nocka standardowa, wstałyśmy o 8 mała obejrzała swoją bajkę u nas w łóżku i mogłam jeszcze 30 min dochodzić do siebie:-D zjadłyśmy śniadanio a teraz mała biega w chodziku a ja z kawka na bb:-D
zdrowka chorującym!
 
Witam.

Mata fajnie, że Dobrusia dała Ci pospać.

Artur obudził się o prawie 3 w nocy na cyce, potem przez 6, wtedy wziełam go do nas do łóżka i spaliśmy do 7.40.
Rano zjadł 180ml sinlaca z owocami:szok::szok::szok:, a teraz szaleje z zabawkami i sobie gada. Teraz śmiesznie pluje do tych zabawek:-D
Ja popijam kawkę, już zimną:confused: i zagryzam ciachem.
Mam masę prania i prasowania i sprzątania. W piątek może przyjadą teściowie, to trzeba ogarnąć trochę:-)
Miłego dnia babeczki
 
Moja to nawet nie wiem ile się razy budzi w nocy ale kilka to napewno ostatnio i mnie wkurza bo nie je za każdym razem tylko cycoli i mnie ciąga za cyca a mnie trafia szlag.
 
No to i ja się przywitam! :-)

Ja już na nogach od 7:30, już byłam w tesco ;-) Ł zajmuje sie Bartem a ja mam chwilę na bb- ale popisałyście z rana ;-)

Nocka była ok ;-)

Życzę Wam żeby każdy maluszek przesypiał całą noc! ;-)

Miłego dnia!
 
Dobry dzień :tak:

Kilka stronek dziś do nadrobienia :tak: i nie wiem już co której napisać :baffled: Wybaczcie ;-)
Ja dziś też wcześniej na nogach, bo już po 7, jak Oleńka wstała :tak: Na szczęście jestem wyspana :tak: chociaż szybko spać nie poszłam :-p No ale musiałam załatwić urząd pracy (znów...:dry:). Ja chciałabym wrócić do pracy od września, ale maksymalnie na pół etatu i w pobliżu domu (marzenia...:sorry2:)chociaż najbardziej pasowałaby mi pracka wieczorami (chyba pisałam już o tym kilka stron wcześniej) :tak: Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że przegapię coś z rozwoju Oli - pierwsze kroki, świadome słowa... obawy młodej mamy :tak:
Mała właśnie zasnęła ;-) zazwyczaj zasypia zaraz po karmieniu, przed 8, teraz czekała aż wrócę i pogłaskam ją po buzi :-D Idę zrobić kawusię, bo moja mama już czeka :zawstydzona/y: mówi do mnie "komputeromaniaczka" :-p
Miłego i owocnego dnia babeczki :-)

Aaaa Magdziarko - dostałam :-) dziękuję bardzo :tak:
 
reklama
Do góry