reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witam z rana!

ChomikImage.aspx


Dziś przyjeżdża moja Mama no a potem weekend, więc będzie mnie mniej na bb. Pojawię się w poniedziałek.

Pozdrawiam!

Dobrze że ja mieszkam w domu a nie w bloku bo u mnie pralka chodzi przeważnie w nocy, zmywarka też

A do pracy to ja bym chętnie wróciła jako luz psychiczny ale narazie póki Maciek nie pójdzie do przedszkola to nierealne:no:
 
reklama
Mata oby Dobrusi tak zostalo i zebys miala wiecej czasu zeby sie skupic,Mata ja wlasnie tez obawiam sie tego,ze np jak zostawilabym Marysia z kims to ona moglaby nauczyc sie tej osoby no i to chyba nazywa sie ,,zazdrosc,,:-D:-D:-D

Zuzkus kawke poprosze;-)

fajnie,ze mama przyjezdza we dwie zawsze razniej,a i dzieciaki pewnie sie ciesza,kiedy zamierzasz wyslac Maciejowskiego do przedszkola:-)?
 
witam :-)
brunowi tez sie stare przyzwyczajenia przypomnialy jak Dobrusi tzn dwie pobudki na jedzenie ale wstanko o 5:30:-pojej jak ja nie lubie o takiej nieprzyzwoitej godzinie wstawac:tak:caly dzien bede chodzic do tylu a musze pojsc poplacic r-ki przed wyjazdem do Polski bo potem m zapomni i jeszcze mu prad wylacza:-D:-p
ja do pracy nie wiem kiedy tzn nie wczesniej jak maly skonczy rok ale wtedy to chyba bede juz musiala czegos poszukac chociaz na pol etatu...
milego dnia mamusie:-)
 
Witaj Wilmek:-)
ale z naszych dzieci to ranne ptaszki,moze w Polsce odespisz?:-)

Marysia wlasnie sie budzi,a ja jakas glodna jestem sniadanie juz jadlam,mmm;-)
 
Witajcie:-) A ja popijam kawkę, Kuba bawi się na podłodze:-) więc co ja mogę robić? Oczywiście BB:-D:-D
Nocka nawet nawet. pobudka o 4,20 i spanko do 8 Uffff. A ja chyba jutro pójdę do przychodni z Kubulem, zobaczę dzisiaj jeszcze jak będzie się czuł. Chvcę tylko, żeby go osłuchali. Bo poza kaszlem i małym katarkiem nic mu nie jest. Tylko ten kaszel mnie niepokoi. No nic poczekam do jutra

Mata życzę żeby Dobrusi już tak zostało:tak::tak: I Ty byś była bardziej wypoczęta przy okazji. ja może w okolicy kwietnia-maja może pójdę do pracy. chociaż nie jestem jeszcze przekonana czy chcę. Z jednej strony jakaś odskocznia od domu, z drugiej zaś nie wiem czy mam ochotę powierzyć Kubę jakiejś obcej osobie i tak biję się z myślami. Nie wiem co zrobić. Ale jeszcze trochę czasu mam.:-(

Marlenko współczuję takieg wstawania skoro świt. Nie daje Ci Marysia posapć. No al teraz Marysia sobie śpi a nasze brzdące zaczynają szaleć. I tym oto sposobem masz chwilkę spokoju;-)
 
witam

A Paulinka znów sie zepsuła:baffled:a ja znów padam...
Nie wiem ile razy wstawałam, ok 5... i pobudka na dobre o 5:30:zawstydzona/y: i teraz oczywiscie juz pada, normlnie o tej porze sie budzi:-( Ja jestem wykonczona, jeszcze leci ze mnie jak z kranu, chciałabym w łozku cały dzien polezec:zawstydzona/y:

ooo... własnie P. wrócił do domu, chyba sie przejął tym, ze sie tak kiepsko czuje:tak: to mzoe jednak poleze w łozku:-p

Mata... oby Dobrusi tak zostało:tak:

Idę w koncu si ogarnac i cos zjesc,b o mała mi dała w kość rano, ona najgorsza jest jak sie nie wyspi:zawstydzona/y:
 
witam

A Paulinka znów sie zepsuła:baffled:a ja znów padam...
Ja jestem wykonczona, jeszcze leci ze mnie jak z kranu, chciałabym w łozku cały dzien polezec:zawstydzona/y:

ooo... własnie P. wrócił do domu, chyba sie przejął tym, ze sie tak kiepsko czuje:tak: to mzoe jednak poleze w łozku
No widzisz kochana jaki ten Twój mąż jest dobry i domyślny. Pawełki tak mają ;-)
Korzystaj i wypoczywaj !!!

Ja już po śniadanku. Czytam jakies newsy na internecie. Wiecie, że sanedip ogłosił epidemie grypy !!! Nalezy unikac wiekszych skupisk ludzi. BBrrr...
 
reklama
Witajcie!
U nas nocka jak zwykle chyba z 6 pobudek :baffled: nie pamiętam byłam nieprzytomna :baffled: dziś wywietrzę pokój tak porządnie to może będzie lepiej :blink:
Pobudka o 7.00 potem kawka i bułeczka z dżemem i pomogłam tacie rozładowac towar bo przywiózł cały samochód a ostatnio narzeka na kręgosłup i ogólnie na samopoczucie więc Jaśka w leżaczek zabawiał się zabawkami a my myk myk i szybciutko poszło :-) tacie też zaserwowałam kawkę i bułeczkę (nasza poranna tradycja :-)). Jeśli chodzi o pranie to ja zawsze na noc nastawiam pralkę czasem kilka jak nie chce mi się spać a że mieszkamy w domu nikomu to nie przeszkadza (współczuję, że macie takich sąsiadów :zawstydzona/y: ale kiedy macie prać?) ja staram się załapać na tańszą taryfę od 22.00 do 6.00 ale jak mam 5 pralek do prania to już na to nie patrzę :dry:
Jasio zalocza właśnie pierwszą drzemkę pewnie 30 min i po spaniu ale dobre i to :tak: potem zabawa znów drzemka ok 12 i o 13 zupka potem spacer (na razie nie pada więc może tak zostanie), obiad (dziś schabowe) i znów drzemka. Zliczając cały dzień to ma dwie po 30 min i jedną 40 min czasem do godziny.

Jeśli chodzi o powrót do pracy to ja się nie spieszę ale życie z ołówkiem w ręku trochę mnie męczy a nie ma nawet z czego odłożyć na wakacje (może zwrot podatku trochę tę wizję wakacji rozświetli:sorry2:)

Mata dobrze, że dziś Dobrusia dała Ci pospać :tak:
Marlena, Wilmek, Asiowo rozbrykały się te dzieciaki :-p współczuję ale ja po dzisiejszej nocy tez padam :rofl2:

dziś muszę się wcześniej położyć to może się wyśpię ;-) ale znając życie posiedzę tradycyjnie do północy

miłego dnia mamusie :-D
 
Do góry