reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Eli przpraszam, że to napiszę ale jesli piszesz posta i chcesz za chwilę coś dodac to naciskasz na swoją wcześniejszą wypowiedź ''edytuj'' i piszesz do woli ;-)
Wtedy forum ładnie wygląda i nie ma ''bałaganu''

Prezczytasz to w regulaminie ;-)

Cieszę się że Twoj szkarbek łądnie się rozwija, na innych wątkach już pisałyśmy o planach dnia naszych szkrabów (myśleż, że dobrze Ci je) :-)

Pozdrawiam!!!


Ja właśnie wstwiłam obiad, Bart śpi, Ł obiera ziemniaki :-p i zaraz lecę dalej do kuchi ;-)


Jola a może ząbki idą?
 
:-)

Ale mamy piękną dziś pogodę :-D :-D :-D aż się żyć chce :-D :-D :-D Okna w domku pootwierane żeby trochę tego słoneczka i powietrza wpadło do środka :-D
Właśnie ogarnęłam mieszkanko, pranko wstawione, a w kuchni pichci się gulasz :tak:
Czekam teraz aż moje szczęście wróci ze spacerku z babcią :tak:
 
My dzisiaj nie sapcerujemy Za to obiadek juz zjelismy teraz trzeba bpopic herbatka zielona na lepsze trawienie. Aa w ogole musze sobie kupic rooibos i czerwona pu-erh
Teraz czekam na tesciowa ma mi wziac paczke wyslac.
 
moj bobek znów śpi, M ją usypiał:-D a ja na podsłuchu (niani) słuchałam jak jej śpiewa! Ogarnęłam cały bałagan w domu po moim małym tajfunie zrobie sobie kawki i obiadek upichce:-D
 
Dziewczyny, jak zacytować w jednym poście kilka wypowiedzi?? :confused: Bo nie mam pojęcia :zawstydzona/y:

jest jeszzce inny, wg mnie prostszy sposób. W lewym dolnym rogu postów sa 3 ikonki "cytuj" "+" i " coś tam, juz nie pamiętam :-p " wystarczy zaznaczyć "+" w tych postach co sie chce zacytować i przy odpowiadaniu na post pojawią się te zaznaczone :tak:

Eli fajnie, że w końcu zaczynasz cos pisać :tak: i sie nie bój, nie gryziemy i jak tylko wiemy coś na zadany temat, to napewno napiszemy :tak:

my po spacerku, obiadek zrobiony, muszę domek tylko nieco ogarnąc, bo u nas dookoła samo błoto się zrobiło i do domu wniosłam chyba z tonę :angry::angry::angry:

Jolu Mikołajkowi chyba zębiska idą :sorry2: ja też nie znoszę takiego homo-niewiadomo. To nie, tamto nie...:crazy:

Magdalenkakol ja chyba tez muszę przerzucic się na czerwona herbatke (przyspiesza ponoc spalanie materii :tak:mi kiedys wzmagała apetyt :baffled:)

przepraszam, że nie odpisuję każdej, ale mi coś kompuer nawala i muszę z nim najpierw porządek zrobić.. od kilku dni wszystko zamula strasznie, nie idzie nic zrobić... az mężowi napisałam, żeby się o to co z laptopa zostanie nie potknął przed domem, bo chyba go przez okno wyrzucę :wściekła/y:

miłego dzionka i mam nadzieję, szybko się z tym kompem uporać :tak:
 
Oj,wspolczuje tym z Was,ktore jeszcze tyle musza wstawac w nocy do dzieciaczkow-ja juz zapomnialam co to nocne karmienie.Jedynie jak Maja byla chora to budzila sie,bo nie mogla oddychac prze nosek,ale szybko zasypiala z powrotem.
Jedynym problemem jest to jej pozne chodzenie spac-najwczesniej o 23.00.Czesto zasypia przed 22.00,ale zawsze trwa to ok.pol godzinki,taka drzemka,po ktorej budzi sie calkowicie wyspana i chetna do zabawy.
No,ale za to daje mi pospac do 9.00-10.00 rano,az wstyd sie przyznac.....

Widzę, że nasze córeczki mają identyczny plan dnia, a właściwie to nocy :-) Ja już z Lenką nie walczę - kąpię ją po 21, czasem nawet dopiero 21.30 - i jeszcze cyc, więc zasypia około 22 - i już wtedy zwykle się nie budzi. Bo po kąpieli o 19.30 zasypiała na pół godzinki i wstawała wyspana.
A rano śpią z Jackiem do późna - w niedzielę budziłam ich o 11.15! W tygodniu staram się już codziennie dzwonić z pracy i ich budzić, żeby wstali najpóźniej o 10 :baffled: No i od początku tego tygodnia Jacek ma wprowadzoną zasadę, że jeśli rano pośpią dłużej, to wieczorem po 22 on sam zajmuje się Leną i ją usypia - nie mam zamiaru płacić za jego miłość do długiego spania ;-)
 
w niedzielę budziłam ich o 11.15! W tygodniu staram się już codziennie dzwonić z pracy i ich budzić, żeby wstali najpóźniej o 10 :baffled:

O ja!!!!!!!!!!!!!!!:szok::rofl2: to chyba marzenie każdej mamy - jeśli nie pracuje ;-)

jest jeszzce inny, wg mnie prostszy sposób. W lewym dolnym rogu postów sa 3 ikonki "cytuj" "+" i " coś tam, juz nie pamiętam :-p " wystarczy zaznaczyć "+" w tych postach co sie chce zacytować i przy odpowiadaniu na post pojawią się te zaznaczone :tak:

Aż musiałam sprawdzic- widzę, że działa- dzięki! Ja to ciemna masa jestem :-p

Mam nadzieje Mata, że komp szybko dojdzie do siebie ;-)


My już po obiedzie, Bart też, qrcze pogoda u nas okropna i nie wiem czy na spacer się wybierac, może Ł wyśle :-p zobaczę ;-)
 
Widzę, że nasze córeczki mają identyczny plan dnia, a właściwie to nocy :-) Ja już z Lenką nie walczę - kąpię ją po 21, czasem nawet dopiero 21.30 - i jeszcze cyc, więc zasypia około 22 - i już wtedy zwykle się nie budzi. Bo po kąpieli o 19.30 zasypiała na pół godzinki i wstawała wyspana.
A rano śpią z Jackiem do późna - w niedzielę budziłam ich o 11.15! W tygodniu staram się już codziennie dzwonić z pracy i ich budzić, żeby wstali najpóźniej o 10 :baffled: No i od początku tego tygodnia Jacek ma wprowadzoną zasadę, że jeśli rano pośpią dłużej, to wieczorem po 22 on sam zajmuje się Leną i ją usypia - nie mam zamiaru płacić za jego miłość do długiego spania ;-)

O ja!!!!!!!!!!!!!!!:szok::rofl2: to chyba marzenie każdej mamy - jeśli nie pracuje ;-)



Aż musiałam sprawdzic- widzę, że działa- dzięki! Ja to ciemna masa jestem :-p

Mam nadzieje Mata, że komp szybko dojdzie do siebie ;-)


My już po obiedzie, Bart też, qrcze pogoda u nas okropna i nie wiem czy na spacer się wybierac, może Ł wyśle :-p zobaczę ;-)

O mi chyba tez działa. Nawet nie wiedziałam że tak można i zawsze kopiowałam i odpisywałam w wordzie:-):-):-)
 
reklama
Witam i o samopoczucie pytam ;-):-):-D
Ja od wczoraj mam urwanie głowy w domu Sprzątanie, gotowanie, opieka nad chorymi dziecmi, do tego sama chora jestem, nie mam nawet jak wyjsc do lekarza, mam okropny kaszel- płuca az mi rozrywa, matko kiedy to sie skonczy!!!
Nadia przez te zęby i chorobę nie chce spac w dzien -naszczescie w nocy spi - całe szczescie!!!
U nas dzsiaj pogoda przygnębiająca,cały czas ziewammmm:sorry2:
Teraz dzieciaki mi posnęly, zjadły obiad i spią - ciekawe jak długo... hihi
 
Do góry