reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Bry moje drogie!

Melduje się z pracy!

Marlenko pokoik śłiczny! ;-) No i osiedle bajerka! :tak:
Mejdia zazdroszczę takiego kuligu!!! Super sprawa!
Mata zdrówka dla Dobrusi!!! dziękuje za info od Asi :-)
Mamoot mam nadzieje że kostkasz szybko do siebie dojdzie...

A u mnie w robocie był przed chwilą mąż, teraz juz siedze i coś kombinuje;-) kawkę musze wypić no i zaraz gdzieś pewnię uderzę w teren :-)
Miłego dnia!!!
 
reklama
o Daria dzisiaj kontrola m w pracy ;-):-D
mała mi w końcu odpadła, bidna z tym katarem. Tak się zastanawiam, czy wyjść z nią na dwór na trochę, nie ma gorączki, ale ma mocno ten nosek zatkany i oddycha głównie przez buźkę, więc strach, żeby czegoś gorszego nie podłapała... ale ona tak ciągnie na dwór, dzisiaj ubrała sobie bluzę, założyła kaptur i przyszła powiedzieć mi pa. Po chwili słyszę, a ta odblokowała wózek, odsunęła od drzwi i chce na klatkę wychodzić :szok:
co do spania z miśkami, teraz tez wzięła sobie ferajnę do spania, fotka telefonem robiona, a w pokoju ma ciemno, więc dużo nie widać, ale minimalne rozeznanie jak wygląda spanie Dobrusi w łóżeczku jest :-p:-D a i dodam, że mamy krótkie łóżeczko i tam gdzie Dobrusia ma nóżki, tam jest już koniec ;-)
 
Uszanowanko
Mejdia ale piękna przygoda taki kulig :tak:A zima tego roku jest cudna na tego typu imprezki. Tylko pozazdrościc i zyczyc szybkiej powtórki !!! Mam nadzieje, że juz niedługo będzie Cie tutaj wiecej. Pisz co u Was :tak:
Mata zdrówka dla Dobruni ... niech te choróbka sie w końcu skończa !!! Co do łóżeczka, to podziwiam, ze Dobrunia może w nim spac :shocked2:. Niejest Jej tam juz ciasno ?Jeszcze ten krąg znajomych pluszaków ... :-D
Tak jak już Wam wcześniej pisałam, pożegnałam łóżeczko i mała śpi na swoim wielkim łożu. Miałam oczywiście obawy, ale po 3 miesiacach spania stwierdzam, że to była dobra decyzja :tak:
Aguś (guś-guś) czyli jednak zalkupy w IKEA udane. To dobrze. Chłopcy pewnie zadowoleni, szczególnie Kacperek.
Marlenko widze, że pokoik w Twoich ulubionych kolorkach :tak:. A nie myślałaś żeby ta ciemniejsza ściane jeszcze bardziej przyciemnic ?
Jak tam po pracy - zmeczona ?
Jola przeszukujesz przepisy.. znalazłas cos fajnego ?
Darunia oj czuc Twój brak na BB :tak::-( Brakuje tutaj Twojego spontanu, szleństwa .. dobrze, że wogóle znajdujesz czas żeby od czasu do czasu cos do nas naskrobac. A jak tam Bartuś - jak sie czuje?
Kasiulek Ty tez jakoś ostatnio ostygłaś na forum :sorry2:
Lilianka a Ty gdzie sie podziewasz, hee ?? :blink:
Magdziara to juz wogóle o nas zapomniała ...

... więcej na "Z" ;)
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczynki za powitanko :-D ciesze się że nie jestem jeszcze zapomniana hihih
postaram się odzywać częściej :-) o ile Maja mi pozwoli :tak: a teraz troche zaczęłam czytać wstecz i jeeeenyyyy co tu się dzieje!!!!:szok: ASIOWO!!GRATUACJE!!!!
Biedna Dobrusia z katarkiem, my walczyłyśmy z katarem jakiś czas temu (Buderhin, nasivin i xyzal) i na szczęście przeszedł, choć wtedy też przyplątały nam się ząbki(siedem na raz szło o zgrozo!!) więc pozostaje to chyba przeczekać, a na spacerki (krótkie) chodziłyśmy "zasmarkane" jak gorączki nie było :tak:
Darunia a jak Bartuś w żłobku? kurcze ja to chyba nadopiekuńcza jestem bo tu bym chciała zostawić młodą na te pare godzin z teściową a z drugiej nie.... ehhh:sorry2:
Marlenko pokoik super kolorowy więc Córcia pewno szczęśliwa:tak: Jola no widzisz ściągnęłaś mnie chyba myślami :-D
Dobra idę doczytywać jeszcze :cool2:
 
Agusia - my też planujemy remont pokoju dziecięcego = zamiana ich pokoju z naszą sypialnią, bo jest większa + malowanie itp.i myślę o takim łóżku dla dzieciaków
[]łóżko solaris, Halmar - SKLEP.meble.pl
na dole Bogna, na górze Krzym - kolory też neutralne jak dla parki :tak:, tylko ta cena....
Piękne te łóżko zakochałam się :-D i powiem CI że ściągnę pomysł od Ciebie tylko troszkę pozmieniam i mój M mi zrobi ale to jeszcze odległe plany bo dopiero w wakacje będziemy robić remont góry :tak:
 
Wiatjcie dziewczynki!:-)
Asiowo-OGROMNIASTE GRATULACJE!!!!!!!!!!W szoku jestem,ze Ty w ogole zdazylas do szpitala-przeciez pol godziny przed urodzeniem Agatki jeszcze do nas pisalas na bb!!!Super,ze to tak szybko poszlo i ze obie z agatka macie sie dobrze:-):-):-)
Flexy-witaj na starych progach:-)

Ja zaganiana praca,ale juz nie tak ciezko jak w zeszlym tygodniu.
 
Dobry wieczór. U mnie już cisza i spokój. Dzieci śpią, ja obejrzałąm "horror";-):-D Ciekawe jak Kuba pośpi bo osatanie dwie nocki nieciekawe:-( Coś mi się wydaje, że to na zęby ale zajrzeć sobie do pysia nie da. Do tego jeszcze z psem coś się dzieje. Wymiotuje nam od kilku dni. Dzisiaj jest na "diecie". Damian był z nim u weterynarza i dał tabletkę na odrobaczenie i nic lepiej.

Iwoszku śliczne to łóżko. Oglądałam ostatnio identyczne i tez sie nad nim zastanawiałam Ale stwierdziłam, że jak chłopcy będą starsi to może nie będą chcieli mieć takiego "bajecznego" i zdecydowałąm, że kupię takie które kiedyś będzie można będzie rozdzielić na dwa (bo może dorobimy się kiedyś wiekszego mieszkania:-D;-)) I na tą chwilę gdybym kupowała to kupiłabym takie
Łóżko piętrowe dla dzieci MARTYNAb odINTERBEDS (873286891) - Aukcje internetowe Allegro
i cena bardziej mi się podoba:-D:-D:-D

Dziewczyny co z Wami gdzie się podziewacie?????
 
reklama
Dobry wieczór
Moja malutka słodko sobie śpi. Padła zaraz po 20 a jak na Nia to wcześnie. Niestety od 2 dni nie chce jeśc kolacji ... Dziś poprałam , posprzatałam i właśnie wstawiłam zupke na jutro na obiad. Mam chwilke wolnego, więc postanowiłam zajrzec co u was ciekawego.
Po pierwsze Maajeczko bardzo sie ciesze, że troche zwolniłaś tempo i macie mniej pracy. Wiesz dobrze, ze powinnaś uważac na siebie :sorry2:Ostatnio zbyt sie forsujesz. A jak tam majka - zdrowa?
Mamociuku wiem, że do lekarza nie zawsze jest człowiekowi po drodze, ale jeśli kostka jest skręcona to chyba lepiej żeby to ktoś ogladnał (nie mam na myśli męza czy znajomej :-p). Lepiej sobie nie pogorszyc. I jak tam doktorat ślubnego - pewnie już kończy :tak:
Iwoszku Jak sie czujesz? Brzusio rośnie?
 
Do góry