reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
I teraz wiem juz parwie dokładnie, gdzie mieszka Monika ;-)
Wyśledziłaś mnie :-D Przystanek Malczewskiego.

Acha, pytam, bo codziennie wsiadam i wysiadam na zachodnim w drodze do pracy. Koło Kasprzaka przejeżdżam codziennie. Cztery przystanki 523 i jesteś u mnie ;-):tak:

Zaraz, zaraz, ale w która stonę?:szok::-D

Uwielbiam ruskie, szczególnie smażone !!

No to piąteczka! Na ruskie mam zawsze chęć. W dowolnych ilościach. :-D

Martusia, Stas tez uwielbia krowie melczko. I ja mu daje. :-p Dobrze, że problemy w dziennym cycaniem się kończą.:tak:

Ula, wielkie gratulacje nocnikowe. Podziwiam.:tak: Stas moim zdaniem kuma o co chodzi z nocnikiem, ale ostatnio rzadko robi coś na nocnik. Ale potrafi tez obudzić sie po całej nocy z suchą pieluszką. Pomysł na literki w łazienkce - genialny! :tak:
 
reklama
ello :-) ja właśnie wróciłam z baseniku :-) a głową mnie boli ze szok.
Dzieki laski za gratulacje powiem szczerze ze bardzo wiele nas kosztuje to odpieluchowywanie ale kiedy tak jak dziś cały dzień suchy to aż serce rośnie. Ale trzymamy entuzjazm na wodzy jeszcze sie może wszystko zmienić:-/

Oj teraz to bym sie położyła spać ale ale M ma jutro rozmowę w sprawie pracy muszę mu odprasowac wdzianko.
 
Witajcie!
Ja oczywiście w pracy, wczoraj miałam wolne, bo chciałam kupić sukienkę na sobotni bal, ale oczywiście nie kupiłam, stwierdziłam, że pożyczę od szwagierki, bo jak mam kupić na siłę i stracić pieniądze, to wole wziąć coś sprawdzonego- idę w tej brudno-różowej, wklejałam już jej zdjęcia kiedyś- a na tej imprezie nikt nie idzie co mnie w niej widział także luz ;-)
Tata przyjechał do nas wczoraj- jak już wiecie, Bart mega zadowolony, do żłobka chodzi, troszkę katarkuje, ale jakoś sie trzyma...
Ja jestem jednym wielkim zakwasem po aerobicu, ledwo sie ruszam! Na dodatek dostałam dzisiaj @ i umieram.... :dry:
Jutro mamy ten bal i bradzo się z niego cieszymy! ;-) Umówiłam sie do fryzjera, po balu wkleję jakieś fotki!;-)

Przepraszam, że tylko tak o sobie, ale w pracy jestem, a juz mi głupio było, że w ogóle nic nie pisałam....
Buziaki!
 
I ja się witam:-)
Fajnie , dziś piąteczek i będzie luzik od pracy :-) i tak szefa nie ma więc się można troszkę poobijać .
 
Hej dziewczyny:-)
ja juz po sniadanku,po kawce,mysle juz o 2:-pdzisiaj ide na miasto tylko na chwilke,a reszte dnia spedzam w domku przy kominku;-)niby dodatnia tempka,a jakos tak zimno lize po plecach:-p:-D

Zuzia gratuluje:tak:dzielna dziewczynka:tak:
Darunia czekam na foteczki laseczko:-p;-)
Ewa zlamalas noge?????

Milego dnia
 
Witajcie
Widze, że na BB pot po ćwiczeniach leje sie strumieniami :happy2:. Brawo dziewczyny. Wiosna za pasem, więc idealna pora na zadbanie o swój wygląd i zdrowie :tak:
Ula gratuluje samozaparcia i dobrej motywacji do odstawienia pieluszek. Widze, że dobrze Wam idzie. Oby tak zostało.
Mata jak bawiła sie Dobrusia na wczorajszych zabawach w malowanie paluszkami ? Masz zdjęcia ?
Kasia ale Ci fajnie, że masz luzik w pracy i że szefa nie ma. Moja kierownica siedzi tuz przedemna :cool2:A wogóle to jak sie czujesz ? Febrisan ci pomógł?
Liliana jak sie czuje fabianek? Puścisz Go na dzisiejszy bal?
Daria masz całkowita racje z pozyczeniem sukienki. Po co tracic kase na coś, do czego do końca nie jest przekonana. Fajnie, że bartus jakos się trzyma bez chorób. A tata długo u was zostaje, czy tylko na czas balu ?
Maajka oby Majeczce szybko powyłaziły te zabki. ja tez juz 5 chciałabym miec wszystkie za soba ....
Mamoociku w strone Bemowo City oczywiście !!!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie
Nadia po szczepieniu troszkę w nocy marudzila, ale wzielam ją do siebie i spałysmy do rana.
Fabianek w dalszym ciągu ma temperature, nie Basiu niestety na Bal nie pójdzie... trudno...
Ja dzisiaj mam mega ból pleców po ćwiczeniach.... ledwo sie ruszam...

Ide ogarnąc moje mieszkanie...
Pa
 
reklama
Jak BRUCE LEE KING KARATE MISTRZ !!! :-D:-D

Za oknem piekna słoneczna pogoda a w uszach Marylka sobie gra ! !:)))
I jest GIT ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry