reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Ja na chwileczkę bo właśnie brat do mnie przyjechał.
Wojtek nie odstępuje go ani na krok mówi do mnie " Mama odejć!"
i tylko " Łoło choć" bo tak mówi na wujka:-).
Ula ja też dziś zrobiłam całą furę kopytek, tyle, że aż muszę porcję zamrozić:tak:
Dziewczyny słyszę że byłyście też na Awatarze.
Mi po obejrzeniu zamarzyło się latać,
te efekty - naprawdę niesamowite!:happy2:
Daria - udanego balu, fajnie, że się pobawicie!
My dziś wychodzimy do znajomych wieczorkiem, nareszcie do ludzi;-)
Majka to teraz porelaksuj się trochę bo padniesz kobito!
Liliana zdrówka dla Fabiano, a co do bajek to Wojtek ostatnio
też zaskakująco długo potrafi się koncentrować - nareszcie!

Spadam laski bo muszę dotrzymać towarzystwa "panom",
choć bawią się tu koło mnie na podłodze:-D
 
reklama
:-D:-DMejdia u nas kopytek też jak dla batalionu wojska wyszło:szok::szok: a co do "słowa" łoło to Zuza mówi tak na swój mały kibordzik że to jest łoło:-D

ale wiecie co me dziecię nareszcie:-D:-D:-D:-D powiedziało mama:-D:-D:-D:-D aż mi serce urosło :-D:-D:-Djestem z niej dumna.

Ach jak ja Darunia zazdroszcze ci takiego balu, ja teraz sama w domu tzn z mała ale ona już zasypia, M wybył do kolegów jak on to mowi "na łąwkę":dry: w domu ogarnięte, zaraz ide zrobic sobie długaśną kąpiel z tej samotności a co;-):-D:-D
 
I u mnie Mikołajski poległ w końcu :-D
Daria udanego balu :-D
Ula to cię dziecię dziś zażyło :-D
Aguś zazdroszczę takich spacerów :blink:
 
oj tak można odpocząć :-) dziękuję postępowi techniki za iPod teraz mogę leżeć wygodnie słuchać music i poczytać co tam na bb:-)ale to sobota więc cisza i spokój :-)
 
Oj i u mnie dzisiaj Błogo, Cichooo
M zasnął przed TV :) ten to ma wyczucie :))

Dobrej Nocki życzę

p.s. Basiu jak tam Twoja nowa Fryzura? :-):-p
 
Nasza Kasia zaszalała i Moderem Nam została
Teraz BB oszaleje,
"Git-Majonez" Nas zaleje :cool2::cool2:

Kasiu raz jeszcze Gratuluje :tak::tak:
Ula gratuluje !! Doczekałaś chyba najpiekniejszych słów na świecie. Przyznam, że Twoja Zuzia długo kazała Ci czekac, ale wato było - cio ?! :-p:tak:
Mata i jak, półeczki juz powieszone ?
Darunia pewnie sobie już pięknie pląsa po parkiecie i zachwyca swym wyglądem :-pTa to ma fajnie mmmm ...
Z tego co doczytałam to Mejdia też wybyła na jakieś spotkanko :tak:
Liluś fryzurka chyba Ok. Zawsze to jakaś odmiana i odświeżenie. Podciełam, pocieniowałam i skróciłam grzywke :blink:
Zrszta musze dobrze wyglądac na spotkaniu z nowa Pania Moderator hahahahaha ...
Do tego przebiłam sobie ucho pistoletem, bo mi zarsoło a ja kocham kolczyki !!!
Aga u nas podobnie jak u Ciebie. Jak Natalka słyszy, że wychodzimy z domu to już stoi z kurteczką przy drzwiach.


Zauważyłam kopytkowe szaleńswto w Waszych kuchniach. Ja dziś robiłam roladki schabowe. Też mniami ;-)

Dobra zadzieram kiece i lece, bo mi chłop wystygnie. Miłego wieczorku moje Panie !!!

PS. Pisze z laptopa, wiec dlatego nie ma mnie na skypie ...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczynki :-)
Basia , jesteś niesamowita :-)
Ula to super Zuzolek cię zaskoczył :-)
Nam Ola wczoraj zrobiła niespodziankę i wprawdzie nie spała w dzień ale jak poszła spać po 18 stej to spała do rana :-)
Pozdrowionka lale :-)
 
reklama
Witam w niedzielny poranek:-)

Wyspana jestem na maxa,zaraz zjem sobie musli,kawke wlasnie pije,Marysia pije sobie kaszke i oglada bajeczki,pogoda nawet,nawet,wiec dziisiaj pojdziemy sobie na spacerek:tak:
Darunia,a ja mialam Ci wlasnie doradzic irokeza,moja kolezanka fryzjerka zrobila mi taka fryzurke na urodziny,bardzo mi sie podobalo:tak:
Ulenko serdeczne gratulacje i dla Ciebie kochana i dla malej zabki Zuzi:tak:
Ewa sie nie odzywa,a na gg ma opis,,noga w gipsie:(:confused:
Mejdia i jak na spotkanku???
Basiu napewno slicznie wygladasz w nowej fryzie,jak myslisz zobaczymy Twoje foteczki???:blink::blink::blink:
Agun moja Marys jak uslyszy,ze wychodzimy to czapke zaklada,kurtke w reke bierze i wola pa,pa,baj,baj;-)

Milego dnia:-)
 
Do góry