reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Wpadłam tylko sie z Wami przywitac i zaraz wybywamy na rodzinny, niedzielny spacerek.
Najpierw pójdziemy do kościółka, a potem do parku. Pogoda jest cudna !!! (choc rano o 6 było minus 14 stopni :baffled:) Obiad mam z wczoraj, choc nie wykluczm jakiejś restauracyjki ;-):tak:-OLE !!! :cool2:

Kasia, ale Ci Ola pospała - wow !
 
reklama
[video=youtube;ZgFMjuNya6U]http://www.youtube.com/watch?v=ZgFMjuNya6U[/video]

Hej
ja mam wyjatkowo leniwa niedziele,mama zabrala Manie na spacerek,na obiad mam gotowca,ale czad!!!;-)
 
Witam i ja niedzielnym popołudniem

My właśnie wrocilysmy od mojej mamy , mała poległa dopiero w teraz bo u babci była zbyt zajęta zeby tracić czas na spanie :-) :-) :-) a my z M wreszcie odpoczywały niedzielnym lenistwem. Milego popołudnia i wieczorku

Ciekawe jak tam Darunia?????
 
witam sie i ja:tak:

No, ciekawe jak Daria... jejku, jak ja jej zazdroszcze tej zabawy:zawstydzona/y:;-)

My tez niedawno wrócilismy ze spacerku, tzn polaczylismy spacer z odwiedzinami u tesciów i wprosilismy sie na obiad:-p Paulinka spi, Agatka równiez...
wiec mozemy chwilke odpoczac, za chwile maja znajomi wpasc:tak:

miłego popołudnia!

Kasiau... gratuluje nowej posady!:-)
 
Ja podobnie jak Basiula kościółek , spacerek, byłam troszkę u mamy na kawce , zaraz obiadek nr 2 ( bo mi mama dała troszkę obiadku a mamy i w domciu ) i potem jedziemy znów odwiedzinki do rodzinki
 
Witajcie moje miłe!

Bal był świetny, orkiestra bardzo skocznie grała, jedzenie dobre, sala świetni i romantycznie udekorowana, wybawiliśmy się za wszystkie czasy, dzisiaj tylko nogi bolą.... i znowu zakwasy, ale warto było... ;-)
mam narazie jedno zdjęcie od szwagireki to zaraz wrzucę! A jak dostane resztę to tez wrzucę ;-)

Miłej niedzieli!

My z dziadkiem też byliśmy w 3 na spacerku, Ł w pracy...
 
Witajcie,
spotkano wczorajsze bardzo udane. :-)
Podrinkowaliśmy troszki i rano cięzko było się zebrać,
a Wojtol jak zwykle wake up 5.00:szok:!
A dziś mielismy re-wizytę tyle, że z dzieciaczkami!
Wojtuś adorował swoją młodszą koleżankę, ach będzie z niego amant:-D.

A u Was Kobitki niedzielne spacerki zaliczone!
Darunia cieszę się, że bal udany, pięknie wyglądałaś!:happy2:
Ula super Ci prezencik Zuzia zrobiła!
Basiu fajnie, że jesteś z fryzurki zadowolona, co do kolczyków to ja też odką ma dziurki czyli 4 lata to też kolczyki to moja ulubiona biżuteria!:blink:
Marlenka też lubię Afromental, nawet znam wokalistę - szalone chłopaki!
Zmykam laski - udanego wieczorku...
 
witam!
u nas podobnie jak u Was, kościół, najpierw do teściów, później do drugiego dziadka, potem cudem mała odpadła razem z m i spali 2 h, za to dopiero niedawno dała się namówić na spanie... ogólnie leniwa mroźna niedziela... a mi znów hormony muszą dawać czadu, bo czuję się taka wypluta, że aż strach...
 
reklama
Witam
Ja sie zbieram do lekarza z Fabiankiem, od soboty temperatury juz nie mial, czuje sie juz dobrze ...
Nadia zrobiłą nam pobudkę o 7 :baffled: kiedys to przed 9 wstawała, znów jej sie cos poprzestawiało ...


 
Do góry