reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Witam i ja
My dopiero co wstaliśmy mikołaj je śniadanko :tak:
Ja powoli biorę się za sprzątanie :happy:
Daria miłego dnia w pracy :tak:
 
To i ja się zamelduję ;-)
Jola to Mikołaj tak długo spi :szok: o której idzie spać? Ja się cieszę, że mała pospała mi dziś do 7 ;-)
Darunia mróweczko, miłej pracy :tak:

A ja lecę szaleć w kuchni, dzisiaj będą krokiety z pieczarkami i serkiem, co Agusia poleca :tak: mam nadzieję, że naleśniki mi nie będą pękać :confused2:
 
Witam i ja z pracy

Mam dziś kołowrotek, więc dużo nie popisze.

Joasiek "kochamciemamo" w wykonaiu Twojej Oleńki jest cudowne. Tak jak wszystkjie z nas czekały na upragnione "MAMA", tak teraz właśnie czekamy na "Kocham Cie ... " - szczerze zazdroszcze.

Miłego Dnia
 
Marta Mikołaj chodzi spać o 20 i spi do 8 , 8 30 , 9 zależy jaki dzień są dni że wstanie mi i o 7 i pare minut po 6 :tak:
 
Melduje się z pracy
Olcia super że tak mówi pięknie , nasza nazywa wszystko 2 literkami albo 3

oku - okulary
bu - buty
ka - kurtka
czipsy mówi fajnie i pieprz , słodkie to jak te nasze pociechy się rozwijają.
Miłego dzionka :-)
Jola fajnie ci śpi twoje maleństwo
 
Hej:-)
jestem chora,wracalam 2 dni temu z basenu i silowni z czesciowo mokra glowa i sie zaltwilam,do tego wczoraj prali mi wykladziny i musialam wlaczyc ogrzewanie,patzre,a tu oleju nie ma,ktos mi ukradl,wieczko bylo czesciowo otwarte i oleju ni ma,dzisiaj musze zamowic i znowu kasowo jestm do tylu:sorry:
Milego dnia
 
reklama
Witam sie i ja
Jola to twój Mikus spi jak moja Zuza
Marlenka za ta mokra głowę to powinnaś mieć tez różowy tylek od klapsów a z tym olejem to w głowie mi się nie mieści :no:
U nas obiad juz sie robi a ja hustam zuze pije kawę a ona przeżywa kolejny odcinek pancernych
 
Do góry