reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
ja tylko ns chwilę powiedzec ze zyje egzamin zaliczony pozno wróciliśmy i lecę na pysk zajrze jak dojdę do siebie
Miłego dzionka
 
reklama
Witajcie!

Bart jednak chory, angina i uszka podczerwienione dlatego bez antybiotyku się nie obejdzie...:-( dobrze, że wzięłam sobie wolne dzisiaj i jutro, w sobote idę do pracy, ale za to w poniedziałek mam jeszcze wolne i teraz sie zastanawiam czy muszę brać opieke na Barta czy może teściowa się ni zajmie skoro jest na bezrobociu- wątpie w to, chyba jednak wyląduje na L4 :-(

Ula gratuluje zaliczonego egzaminu!
Aguś ciesze sie ze kulig udany- zazdroszczę ;-)
Mejdia fajnie, że zakupki udane!
Kasiu zdrowka dla Oli!
Basiu to i za mnie pączka zjedz, bo ja nie mam i chyba mieć nie będe, z Bartem nigdzie nie wyjdę, a Ł w pracy do wieczora...
mata a co tam u Was? Jak Wam idzie odcycanie?
 
Biedny Bartuś:-( oby leki szybko podziałały...,a co do Twojego L4.. naładujesz akumulatorki, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;-):tak:
u nas z odcycaniem ok, mała dostaje w nocy, krótko ssie, w dzień się nie dopomina, ładniej śpi, więc super, w takim układzie mogę ja karmić do tych 2 lat ;-)
 
Magda już dawno to widziałam ;-) no nie dajmy sie zwariować, tak długo to karmic nie będę :-p dlatego zostawiłam tylko jedno nocne i najmniej świadome dla małej karmienie, łatwo będzie z niego zrezygnować, a póki mam jeszcze sporo pokarmu i mogę jeszcze jakies wartościowe rzeczy dać, to daję:tak: skończymy w granicach 2 urodzinek, zgodnie z zaleceniami who ;-) i tak większość ma mnie za dinozaura już jak mała rok skończyła, bo kto to słyszał tyle karmić :eek::sorry::rofl2:
 
Aga super taki kulig, a nie bałaś się, że Kuba spadnie? Czy z Kacprem jechał?
Tak tak sam jechał;-):-D:-D:-D

Ula gratuluję zdanego egzaminu. Odpocznij i wracaj do nas:-)

Daruunia szkoda mi Bartusia. Moze teściwa zjmi ię ima Ty nie będziesz musiała iść na zwolnieni.Oby sybko wyzdrowiał.

Kasiu zdróweczk dla Oli

Mata to chyba jesteś na dobrej drodze żeby odcycać Dobrusię na dobre

A ja pospała sobie dzisiaj z Kubą do 10:szok: Pewnie drzemki nie będzie no ale nie ma sie co dziwić:-D:-D Wypiję kaweczkę i lecę robić obiadek
 
Widzisz Marta , ja z kolei przestałam karmić bo Ola fatalnie spała w nocy a odkąd nie karmię to jest git
 
reklama
No to ogarnelam wszystko co trzeba ,polozylam mała wstawilam pranie i poleglam. Mam 39 stopni gorączki, totalna niemoc mięśni a stawy to mnie tak łamią ze szok! Więc poprostu jestem chora :wsciekła:
Mata super wam idzie z odcycowaniem
Kasiu no oby Olci przeszło jak nsjszybciej
Tak samo Bartowi oj biedactwo
A ja już paczka zjadłam teść przyniósł :-D
Dobra lecę nadrobić resztę i kurować sie bo jutro i pojutrze muszę smignac na uczelnie
 
Do góry