reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Chyba tym razem jak podziękuję za życzenia to pewnie już naprawdę WSZYSTKIM :tak: Zatem dziękuję!!!

TILLI, zdjęcia super!!! Ależ mały motocyklista CI rośnie!!! Ja pytałam kiedyś o niekapek- widze, że macie Avent. U mnie w takim niekapku wlanie ciepłego picia powoduje kapanie z dziubka... :confused:
Co do scysji z mężem to współczuję :-(

U nas wczoraj był fajny dzień.
Mary zachwycona prezentami - zestaw sprzątający od moich Rodziców zrobił furorę :-) Od Teściów dostała: piżamę, klocki i maskotkę. Od chrzesnej ekstra sukienkę i ... torebkę :laugh2:
Jeszcze dziś i jutro czekają na nią atrakcje prezentowe...

A ja się tak obżarłam karpiem, że :szok:
No i nie mogę nie pochwalić męża - spisał się prezentowo :cool2: Dostałam płytę zespołu 'Strachy na lachy' (polecam), książkę, skarpetki i bluzkę z napisem 'Najlepsza mama na świecie' :laugh2: (to od Marysi ponoć)...

Miłego świętowania!!!
 
reklama
Hej
Ja też dziękuję Wszystkim za życzenia:-)

Byłyśmy jednak na Wigili u mojej cioci.Było bardzo sympatycznie , wesoło, rodzinnie tylko brakowało mojego G.
Magdusia mimo ogromnego katarzyska i nieprzespanej nocy zachowała się super dzielnie!
Dostała mnóstwo prezentów:-)
A dzisiaj pod choinką była lala z akcesoriami, odkurzacz, kot przytulanka:tak:

Pozdrawiam świątecznie:tak:
 
To my też już po.
Niedawno wróciliśmy od teściów. Szymek dostał grającą kierownicę, auto i książeczkę. Oczywiście jest zachwycony.
Spisał się na medal i grzecznie starał się spać kursując pomiędzy przytulaniem się do mamy a przytulaniem do taty.
Fotek nie porobiłam :baffled: no zapomniałam, a aparat cały czas był w pogotowiu....torba ze mnie.
Objedliśmy się tak, że szok :szok:
Właśnie wyszłam z kąpieli w pianie, Tomek kończy prysznic...hmmm to ja uciekam. ;-)

Dobranoc
 
My tez juz w domku. Dzisiaj byliśmy caly dzien u tesciów. Bylo bardzo przyjemnie;) Hanka dostała tyle prezentów ze szok! :szok: Mamy konia na biegunach, ślicznego rózowego :), Kuchnie, zestaw garnków i sztucznego jedzenia, misia, myszkę miki, nową mówiącą po polski lalkę chou chou, sczekajacego pieska fisher price do prowadzania, piżamkę, 3 body, i jeszcze kilka drobiazgów :) Hitem jest koń :):-)

Jutro idziemy tylko na obiad do mooich rodziców. a po za tym odpoczywamy w domu i bardzo sie z tego ciesez, bo juz mnie to zamieszanie zmęczył nieco. A teraz fota jak Hania podziwiała magie bombek :)
zbombkabt3.jpg
 
Z okazji urodzin Paulo życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, zdrówka, szczęścia, pomyślności, dużo uśmiechu na twarzy oraz samych słonecznych dni!



Coletto
, Magdulku- bardzo dzikuję!
Tilli- Miki na zdjęciach super! Bardzo duzy juz z Niego chłopczyk :)
 
reklama
A Hania chora :( Znowu zaraziła się od Patrycji :wściekła/y: Ma gorączkę, katar i okropny kaszel:baffled: Z obiadu u moich rodziców nici :sick:
 
Do góry