reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Easy gratulacje!!!!!!!!!
Słodka Mary:-) super z przedszkolem!

Paula:-) zdolniacha z Ciebie!!!

Mag obie dziewczyneczki śliczne!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Easy - Gratulacje!! Pepa bardzo ładne imię:-DTylko co jak będzie braciszek ;-)? Bob Budowniczy ;-)??Fajnie, że z Minką idziecie "łeb w łeb", może dzięki temu będziecie tu częściej wpadać, cooo:tak:?

A my dzisiaj na bal....tralala...piżamowy :-)Przyda się trochę rozrywki po ostatnich przejściach chorobowych;-)Czy u Was też jest tyle śniegu? U nas chyba z 0,5 m nasypało. Córa właśnie z sanek wróciła ;-)Zmykam...
 
Easy, gicior normalnie :-):-):-) Śliczne Twoje Dziecię brzuszkowe - fotka fajno zrobiona :-) Trzymam kciuki! Również za przedszkole, bo pępki mają ciężko w dorosłości. Marysia jak zwykle urocza.

No i nie pamiętam nic więcej. Takiej nowiny się z rana nie spodziewałam.

Mad, kot na uznanie zachowuje. Ręcznie go wykonałaś czy maszynowo?
CO do nie szczepienia w sezonie grypowym, to rozumiem to tak, że organizm po szczepieniu ma do zwalczenia taką ilość bakterii, że te zewnętrzne mogły by go przerosnąć. Teraz jest taka moda, że po szczepieniu parę dni nie powinno się z dzieckiem wychodzić nigdzie. Zdziwiona tym jestem, no i męczy mnie to, więc zapytałam pielęgniarę o co chodzi, czy to może zwiększyć szansę powikłań czy jak. Ale nie, chodzi o to, że dziecko mogłoby złapać jakąś infekcję z racji tego, że jest zaszczepione.

Jak tam Wasze walentynkowe plany? Ja chciałam do kina, bo nie byliśmy już okropnie długo, ale jak sobie pomyślę, że teściowa, stres, sprzątanie na czas, w dodatku sama, bo M oczywiście wolnej soboty nie ma, to mi się na tyle odechciewa, że chyba nic z tego nie będzie.
 
Pozwólcie, Kochane, że Wam NIE podziękuję ;-)
Jeszcze jestem w stresie, bo kurczę nie mogę uwierzyć, że wszystko tak ładnie idzie. Czuję się usprawiedliwiona, bo 3 poronienia to jednak nieciekawa historia.
Ale staram się optymistycznie patrzeć w przyszłość :-)

U nas śnieg spadł w nocy i niedawno znów padał. Ale temperatura na plusie i niestety nic się nie utrzymuje :crazy:

Walentynkowo dostałam w tygodniu laptopa :sorry2: a dziś nowego kaktusa do kolekcji.
Ja kupiłam Rafałowi wodę toaletową.
Obchodów specjalnych nie ma, bo dziś popołudniu wybywamy na urodziny kolegi Marysi .
 
hej

Easy gratuluję!!!Super wieści!!!A imię, no cóż u nas z pewnością hiciorem by był skooby do albo kudłaty:-Dtakże Pepa w porównaniu z tymi powyżej wypada o wiele lepiej:-D

A ja nie powiem miałam cichą nadzieję, że to że @ nie mam to znaczy to co prawie 5 lat temu ale nie. Test negatywny. To pewnie przez zmianę klimatu:baffled: I nie żebyśmy jakoś planowali ale co tam fajnie by było:tak:
 
Easy - lokator(ka) twojego brzucha bardzo fotogeniczny(a), kto wie może to przysła modellka bo sie pkkenie frontem do zdjęcia ustawił(a)??? Gratuluje i trzymam mocno kciuki za dalszy pomyslny przebieg ciązy.
Myslę, ze Mary nie bez powodu czuje się pępkiem świata.:-)
 
Easy, kochana, wszystkiego dobrego! Jesteś moim wzorem wytrwałości i optymizmu. Naprawdę szczerze Cię podziwiam. Najlepszego!!!

Resztę pozdrawiam i idę się uczyć.

Minko, gratulowałam Ci już? Jeśli nie to niniejszym to czynię!!!
 
Beatko, zważywszy na to, że Mary bardzo lubi bajki typu "Młodzi Tytani" czy "Ben10" to Pepa jest i tak lajcikowa :baffled:
szkrabikowski, eee... nie ma tu nic do podziwiania. Jeśli chce się mieć więcej niż jedno dziecko, to nie ma wyjścia - trzeba próbować. Choć przyznaję, że gdyby teraz nie wyszlo, to chyba przekroczyłabym granicę i skończyłabym próby. CHYBA ;-)
 
EASY BABO TAK CZUŁAM!
GRATULACJE! SPOKOJNEJ I SZCZĘŚLIWEJ CIĄŻY.

Marysia śliczna, tak dawno jej nie widziałam....
A Maleństwo baaardzo fotogeniczne. :tak:

Rito ciekawie z tą ospą, kto by przypuszczał, że tak to się potoczy.
Zdrówka życzę!

Mondzi o naszych planach Walentynkowych wiedziałaś, a wyszło z tego tyle, że poszliśmy z Szymkiem na sanki i na zakupy....ale i tak było superowo.

Beatko może z następnych nie-staranek coś wyjdzie? ;-)

Jeszcze raz dziękuję za gratki :zawstydzona/y:
Jakoś się człowiek musi realizować jak nie ma innych możliwości.
 
reklama
Rita - śliczne zimowe zdjęcia :-).
No i wyjątkowo łagodnie dzieciaczki przechodzą ospę! Tylko pozazdrościć :zawstydzona/y:. My jeszcze przed i jakoś mnie to przeraża :baffled:

Mag - śliczne masz córeczki :tak:. Choć wg mnie zupełnie są inne :-)

Paula - przez sesję przeszłaś jak burza :cool2:. Gratuluję ;-)

Easy - super :-):-):-). No i wydoroślała Wam córka ;-)

Beatko - trzymam za Was kciuki :tak:

Mondzi - ciekawa jestem co powiedziała pediatra na temat bakterii u Tymka :confused:

pozdrawiam
Natka
 
Do góry