reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
AGAST - GRATULUJE !!! Jagódka śliczna :) Całusy dla dumnej starszej siostrzyczki Haneczki :* Sliczne panny macie :))


ehhh
a u nas chorobowo...
3 choroba zakażna w ciągu 8 m-cy ...
trzymajcie się kochane cieplutko :)
pa
 
Jak mnie dawno tu nie było...tak się rozmnażacie kobiety, że trudno to ogarnąć ;-)
Wpadłam, bo chciałam oficjalnie przywitać Pannę Jagodę na Świecie. Gratulacje dla Mamy i Córki!!! :-)
 
Puk, puk, pamięta nas ktoś jeszcze...?
Moje stare konto wygasło, musiałam się logować na nowo...
Przyznaję bez bicia, że czasem z sentymentu Was podczytuję, narodziny Jagódki skłoniły mnie do tego, by napisać :tak:

Agast, wielkie gratulacje!!!
Wiele sił dla Ciebie i zdrowia dla Jagódki!

Trudno po takiej przerwie pisać dokładnie co u nas, z rzeczy najistotniejszych, to we wrześniu bedzie nas juz pięcioro ;-):-):-D
Usiłowałam wstawic suwaczki ale jakaś noga jestem i ich nie widać...

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!
 
Ostatnia edycja:
hejka

Ruch jak nigdy :-) Fajnie Was "widzieć" :-)
biesy współczuję tych chorób. Wiem, że nie będzie to pocieszające ale przynajmniej będziecie mieli je już z głowy. Wiem co to chorujące dziecko i wiem jak to potrafi zdołować ale trzeba być dobrej myśli i wierzyć, że z tego wyrosną.
megan gratulacje kochana. Co tym razem się urodzi?

Mateusz po miesięcznej przerwie pomaszerował dzisiaj do p-kola. Mam nadzieję, że od razu mi czegoś nie przywlecze. Przez to fantastyczne podejście jego lekraki w przeciągu 3 tyg.dostał2 antybiotyki. Ominęło go zakończenie roku i występ na festynie. Powiedziałabym....normalka!

I mam pytanie? Czy któraś z WAs posyła 5- latka do zerówki?
 
megan_31 - pamiętamy pamiętamy :-) Gratulacje!!! jak twoje zdrówko?macie juz imie wybrane?

Biesy -duzo zdrówka dla Was zycze, aby choróbska dały Wam w końcu spokój.

Agast - jak mała królewna? Jak reakcja Hanii na Jagódkę?

Beatko - Roberto idzie normalnym tokiem, jak na razie trzymam sie wersji ze pójdzie jako siedmiolatek do szkoły.
 
Ostatnia edycja:
zawadka Mateusz też pójdzie tym normalnym tokiem. A pytam się bo u nas w p-kolu istny szał ciał. Mateusz jest w grupie 5 i 6-cio latków. 6cio idą do zerówek do szkoły albo zostają w przedszkolu ale jest dużo 5 latków którzy są dołączeni pod przedszkolną zerówkę (wybór rodziców). Generalnie z M. zostanie mała garstka grupowych kolegów i koleżanek. Ciupkę nas to wygłupiło ale po rozmowie z jego wychowawczynią wiem, że zrobiłam dobrze nie posyłajac go wyżej (oczywiście placowe mamusie twierdzą inaczej ale to akurat mam gdzieś). Dużo się zmieni od przyszłego roku bo jego wychowawczyni odchodzi do innego pzredszkola, całkowicie zmieni mu się grupa i tym się generalnie martwię.
 
Beatko Magdalenka bedzie chodziła do przedszkola (zerówki juz nie istnieją jako takie - nie uczą pisać, liczyć itd.) ale myslimy o pójściu za rok do szkoły. Czyli przez najbliższy rok będzie chodziła ze swoją grupą do pięciolatków i potem do szkoły. Oczywiście na pewno wizyta u psychologa jest tu pomocna. My przy okazji podpytalismy panią psycholog i stwierdziła póki co, że jak najbardziej do szkoły się nadaje. Ale wszystko sie jeszcze okaże jak mówi nasza pani dyr. w ciągu pierwszego półrocza wszystko się rozstrzygnie;-)Uważam, ze jeżeli dziecko już się rwie do czytania, pisania itd to nie ma sensu trzymać go w przedszkolu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej :-)

Miło, że mnie pamiętacie :tak:

Beatko, u nas jak u Magdulka - teraz pięciolatki, bo we wrzesniu Tosia tez idzie do tego samego przedszkola, wiec chcę, żeby byli razem, poza tym narodziny Brata to wystarczająca rewolucja jak na ten rok chyba. Ale potem, po uprzedniej konsultacji z psychologiem chcę posłać Piotrka do I klasy. W przedszkolu i tak nie ma zerówki, więc musiałby pójść do szkoły a na dzień dzisiejszy wg opinii psychologa (z którym będę się jeszcze kosultować) i pań wychowawczyń jest na tyle rozwinięty że da sobie radę w szkole.

Biesy, kochana, wiele sił! U mnie teraz mniej chorobowo, ale zeszły rok Tosia chorowała bez przerwy - zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc etc.... I przypuszczam że i od wrzesnia nie będzie ciekawie, bo ona będzie przynosic z przedszkola, do tego Maluch w domu, no jednym słowem mogę sobie wyobrazić jak Ci cięzko... Buziaki!

Zawadko, ja ogólnie ok, choć teraz jakieś przeziębienie mnie dopadło :eek:i chwilowo ledwo żyję. Poza tym ciazowe przypadłosci troche utrudniają zycie, np kręgosłup, przez który w nocy budzę sie przy każdej próbie zmiany pozycji etc. Ale to juz takie uroki, trzeba zacisnąć zęby i przetrwać ;-)
Nad imieniem dopiero myślimy, bo wszyscy mnie tak nastawiali na dziewczynkę, zę w końcu uwierzyłam i miała być Agatka :-D A tymczasem jest chłopczyk a z imieniem dla Niego troche trudniej ale na pewno w ciagu 2,5 miesiaca cos wymyslimy :tak:

Pozdrawiam Was, miłego dnia!
 
Do góry