reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
Hej

Agast, u Hani napewno wszystko siewyrpwna, trzymam kciuki!!!

A ja sie odmeldowuję. Zaraz wyjeżdżamy. Bedę na chwile 30 i 31.

Buziaki niezaraźliwe ;)
 
Witanko :)

Agast łojej,przykro mi że ten ortopeda wynalazł Hani szpotawość :( Ale jak sama napisałaś trzeba byc dobrej myśli :) No i widzę teraz plusy Mikołajowego leniuchowania w sprawie chodzenia..Przynajmniej jeden kłopot z głowy..Z zębami też mamy opóźnienia,ale wszyscy wkoło mówią że to szczęscie że tak późno idą ::) Jak to sie mówi: Każdy kij ma dwa końce ;) P.S. I dzięki za wiarę we mnie ;D

Aletko witamy w kraju :laugh: I pociesz mnie kochana że Ty też wyjeżdzasz sama,plisss. Wspominałaś cos o jakimś obozie..Bierzesz Kornelcię ze sobą? I na jak długo znikasz? :) Bo będzie mi łatwiej wiedząc,że nie ja jedyna wybywam w świat bez dzieciątka ;)

A ja pomimo,że niedziela latałam na odkurzaczu,na mopie,ze ścierą pod pachą,pakując w locie pralkę,i zmywając gary :p ;D Ale jakoś tak nie mogłam czekac z tym bajzlem do jutra,i od razu mi lepiej na duchu :) Tym bardziej że jutro umówiona jestem na strzyzonko do fryzjera 8) Wkońcu zaczynam nowy etap w swoim życiu,więc nie mogłam takiej okazji przepuścić ;)
Narazie się odmeldowuję i życzę wszystkim miłej i udanej niedzieli :)
 
TILLI, dziś jest sobota... albo mi coś umknęło ;) ;D

Aletko, witaj w kraju ;D
agast, no przykro mi, że tak u Was wyszło :( Ale tzrymam kciuki za te 3 miesiące - żeby się naprostowało!!!
 
Easy hehehe,nie wiem co mnie naszło z tą niedzielą :p :laugh: ??? Ale byłam święcie przekonana że to ten dzień.....Powinnam zrobić edit postu,ale mnie się niechce.. ;D I czekam z niecierpliwością na foty Marysiowego pokoiku,gdyż za niedługo czeka mnie to samo :) Tyle,że ja wstępnie wiem co będzie na ścianach i w jakiej konwencji utrzymam pokój. Ale przyda się każda inspiracja. ;)

Uff,Aletko możesz wierzyć lub nie,ale będzie mi znacznie raźniej wiedząc że Ty też wyjeżdżasz sama :p I podobnie jak ja będziesz tęsknić :) Tyle,że mnie nie będzie 3x dłużej :( No i widzę,że nasi mężowie również zostają tak samo wsparci przez babcie ;) Ciekawe jaki będzie finał takiej pomocy.. ::)
 
Asioczku śliczne zdjątka!

Asiu widzę, że świetnie się bawiliście nad jeziorkiem.

Martek nie mam niestety tych książek bo usunełam z którymś reinstalem kompa. Witaj wśród nas!

Aletko witaj w Polsce!

Agast przykro mi, że to jednak szpotawość.  :( Trzymam kciuki by wszystko było dobrze i szyny nie były konieczne.

Tilli sobota, sobota dzisiaj, ale nic się nie martw mnie też się zdarza zapomnieć jaki jest dzień tygodnia.

Easy miłej imprezki!

Megan zdrówka przede wszystkim życzę i miłego wyjazdu!

Lila, Junonko hop, hop!

Mad, Cola nadmanganian potasu to jasna sprawa, ale nie wiedziałam, że mówi się na niego kalia( a chemikiem jestem  :p ).
Wiem tyle co Wy- dodać w takiej proporcji by woda była lekko różowa.

Szymkowi wychodzi właśnie czwarty ząbek, marudny jest i ma kłopoty ze snem.
We wtorek kupimy mu wreszcie pierwsze butki już do chodzenia bo chcę żeby na spacerkach zaczął chodzić przy wózku i ćwiczyć.
Do tej pory jak próbowałam go postawić w takich zwykłych nakładanych to zaraz siadał na chodniku, a ostatnio chce już chodzić, więc nadeszła pora na buty.
Buty mam już upatrzone w Deichmanie, jeszcze tylko muszę wybrać pomiędzy trzema modelami i w tym celu wziąść ze sobą Tomka, żeby pomógł w decyzji.
Ależ zakręcona jestem dzisiaj.  ::)
 
Witam :) Zainteresował mnie ten temat szpotawości kolanek więc weszłam na to drugie forum (ale dzięki temu mam chociaż suwaczek). Błażejek w sumie nie ma aż tak bardzo takich nóżek ale wolałam sobie poczytać. Przykro mi z powodu Hani ale nie jest aż tak źle skoro lekarz nie zalecił szyn. Więc trzymamy kciuki żeby wszystko się naprostowało.
Pozdrawiam wszystkie Mamuśki :)
 
Agast - mam nadzieję, że dobrze dobrane obuwie załatwi sprawę i cały problem przestanie być problemem. Trzymam kciuki! :)

Easy - fajnie, że zajrzałaś. ;) No i fajnej imprezki ;D

Aletko - mam nadzieję, że prześlesz jeszcze jakiś fotoreportaż z Norwegii, bo oprócz modeli  ;) w tle były super plenery.

Megan - udanego wyjazdu!!!

Martek13 - witaj ;)

U nas ok. Kupiłam łóżeczko turystyczne. Asioczek mnie zachęcił. W Rybakówce mieliśmy "wynajęte" łóżeczko dla Fikasa, szczebelkowe, które nie chroniło przed stadem komarów. Po obejrzeniu łózeczka asioczkowego dokonaliśmy zakupu, który teraz stoi na środku pokoju i pozbywa się zapachu (smrodu) nowości ;D
 
\witam

Piszę po długiej przerwie,ale same rozumiecie ,ze nie po drodze było mi do komputera mając takich super!!!gości.
Dziś jest mi CHOLERNIE smutno.Bo po cudownie spędzonym tygodniu ,niestety nadszedł czas wyjazdu Lili,Arka i Mikiego :( :( :( :(.Mam nadzieję ,że jednak niedługo znów uda nam się spotkać ;)
Powiem szczerze ,ze nigdy nie przypuszczałam ,ze w internecie znajdę tak pokrewną i bliską mi duszę!!!
Więc tak cały pobyt Lili z rodzinką minął bardzo szybciutko.I pomimo nie wielkiego naszego mieszkanka jakoś udało nam się pomieścić ;D.Dzieci bawiły się ze sobą super,nie szarpały się ani nie biły -gorzej z dzieleniem zabawkami ::).Ale było naprawdę dobrze!!!Pogoda dopisała także mam nadzieję ,ze goście zadowoleni z pobytu(ale to zostawiam Lili do opisania)
A Mikołaj jest tak pogodnym i spokojnym dzieckiem ,ze naprawdę trudno uwierzyć.A właściwie to już mały mężczyzna 8)
Oliwia przy nim to prawdziwa przekupka ::) ciekawe po kim ;D

Agast nie martw sie -Hankę na bank szyny ominą bo nie może być inaczej!!
Tilli gratki podjęcia decyzji
Megan udanego wyjazdu!!!
Asioczku foty super
Aletko witaj...:)

Witam również nową mamusię -Martek 13 pozdrawiam

SPadam bo szczerze mówiąc mam nie ciekawy nastroj.Goście wyjechali,mąż na noc w pracy,dziecko śpi a ja .... nudze się chociaż robić miałabym co.
No ale nic ...uciekam i pozdrawiam mamy i całuję maluszki :-*
 
reklama
Martek13 – witaj serdecznie i pisaj
TILI – gratulacje z okazji objęcia nowego stanowiska – będzie wszystko git i na pewno dasz radę – ja w to wierzę. Mój roberto tez jeszcze nie chodzi. Dopiero od wczoraj próbuje wstawac przy lóżku ;).

Megan jak zdróweczko – udało się wyrwać poza miasto?

Evik – trzymamy kciukasy wielkie

Asia 24 – zazdroszczę Ci tego wyjazdu nad jeziorko. Twój Robert to na bardzo dużego chłopaka wygląda :)

Minka1 – oby to faktycznie była trzydniówka bo ja już sama nie wiem :(

MamaGosi – zdróweczka życzymy i fluidki wysyłamy

Rita78 – jak się rozsmakuje w domowych obiadkach to nie będzie
chciał spojrzeć na słoiczek

Mad- u was tez był problem kupek?

Annka1974 – u nas własnie mijają 3 tyg jak nie podajemy glutenu no i 2 tyg jak nie je młodych ziemniaków(bo je tzn. chemie w nich podejrzewałam).Na razie bez zmian. Byliśmy w piątek u lekarza i mamy skierowanie do neurologa a to dlatego ze Roberta palce u nóg sa często podkurczone i mamy skierowanie do poradni typy gastrologicznej nie pamiętam dokładnej nazwy. Podejrzewamy jeszcze mleko (Bebilon soja 2) chcemy je na kilka dni odstawić. Ryczec mi się chce jak widze dietę mojego dziecka w kółko tylko kaszki. Urozmaiceniem jest zupka. Kurczę łapię dola bo nie wiem co Robertowi gotować. Proszę napisz co podajesz dziecku do jedzenia będę bardzo wdzięczna za każdy przepis.

Easy78 – czekamy na zdjątka pokoiku

Aletko – witaj w kraju ;)

Junonka-no nie dziwię się takiego humorku i cieszę się że było super.

Agast22- ja wierzę, że Hania nawet nie będzie wiedziała co to sa szyby bo wszystko wróci do normy.

Za gotowaniem to ja tez nie przepadam

Kochane babeczki przypomniałyście mi o dobroczynnym leku na wysypkę - dziękuję
 
Do góry