reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Dzieńdoberek :-D odmeldowuję się że żyję, jeszcze w całości ;-) zajrzę później idę małej jadło robić! ściskam Was mocno ze słonecznych Kielc (wreszcie :-D)
 
reklama
Cześć,
Codziennie rano zasiadałam z cherbatką przed komputerem żeby przeczytać co u Was słychać, teraz mogę napisać sama :-D
U mnie pogoda pod psem, tylko spać, ruszać się na taką pogodę nie chce.
Dziś mój maluch zrobił mi w nocy chyba dzień dziecka, spałam jak zabita, a już myślałam że do końca ciązy nie uda mi się taki wyczyn..
Miłego dzionka
 
Melduje sie i ja słuchajcie normalnie spałam jak zabita budzilam sie tylko 3 razy na siku i raz pić mi sie chciało normalnie bajka jak dla mnie :))
 
Witam Was czerwcóweczki,
U mnie spokojnie przebegła noc, tylko raz śmigałam do kibelka - wyspałam się aż miło...
Zaraz śmigam zawieść szwagierkę do lekarza, zobaczymy co jej lekarz powie, ma pewne problemy skórne...
aaaaa no i idę odebrać wyniki, ciekawe co mi wyszło ...
Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia...
 
Dzień Dobry Bardzo Mamuśki ;-)
A ja w przeciwieństwie do mojej poprzedniczki codziennie rano zasiadam z pyszną kawusią i zagłębiam wiedzę tajemną przyszłych i obecnych mamusiek ;-);-);-)

Dzionek zapowiada się beznadziejny (pochmurny) i przed 13tą czeka mnie wizyta u Gina - jak wcześniej wspominałam - mam nadzieję ze ostatnia :-D

Melduje sie i ja słuchajcie normalnie spałam jak zabita budzilam sie tylko 3 razy na siku i raz pić mi sie chciało normalnie bajka jak dla mnie :))
Jezuniu...to ja mam tą bajkę od jakiś trzech m-cy - katorga:no:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam się i ja!
Ja tęż dziś spałam całą noc ale wstałam o 6 bo już czułam się wyspana zrobiłam już obiad a tu muł mnie chwycił czuję się śpiąca, że hej, chyba zaraz usnę przy kąpie , tylko że moi nowi sąsiedzi (którzy mieszkają nade mną) i robią remont od początku marca mieli skończyć pod koniec kwietnia i coś ciągle się grzebią fakt że robili wszystko od 0 zrywali kafelki parkiety itd. ale już mam dosyć bo dzień w dzień słyszę wiertarkę już mi głowa pęka w dodatku zalali nas już 3 razy i zbiera mi się masa kurzu przez nich, nie wyobrażam se co będzie jak mały się urodzi będą mi dziecko ciągle budzili, mały już teraz jak słyszy tą ich wiertarkę to mnie obkopuje z każdej strony.
 
Witam dziewczynki
Ja wczoraj zrobiłam maraton, wyszłam z domu po 10.00 wróciłam o 19.30 i jeszcze znajomi byli do 23.00. W nocy myślałam, że umieram, a mały za tą moją dzienną aktywność odpłacił mi szaleństwem całonocnym. :-(dziś jestem cała spuchnięta i czuję się jak balonik napompowany :wściekła/y: zapowiada się okropny dzień
 
Dzień doberek!!!
Dopiero co oczy otworzyłam a tu takie wiadomości... Kluseczka ma juz maleństwo przy sobie....ale fajnie:-D:-D:-D:-D
Ja wczoraj w nocy myślałam, że już coś się zaczyna. Kiedy położyłam się spać dopadły mnie skurcze co 7 min., zwijałam sie z bólu w łóżku. Trwało to ok 1,5 godz i przeszło, a ja usnęłam. Ciekawe ce dzisiejszy dzień przyniesie:-):-)
U nas od rana słonecznie...chyba trzeba będzie wybrać się na jakiś dłuższy spacerek. Miłego dnia mamuśki
 
Hej brzuchatki :-)
Witamy sie 2w1 :-)
Dzisiejsza noc... masakra w ogole sie nie wyspalam, ledwie siedzie tak mnie boli kosc ogonowa i krzyz !!! :-( Poza tym pogoda do D**** wszystko razem sie zmieszalo i tak sobie rycze od rana nie wiem o co i po co ??? :-(

Ide sie czyms zajac to moze mi przejdzie to uslyszonka pozniej !!!!
 
reklama
witam mamusie:) za mną też udana noc hehe w końcu... ale pogoda dziś straszna :(:( i słyszałam ze nie ma zamiaru przez najbliższy czas się poprawić :(:( uciekam zaraz na miasto...Życzę udanego dnia :)
 
Do góry