reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Pewnie się tam babeczki rozsypują :-D na nas też przyjdzie czas...

Julka strasznie mi marudzi ale to pewnie o zęby, bo ostatnio paskudne kupy robiła a teraz marudzi, teraz czas na dolne trójki i czwórki, kurde ale zębacz mi się robi... ja to jestem jakaś dziwna... kurde to mysle o torcie i jakiejkolwiek imprezie dla Julki a tu rodzenie przede mną, boję się że wszystko będzie ustalone a tu dupa ja będe rodzić... hmmmm... tak bym chciała żeby to się zaczęło jakoś układać...


jakaś schiza mnie dorwała... idę odetchnąć...
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczynki
Ja tylko tak szybciutko pisze by zameldowac ze przekrecanie sie nie udalo, wiecej detali na odpowiedni watku, cesarka jest zaplanowana na 11 czerwca, jestem na maxa zmeczona dzisiejszym dniem, spadam lezakowac...
Emi- witaj w czerwcowkach :)
Sunniva- ehhh tych faworkow juz prawie nie ma :)ojjj mialy wziecie
 
Gosiu, bardzo mi przykro, a liczyłam że się uda... Przykro mi kochana... jedynie mogę być dumna z Ciebie że się odwazyłaś... tulaski kochana :tak::tak:
 
Hej

Jest tak pieknie na dworku ze az sie wierzyc nie chce. O 22 jeszcze 22 stopnie ;-)Caly dzionek na dworku spedzilysmy. Jak nie przed domkiem, to za, a jak nie za to na miescie ;-) Zaliczylam 3 godzinny sapcer i wrocilam wykonczona:-p
Wieczorkiem przyszdl chrzestny Sandrusi z prezentem na Dzien Dziecka i corcia zasnacc z wrazenia nie mogla ;-)

Emi
witam serdecznie :tak::-)

Martusia - u nas net też ostatnio chodzi jak muł bagienny doprowadza mnie tym do szału!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Nie wiedziałam, że znam tyle przekleństw :szok:Chyba tak reaguje na tą "niezwyczajną " pogodę na wyspach :-)
Tez masz z O 2 ??
U nas wogole kapa z zasiegiem telefonicznym, ale jakis dajemy rade za to z netem niech go szlag. W sumie wywala sie 15f miesiecznie a i tak sie nie wykozystuje transferu bo nic sie sciagac nie da :baffled: A tak to przynajmniej bedzie szybko, fajnie da sie sciagac ile wlezie i tylko 20f miecsiecznie wiec znacznejroznicy w cenie nie ma a jaki komfort i brak nerwow :-D

Martusiu w imieniu Filipka bardzo dziękuję :-D
Nie ma za co :-)
Jeszcze go wybuziaj od ciotki netowej :-D:-):tak:
Pokaz nam go na zdjeciu przez ten miesiac to pewnie baaaardzo sie zmienil :-) i wydoroslal :-D
 
Witam wszystkie Panie na forum, nie jestem jeszcze przyszłą mamą, ale zamierzam być:). Na razie jestem studentką psychologii i pisze prace magisterską na temat lęku przed porodem, jeśli któraś z Pań chciałaby mnie wspomóc wypełniając ankietę to zapraszam tutaj: Ankieta czesc 1
Z góry dziękuje za każdą odpowiedź!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ostatnio zgineła tez Magginess, czyzby urodziła?

No nie urodziłam i prawdę mówiąc, niewiele się zapowiada, dziś już czwarty, prawie piąty dzień po terminie, no i jakoś już nie mam cierpliwości do tego czekania...
Chodzę sobie na KTG i nic z tego nie wynika, skurczy prawie nie mam, szyjka też raczej się niezbyt aktywnie przygotowuje, jeśli nie urodzę sama to 9-10 czerwca będą mnie męczyć wywoływaniem :-(

A za mną kolejny szkolny weekend... jeszcze został jeden, egzaminy i obrona...
Egzaminów mam tylko 2, jeden będzie kłopotliwy, ale powalczę, może się uda.:happy:
Obronę pracy zostawiam jednak na wrzesień :confused2:
 
reklama
maggieness - trzymamy kciuki, jedno jest pewne, maleństwo wyjdzie na pewno, do 18-tki siedzieć tam nie będzie ;-) . A probowałaś rożnych forumowych sposobów? Pochodzić po schodach, posprzatac, pomyc podłogi?

ja sie melduję po wczorajszej wizycie i doktora. Mam 2 cm rozwarcia, szyjka wygładzona, przygotowana, mały waży ok 3600. Lekarz twierdzi ze do terminu raczej urodzę już.
Myślałam że się w nocy zacznie. Takie miałam bóle okropne, ogólnie bolało mnie wszysciutko od pasa w dół. Masakra.
 
Do góry