reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
...wtrącam się po powrocie z wypraw miastowych :)))) Jutro prawdopodobnie ostatnia wizyta u Gina !!! Jestem aż ciekawa czy czymś mnie zaskoczy :))))
A dziś zrobiłam chyba :eek: ostatnie w tym roku porządki na balkonie, posadziłam kwiatuszki i mam prawie oranżerię na powitanie Dzidziusia...:)))

a teraz wcinam spaghetti i będę rąbała lody - bo mi źle i już!

Buziale
 
Drogie czerwcowki pytam tak z cielkawosci czy mialyscie moze robione wymazy na paciorkowca?? Oczywiscie pytanie dotyczy tych mamy ktore sa juz w 38 tyg ciazy Bo mamy majowe mialy nielichy problem gdyz wiekszosc lekarzy nie robila im tego wymazu i tylko po prosbie zostaly zbadane a to przeciez wazne by wiedziec czy jest sie nosicielem czy nie. Dlatego pytam jaka jest sytuacja u was?? DZiekuje za odpowiedzi:tak:
 
A co z Ewunia ????? Dlaczego tak milczy czyzby byla na porodówce????

Taaaa, ale byście chciały!!! cześć laseczki, przepraszam, że dopiero teraz, ale kiepił mi się net, dopiero odzyskałam łączność ze światem... :angry::angry::angry::angry::angry: ale póki co gra. A przyspieszacze tam swoją rolę wypełniają :-D i niech działają :-D

Emi, witaj :-D

ja muszę wyniki też zrobić, bo mam w czwartek lekarza, a aż mnie cholera bierze że musze się udac tam pieszo!!! grrr, przerąbane, jak się człowiek przyzwyczai do samochodu, tragedia.

Annya, chętnie się piszę na 8, ale może być i 9 :-D i miły prezent dla mnie :-D

a Ell, prawdopodobnie 29 maja miała cc i jest już majówką wyscigówką i szczęśliwą mamą :-D
 
Ostatnia edycja:
Dzieki Ewuniaza szybka odp :-)
A to jakich przyspieszaczy probowalas jesli mozna zapytac?? Moze i mi sie przydadza skoro i tak juz jestem po terminie 2 dni
 
emi - ja mialam robiony ten wymaz 22.05 przy przyjeciu na oddzial patoligii ciazy

ewuniu - tyjeszcze wsrod nas :-D a juz myslalm ze cie wzielo po tych wynalaznkach
 
reklama
Drogie czerwcowki pytam tak z cielkawosci czy mialyscie moze robione wymazy na paciorkowca?? Oczywiscie pytanie dotyczy tych mamy ktore sa juz w 38 tyg ciazy Bo mamy majowe mialy nielichy problem gdyz wiekszosc lekarzy nie robila im tego wymazu i tylko po prosbie zostaly zbadane a to przeciez wazne by wiedziec czy jest sie nosicielem czy nie. Dlatego pytam jaka jest sytuacja u was?? DZiekuje za odpowiedzi:tak:

Ja miałam w czwartek pobierany wymaz, ale nie mam jeszcze wyników, jak lekarz nie zapomni (bo On ma gorszą sklerozę niż ja) to powinnam się czegoś dowiedzeć w środę na wizycie u niego...
 
Do góry