reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

OSKAREK-będzie duży i zdrów jak ryba :tak:ja 7miesieczna ważąca 1800g jestem tym przykładem duża i zdrowa hahaha:-Da co do ruchów to moja pani leży sobie tylko na prawej stronie po lewej pusto czasem jak się przeciąga to zahaczy o lewą i do tego daje pod prawe żebro że ryczeć mi się chce:-( ale już mamy czarwiec więc czas powoli się rozpakowywać :szok:
 
reklama
Czesc mamusie

U nas swietna pogoda, goraco, parno i duszno :-D

Calymi dniami na dworku siedzimy :-) trzeba kozystac poki mozna, bo nie wiadomo jak dlugo bedzie taka pogoda ;-)

Dzis ide na wizyte u poloznej. Ciekawe co powie jak mnie zobaczy ;-)Ostatnim razem byla pewna ze dzis mnie nie bedzie bo bede tulic synusia, a tu synus sie nie spieszy na usciski z mamusia ;-)


Wspolczuje dziewczyny zlego samopoczucia i nieprzespanych nocy :-(

Ja sie wysypiam za wszystkie czasy i wstaje tylko raz na siusiu wiec nie nazekam ;-)


Mialam Wam napisac, bo zapomne jeszcze :-p Moj net chodzi strasznie makabrycznie i zmieniamy na innego operatora. Teraz mamy na karte i wlasnie karta konczy nam sie jutro albo w srode , a przylaczaja nas do nowej sieci okolo 12 czerwca wiec n ie kupuje nowej karty bo nam sie nie oplaca i te pare dni bede bez netu. A jak tylko mnie podlacza to od razu do Was skrobne :-D:-) A tak to zostana mi smsy jakby cos sie zaczelo dziac :tak::-)

Andziu bardzo sie ciesze, ze Oskarek wraca do zdroweczka :-)
Ani sie obejzysz a bedzie z Toba w domku

Monika_M wszystkiego najjjjjjj z okazji pierwszej miesiecznicy Filipka :-)
Ale zlecialo co ;-):-)

Milego dzionka
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Mamusie :-)

zacznę od tego, że trzymam kciuki za pozytywne wiadomości z wizyt od tych które się dzisiaj meldują na nich.

Andzia za Oskarka i jego szybkie wyjście do domu to nie muszę chyba pisać że trzymam kciuki !!!

Muszę Wam powiedzieć, że jak nie miałam żadnych zachcianek jedzeniowych tak od trzech dni po prostu konia z kopytami bym zjadła :szok:. Nie wiem co się dzieje ale tak jest:tak:.

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Maluszków z okazji Dnia Dziecka !!!


Miłego dnia !!!
 
Dziekuje wszystkim za mile powitanie :)
Takze zycze udanych wizyt u lekarzy i w szpitalu :-) Ja na wizyte umowiona jestem w czwartek z moja polozna, ktora ma zamiar zrobic mi masaz szyjki jak nic sie do tego czasu nie ruszy...zobaczymy czy pomoze :-D
 
Ja się piszę na niedzielę rzecz jasna, ale w tej chwili się modlę aby donosić do niedzieli ... od ok 7:00 co godzinę mam bóle miesiączkowe....:eek:



Niunia, dobrze będzie :))) albo poprostu poproszą o drugą próbkę :))

A czy wam odszedł już czop ??? Kurde ja tam nie wiem czy na niego czekać czy nie?:confused2:
mi odszedł tydzień temu..no i nic nadal sie nie dzieje:-(
 
Brzuchatki

jestesmy na finiszu naszych zmagań ale niestety nie wszystkie z was sa na liście czerwcówek Jezeli napisałyście min 10 postów na naszym forum chcecie pozostać w naszym gronie prosze o przeslanie danych wiadomoscia prywatna do mnie lub do Kasi,również jeze;i chcecie nanieśc jakieś zmiany płeć lub imię ..
 
czesc

pogoda u mnie super choc i tak narzekam ze mi zagoraco,w pokoju mam caly dzien slonce,na balkonie nie idzie wysiedziec.a to lato dopiero sie zbliza.
ja juz po goscinach siostra mnie odwiedzila z dziecmi wiec do poludnia mi dzionek szybciutko zlecial.zdazylam nawet juz kurze powycierac i podlogi umyc.jak wroci maz to sie naslucham ze wzielam sie za robote a pozniej mnie boli wszystko.

kaska76 powinno byc dobrze z wynikami bo ja tez ostatnio tak mialam i sie zastanawialam czy tego nie wyciagnac.na wyniku wyszlo ze sa liczne zlepy i sluz ale dr powiedziala ze mam sie nie martwic bo to normalne bo jest zwiekszona wydzielina
 
czesc


kaska76 powinno byc dobrze z wynikami bo ja tez ostatnio tak mialam i sie zastanawialam czy tego nie wyciagnac.na wyniku wyszlo ze sa liczne zlepy i sluz ale dr powiedziala ze mam sie nie martwic bo to normalne bo jest zwiekszona wydzielina

No to dobrze bo się wystraszyłam co to może być, hmmm wyniki odbieram jutro więc zobaczymy... dzisiaj byłam na ktg, mała tak się ruszała, że co chwile musiałam ją szukać, żeby złapać tętno - masakra jaka ta mała gwiazda ruchliwa... położna się śmiała, że da nam w kość jak już się urodzi... mała złośnica...
 
Dzieńdoberek!
Martusia - u nas net też ostatnio chodzi jak muł bagienny doprowadza mnie tym do szału!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Nie wiedziałam, że znam tyle przekleństw :szok:Chyba tak reaguje na tą "niezwyczajną " pogodę na wyspach :-)
Dziewczynki , trzymam kciuki za wizyty i mam nadzieję, że będą same dobre wieści. Ja idę na kontrolę jutro , do szpitala, ale nie liczę , że tam się czegokolwiek dowiem, bo poza ciśnieniem i moczem ,to niewiele robią.
Tacjana- ja mam termin na 8, więc jak najbardziej wpisuję sie na listę kolejkową:-), tylko proszę się nie wpychać bez kolejki, tu wszystkie ciężarne :-D
Andzia - najważniejsze, że mały dobrze reaguje na leki i dochodzi do siebie. Lepiej niech dłużej poleży, ale będziesz miała pewność, że wszystko ok i nie wróci zaraz do szpitala.
Miłego dzionka!
 
reklama
Witam w popołudnie.
Ja też mam dzisiaj wizytę u mojego doktora. Nie moge się doczekać, jestem ciekawa co powie i czy przebada , bo może jak już przebada porządnie to wreszcie cos ruszy :-) Napiszę wam wieczorkiem.
W nocy śpię niezle. Praktycznie raz na siusiu, co jest szokiem bo przy Michałku latałam min. 4 razy.
Ale teraz jakoś fatalnie się czuję , głowa mnie boli, ciężko mi oddychać. Może to też ta pogoda, niby słonko przyświeca, a takie ciemne chmury nad górami sie zbierają.
No nic, zaraz mężulek z pracy przyjedzie, podobno przyszła dla mnie paczka z pościelą dla maleństwa więc już się cieszę. Lece gotować obiadek.
Buziolki.
 
Do góry