reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Czerwiec 2010

reklama
zyrraffka :):) kochana mieszkasz w pięknym mieście...
O kuuurcze ile wspomnień... Masz bliziutko do morza... superaśnie... A kolędę jakoś przeżyjesz... U nas zawsze jest wesoło... bo nasz "maleńki" 35 kg pies...jak na co dzień odważny- tak księdza się boi okrooopnie:):):)
 
Miałam mieć wypad babski dzisiaj i wszystko zależy od tego o której ksiądz dokładnie przyjdzie

to życzę, żeby przyszedł jak najwcześniej, ja tez się zbieram, bo mam dzisiaj wypad z ludzmi z pracy:-) Kochani wybrali lokal w którym sie nie pali no i oprocz piwa herbatka i ciasto też sa:-D

aha dostałam dzisiaj mojego rogala Fatty, więc mam nadzieje, że spokojnie i wygodnie prześpię noc:-)
 
Naprawdę mamy niezłe tempo w pisaniu :)

Cześć dziewczynki!
sealet- no na razie nie do końca jest sprawny, ale to się da przeżyć, przeszkadza mi ten "prąd"... Uważaj na siebie w pracy, jak Cię będzie bolał brzuch to może się zwolnij, co?
Ja generalnie siedzę na zwolnieniu od listopada:szok::szok::szok: ale zbieram materiały do doktoratu i muszę mniej więcej raz w tygodniu się pojawić i posprawdzac co i jak. Na szczęście tutuł nie jest obowiazkowy, więc jak nie będe już mogła to najwyżej nie napiszę i już...Na razie póki mi wolno chodzić to zbieram dane :-D
Brzuch na szczęście odpuścił a i malutka fika jak trzeba:tak::tak:

misialula - powodzenia na wizycie

ewus2090 -rewelacja, że już wszystko w porządku, i że wreszcie masz dobrego lekarza. Co do wagi to się nie przejmuj - jeszcze zdążysz;-)zwłaszcza przy takiej dwójce urwisów

Co do kremów to ja używam tylko oliwki Johnsona od razu po prysznicu / na mokro:tak:/ - rewelacyjnie nawilża i natłuszcza, i świetnie się wchłania. Czy będzie diałać na rozstępy - zobaczymy :) ale nie chce mi się wydawać kasy na specjalistyczne kremy, bo kilka moich koleżanek używało, a rozstępy i tak miały:wściekła/y:
 
Witam!
Oj znowu ciężko nadrobićzapisane strony:no:
kajdusia-niestety mój mózg też przestawił się na tryb ciąża i niezbyt dobrze pracuje na szczęście podobno niektóre części mózgu pozostają w uśpieniu a póżniej wszystko wraca do normy;-)
misialula-witam!
zdec - no nareszcie przynajmiej wiesz już na czym stoisz!
czarna wiedzma-ja wręcz przeciwnie mam ostatnio same sny erotyczne:confused:
zyraffka-ja raczej nie przygotowywałam piersi bo i tak pierwszy tydzien po porodzie bolą a pocieranie i dotykanie brodawek wywołuje skurcze
ewitka-myśleżekarmienie piersią to dobre zabezpieczenie dzieci przed chorobami mi nawet lekarze w przychodni mówią te pani dziecito wogóle nie chorują nawet nigdy obie nie brały antybiotyku a dzięki temu że jedną karmiłam ponad rok drugą ponad dwa lata też myślałam że w przedszkolu się zaczną choroby ale pani też mówi że moja Maryś jako jedyna nie choruje.
paulka-ja już coraz częściej myśle żeby nie wiedzieć czy babka czy facecik :-D
 
reklama
Moje drogie czerwcóweczki mam problemy z internetem więc więcej mnie nie będzie niż będę...:-(Jak mi się uda to będę do Was zaglądać.:tak: Pozdrawiam.
 
Do góry