• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Czerwiec 2010

Ja już po dzisiejszej wizycie też niezbyt zadowolona powiedział że szyjka po dwóch porodach marnie wygląda ma jakieś pęknięcie za dwa tyg mam mieć usg i pomiar szyjki ale mimo wszystko mam jak najwięcej wypoczywać nie przemęczać się no i zero seksu teraz znów w nerwach będe czekać na ten pomiar szyjki bo jakby była zbyt krótka to jakiś szew trzeba by założyć:no:

o kurcze to nieciekawie, uważaj na siebie, kiedyś czytałam,ze w takich przypadkach nie wolno nic dźwigać :no:
 
reklama
Gniesha - wspieram Was całym sercem...

Kasiulka - duza dziewczynka już:tak:

Ewelinka - nie przemęczaj się - wiem, ze te 2 tygodnie będą się dłużyły, ale staraj się jak najwięcej odpoczywac:sorry:
 
Kasiulka_1980 - super, ze jest zdrowa i taka juz duza , gratuluje dziewuszki.

ewelinka307 - nie dzwigaj, lez, a wszystko bedzie dobrze :)

a poza tym to tylko :-(:-(:-(:-( ;( ;( ;( ;(
 
Chciałam tyle napisać , ale odłoże to na jutro po tym co dzisiaj przeczytałam o Stasiu.
Jest mi strasznie smutno , aż chyba mały to odczuwa. Przykro mi cholernie.
Odezwę się jutro. Pa
 
Kasiulka - cudownie, że malutka jest zdrowa :happy: takie wiadomości jedynie mogą wywołać dziś uśmiech
Ewelinka307 - zdecydowanie nie ciekawie z szyjką, ale najważniejsze, że masz wpływ na to co będzie dalej, dużo zdrowia i odpoczynku :tak:

Długo nic nie będzie takie samo. Gniesha ściskam jak tylko mogę najmocniej.

Spokojnej nocy dziewczyny.
 
Ja tylko powiem, że już jestem po wizycie, nadal wychodzi dziewczynka, waży ok 750 gram i strasznie fikała nóżkami i rączkami dzisiaj

Cieszę się że wszystko w porządku:tak:i oczywiście gratuluję dorodnej księżniczki:-)

Ja już po dzisiejszej wizycie też niezbyt zadowolona powiedział że szyjka po dwóch porodach marnie wygląda ma jakieś pęknięcie za dwa tyg mam mieć usg i pomiar szyjki ale mimo wszystko mam jak najwięcej wypoczywać nie przemęczać się no i zero seksu teraz znów w nerwach będe czekać na ten pomiar szyjki bo jakby była zbyt krótka to jakiś szew trzeba by założyć:no:

To uważaj na siebie:tak:odpoczywaj a ja trzymam kciuki, żeby było ok:tak:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry