Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
dwa? kochana ja wciągnełam z 12 sztTak piszecie o tym jedzeniu, że ja usmażyłam placki ziemniaczane wciągnęłam dwa![]()
No właśnie nie wiem co mi jest ale od tygodnia nie chce mi się jeśćdwa? kochana ja wciągnełam z 12 szt
a wczoraj naleśniki z dżemem mniam mniam...
mnie tylko w pachwinachdziewczyny,czy was tez tak bola miesnie pochwy?

na początku mozesz sobie zapisywać, jaki masz cukier po danej potrawie - każdy organizm jest inny i czasami jedna mama moze zjeść 2 kromki chleba a inna tylko pół lub wcale - sprawa indywidualna - potem się przyzwyczaisz do diety - ja już 7 tydzień walczę z cukrem - ogólnie wygrywam, chociaż zdarzaja się "wpadki" - powodzenia
Mam pytanko, która z mam miała dać fotkę "ptaszka" swojego synusia, bo nie mogę się doczekać ( chce porównać z moim" :-)Cały czas mam lęki żeby nie odleciał.