reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Zdec- no to ja mam tak pieknie podbite oko :-D Makijaż wprawdzie działa cuda, ale na krótko, trza by puder poprawiać co pół godziny :baffled:
Paulka82- cudne wiadomosci o mężu!!! Na pewno będziecie razem cieszyć sie przyjściem małej na świat!

A my jesteśmy świeżo po zwiedzaniu porodówki, poznaliśmy tak super położną, że tylko sobie życzyć, żeby własnie na nią trafić na poród...

A ja już życzę dobrej nocy, teraz książeczka z Piotrkiem, później you can dance, i później lulu... Do jutra dziewczynki!
 
reklama
Paulka super wiadomosci !!

Anecznik odpusc sobie ta podroz , albo wyslij poczta prace nie mozna tak ?

Paula naprawde masz dobre serce moze nawet za dobre ja bym laske zwyczajnie olala

Lena tekst o tesciowej..... powala .

Gratuluje udanych wizyt i duzych dzieciaczkow ja tez jutro zaliczam fotel ale bez usg tylko kontrolnie co z szyjka. Czestotliwosc wizyt chyba zalezy od tego czy chodzi sie prywatnie czy panstwowo no i od przebiegu ciazy. Z Olem co 2 tyg zaczelam chodzic dopiero w czerwcu a wczesniej stale co 3 , teraz minelo od ostatniej wizyty 2 tyg ale to przez skrocona szyjke ide juz jutro, mam nadzieje ze nastpena wizyta bedzie dopiero w czerwcu. Przeczucia mam jakies takie niebardzo, czytam o tych waszych kluciach i mnie wczoraj juz tez zaczlo kluc :tak: jakas zbiorowa paranoja moze...:happy:

Moja tesciowa tez aniolem nie jest teraz juz spokojnie po 10 latach malzenstwa i 4 latach przed nauczylam sie wpuszczac jednym uchem wypuszczacc drugim, ale jeszcze jakies 5-6 lat temu doprowadzala mnie do takiej nerwiscy ze mialam mdlosci. A tik taki :-D kiedys zapytalam meza czy ona jest taka glupia czy taka zlosliwa to odpowiedzial mi zdecydowanie ze jest glupia. Ma dwoch synow ja tez bede miala dwoch synow az sie boje ze o mnie kiedys tez tak kiedys ktos moze myslec :szok:
 
jejku jak sie ciesze ze wszystko sie wyjasnilo super ze znaja juz przyczyne teraz tylko 12 dni i bedzie w domku:tak::tak::tak:
a malutka napewno poczeka zobaczysz trzymam kciuki;-);-);-)

ja mam nadzieje,że to będzie szybciej niż za 12 dni :)
lekarz, który diagnozował mojego męża kazał nam zwracać uwagę na Patryka, bo niestety to samo miała Pawła mama i być może Patryk też to może mieć, ale teraz jest jeszcze za mały, żeby to wykryć, kazał nam co najmniej raz na dwa lata robić mu USG serduszka
 
anecznik -ja mam tak samo jakieś skurcze czy inne samopoczucie albo więcej upławów i myśle oj chyba dziś do szpitala trza jechać ale teraz to już pewnie tak będzie do porodu:tak:
paulka-dobrze że się wyjaśniło co i jak najgorsze to pewnie to oczekiwanie było co mu dolega.
paula- za dobre masz serduszko:tak:
 
o to ja chyba jeszcze długo poczekam...wiekszość z was...to już tuż tuż....
Ja teoretycznie mam termin na 27 czerwca.....więc sporo sporo czekania..chociaz lekarz twierdzi że może być dużo wcześniej poród. nawet 2 tyg wcześnej.
a skurcze? czasem coś...ale bardzo bardzo rzadko.
 
Paulka super ze juz wiadomo co dolega mezowi i da sie to wyleczyc;)

a co do slubow, to od 2 lat niebylismy na zadnym a teraz jak ja mam rodzic to dostalismy zaproszenie na 29.05 i 05.06 ehhh niemogli lepszych dat wybrac?;/ no i niestety odmowilismy, bo albo zdarze urodzic lub jeszcze bede przed porodem...
 
ja mam nadzieje,że to będzie szybciej niż za 12 dni :)
lekarz, który diagnozował mojego męża kazał nam zwracać uwagę na Patryka, bo niestety to samo miała Pawła mama i być może Patryk też to może mieć, ale teraz jest jeszcze za mały, żeby to wykryć, kazał nam co najmniej raz na dwa lata robić mu USG serduszka

zyczę Ci Kochana aby było to jak najmniej dni:):tak::tak::tak::tak: i oby juz po wyjsciu meża ze szpitala byla juz tylko radość z oczekiwania na maluszka:tak::tak::tak:


ja zmykam do łózka bo cos kiepsko sie czuje mam skurcze i wogole jakos dziwnie sie czuje i jak na zlosc mąż sobie wypil i juz chrapie :no:normanie jakas paranoja dziisaj co sie dzieje :szok::szok::szok:

iide lezakowac i po obserwuje te skurcZE

Dobranoc
 
Paulka super wiadomosci o mezu, teraz juz bedzie dobrze bo zdiagnozowany i bedzie leczony

Stella mamy w takim razie ten sam termin i powiem Ci ze mi sie ciagle wydaje masa czasu, z niczym sie nie spiesze, skurczy zadych nie czuje tzn cos tam mnie sciska ale po stronie gdzie Jasiek ma raczki wiec chyba to on mnie boksuje albo cos tam robi

Anecznik ja tez chcialam teraz w polowie maja jechac do rodzicow ale to jest 7 godz w aucie a w 35 tc juz bede sie bala i chyba sobie podaruje, zreszta pewnie mama by mnie opierdzielila za to, takze lepiej sobie darowac a co sie odwlecze...
 
Witam :-)
u mnie dzisiaj od samego rana pada :-(, aż się nie chce z domu wychodzić , no ale trzeba Szymka do przedszkola odstawic.
Paulka bardzo się cieszę że wszystko sie wyjaśniło i że da się to wyleczyć :-)
co do ślubów to my już dawno na żadnym nie byliśmy (jakoś nikt sie nie chce chajtać) nie no przepraszam w grudniu na swoim :-) po 7 latach się zmobilizowaliśmy :-) teraz tylko komunia u mojej siostry, ale niestety też musiałam odmówić bo ma 23 maja i mieszka 200 km od Wrocka.
 
reklama
Witam poranne czerwcóweczki :-)

u mnie za oknem szaro, buro i pada. Przez to chyba mąż zaspał do pracy, dopiero ja o 6.50 go budziłam :-D budzik mu nie dzwonił.

paulka super że takie wieści o mężu, najważniejsze że choroba zdiagnozowana i będzie wyleczona

Wszystkim wizytującym pozytywnych wieści.
Miłego dnia!!!
 
Do góry