reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Koriander- strasznie mi przykro :(

Kasiulka- ano uzywamy.. wstyd... planuję rozstanie niebawem...

Jagoda wczoraj machneła głową i walnęła zębami o umywalkę :((( Ma ukruszone dwie jedynki :-( Zaraz idziemy do dentysty bo trzeba wyszlifować, gdyż jest ostra krawędz i zabezpieczyć przed próchnicą... Boję się bo wiem ze bedzie cyrk i że będzie juz zrażona do dentysty...
 
Agast - młody ma ukruszoną większą część górnej jedynki... wstyd się przyznać ale jeszcze nie byliśmy u dentysty a to się stało miesiąc temu... po prostu się boję iść!!!
 
hehe... powiedzmy że nasze dzieci są zbyt energiczne i na miejscu sekundy nie usiedzą!!! stało się to na wakacjach w restauracji... siedział przy stole i nagle zdecydował że schodzi z krzesła i uderzył szczęką w stół (brodą)... płaczu było trochę i cały czas wysuwał język (bo czuł że ząbek jest ostry w tym miejscu). My myśleliśmy że się ugryzł a że krwi nie było to zapomnieliśmy o tym. Na drugi dzień mąż zauważył że kawałka zęba nie ma... a myślałam że moje dziecko będzie miało piękne ząbki do końca! jednak nie... zresztą i tam ma brzydkie bo nie chce myć... Wasze szkraby mają śliczne bielutkie perełki a my mamy żółto szare... i do tego ukruszone :no:
 
reklama
Do góry