reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
ale tu spokój nnananana nic się nie dzieje nananana:-D

Gosiu
- jak tam się czujemy?
Agi - powiem Ci,że Pola im starsza tym ładniejsza:tak: oglądałam na fb
Koriander - ściskam mocno:**
Lena - hop hop?! jak tam w nowej pracy??:-) a Gaja co tam? zdrowa? do przedszkola chodzi czy co?
Emalia- jak Ty się czujesz? mam nadzieję,że myślimy pozytywnie!?

Reszta dziewczyn co tam? odzywać się! Dawać jakieś foty dzieciaków ( i WAS!) bo dawno wielu nie widziałam!

u nas średnio na jeża:-( Młody choruje mi kuczaczek, a Jagna nieźle dokazuje..prawdziwy łobuz:no:
 
hej,
Boże jaka tutaj cisza.
Ja dzisiaj robiłam badanie obciążenia glukozą po 1 i 2 godz. Fujjj myślałam że zwymiotuje, od rana nic nie jadłam i przez to głowa mi dokucza ;/. Do tego musiałam jechać do sąsiedniego miasta bo moim małym miasteczku co prawda jest labolatorium czynne tylko 2 godz ale nie robią tam testu obciążenia glukozą. I tak 2 godz spędziłam w labolatorium.

gosiagro jak u Ciebie? Michałek nadal w brzuszku??
Perfecta jak sie czujesz??
mamakubulki a Ty jak się czujesz?
 
Cześć Kochane Moje!
Kolenderko- przytulam jeszcze raz i tutaj! :*:*:*
Nadika- bleeee Jak sobie pomyśle że mnie też to czeka....A jak Ty się czujesz? Kiedy masz wizytę? Ja czuję się ok. Dają mi popalić więzadła tak że hej! Nie daj boże kichnąć na leżąco. Brzucho mam już taki jak z Jasiem w 6 miesiącu ale to pewnie dlatego że wszystko idzie do góry i mój brzuch "właściwy" jest wypierany... Chciałam schudnąć do następnej ciąży i nie zdążyłam ... Aż się boję pomyśleć co będzie dalej... Już się zaczęłam bać że gdybym miała mieć cesarkę znów to się najnormalniej w świecie nie zmieszczę na ten wąski stol operacyjny!!! Troche mnie to przeraża...
Emalia - Kochana jak tam po orzeczeniu sądu?
Gosiu- Czy ten "nasz" Michaś to zdecyduje się w końcu czy jak muszę z nim pogadać jak z mężczyzną?:):):):*:* Kiedy masz następną wizytę i ktg? Udało Ci się załatwic zwolnienie? Swoją droga to jakaś paranoja:(
Milka- I jak przyjaciółka? Odezwała się?
Agast- Jagódka cudna ! A jaka juz duża!!!! Dzielna z niej dziewczynka!
Ola - Kochana Jasiek odrzucił mleko już nie pamiętam kiedy ... Chyba jak miał 1,5 roku... Baaardzo dawno temu. Też się martwiłam i miałam wyrzuty sumienia dopóki nasza Kochana Lencja nie uświadomiła mi ile w mm jest chemi:) Oczywiście że potrzebne jest mm dla dzieci ale jakoś mi łatwiej było pogodzić się z tym faktem jak pokolei usiadłam i rozszyfrowałam każdy składnik z listy na opakowaniu..... Buziaki dla Was Zdrówka dla Bartusia!!!!
Kasiek- Damiś genialnie wygląda w śpiochach! Jaś ma też ale po 3 minutach już każe zdejmować bo go
śpiochy bolą" :p
Klementinko- sówki PIĘKNE! Zdolniacho Ty nasza!!!!

Tak się zastanawiam gdzie Nasze Dziewczyny???? Izia???? Eagle??? ( brak czasu wiem Kochana:*) Hefi??? , Lencja! , Kajduśka, ? I reszta ?Gdzie wy się podziewacie hę?


Mam pytanie. W którym tygodniu poznałyście płec dzidzi? Bo ja mam za 2 tygodnie wizytę i zastanawiam się czy będzie juz widac. O ile się nie mylę to z Jasiem wiedzieliśmy juz chyba w 12 tygoniu lub 14... Ale skleroza u mnie straszna ze względu na wiek oczywiście :p
 
Ostatnia edycja:
Perfecta - ja dowiedziałam się w 17 tygodniu... w 12 to trochę wcześnie, ale kto wie? może i tym razem bobo pokaże wcześnie co ma między nóżkami!!! A macie jakieś przeczucia? Synuś czy córcia? ;) Damiś już nie chcę spać w tych śpiochach... wczoraj wróciłam z pracy, a on wyszedł z sypialni i mówi MAMO ŚCIĄGNIJ UBRANKO... DAMIŚ NIE LUBI... :)
 
perfecta w pierwszej ciąży w 18 tyg. w drugiej w 20. W drugiej ciąży moze by było widać wcześniej ale ja się nie pytałam nawet, chciałam mieć pewność więc wolałam poczekać.
 
Dzień dobry

Pamięta mnie jeszcze ktoś? wieki mnie nie było ale tak jak Perfecia pisze brak czasu, doba dla mnie za krótka a jeszcze nieco snu wypadałoby złapać co by jakoś funkcjonować

ale po kolei

przede wszystkim mega buziak dla wszystkich dużych i małych ( Perfekcia, Emalia, Milka :*, ukochać i pogłaskac wszystkie brzusie, Gosiagro cos charakterny ten Twój Michaś ale sie nie dziwię co będzie wychodził jak mu w brzusiu miło, przyjemnie, cieplusio

Mama Kubulki chyba nie miałam okazji wiec serdecznie gratuluję fasolki
Koriander, Emalia tak mi przykro że Wam sie nie udało, ale wierzę że jeszcze doczekacie się na swoje skarby maleńkie,

a co u nas.... nazbierało się.... myślałam że po wakacjach wraz z pójściem Asi do przedszkola bedę mieć nieco luzu ale nic z tego, po takiej przerwie trzeba było nadrobić trochę wizyt u lekarzy a to szczepienie Misia a to jakies badania dla Tomka, udało mi się załatwić mu tez dodatkowe zajęcia z logopedą więc codziennie coś i nie nie ma dnia żebyśmy gdzies nie wychodzili, mój w między czasie był 3 dni w szpitalu na kontroli i badaniach - na szczęście wsio ok i nawet lekarze zdziwieni ze jego serducho jest w tak dobrej kondycji, przeszliśmy też zbiorowe chorowanie - Asia przyniosła coś z przedszkola i polegliśmy wszyscy najpierw chłopaki od niej złapały, później mąż a na końcu i ja poległam
a do tego jeszcze zapadła decyzja że kupujemy duzy samochód i tak mój każdą wolna chwilę poświęcał na wycieczki ze szwagrem w celu poszukiwania tego wymarzonego więc ja sam słomiana wdowa w domu z dzieciakami... ale udało się i możemy pochwalić się pięknym niebieskim czołgiem :-)
a jak już przy chwaleniu sie jesteśmy to Misiu dorobił sie 2 ząbków, zaczął jeść coś innego niz "mama" a juz myślałam że to nie możliwe, co prawda butla nadal jest be ale przynajmniej jakies słoiczki i kaszki zaczyna zjadać, Asia skończyła 4 latka ( mama z dumą może pochwalić sie wypiekiem tortu Hello Kitty na urodziny) i coraz bardziej zaskakuje mnie swoja "dorosłością" a jaka jestem z niej dumna gdy wypowiadają się panie z przedszkola ech...

postaram się wrzucić jakies fotki tak dla przypomnienia nas

a i mam pytanie Przedszkole Montessori? szukam opinii ktoś coś słyszał, miał do czynienia?


Perfecta z Asią dowiedzieliśmy się późno bo ok 23-24 tygodnia nie chciała sie ujawnić, z Tomkiem w 16 tyg a z Misiem 14-15 jeśli dobrze pamietam
 
Eagle montessorri bardzo ciekawy pomysł ale w polsce jest bardzo mało prawdziwych M. Reszta to są przedszkola które maja elementy tej metody a reklamują się jako montessori. Napewno prawdziwe jest w lublinie


ps. gdyby było u nas takie przedszkole chętnie bym wysłała Łukaszka. Na studiach przyjechała do nas babka z takiego przedszkola i pokazywała nam pomoce dydaktyczne i na czym polega.
 
Ostatnia edycja:
Eagle montessorri bardzo ciekawy pomysł ale w polsce jest bardzo mało prawdziwych M. Reszta to są przedszkola które maja elementy tej metody a reklamują się jako montessori. Napewno prawdziwe jest w lublinie
konkretnie chodzi mi o to ( jest kawałek od nas ale na tyle blisko ze dowożenie tam tomka było by do przełkinecia)
::edukonekt.pl
Przedszkole Montessori

przyznam szczerze że dopiero jakis miesiąc temu przez przypadek odkryłam to i czytam, szukam, pytam :tak: i poważnie się zastanawiam
 
reklama
Do góry