reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

cześć Dziewczyny! Sylwester się rozregulowała ze spaniem, oby nie na długo i nie mogę się ogarnąć ale coś tam mi się udało zrobić z Łukaszka pokojem:

DSC_0046.jpg DSC_0047.jpg miały być małe obłoczki ale jak zaczęłam machać pędzlem to takie giganty powychodziły ehh
 

Załączniki

  • DSC_0046.jpg
    DSC_0046.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 54
  • DSC_0047.jpg
    DSC_0047.jpg
    12,3 KB · Wyświetleń: 50
reklama
czesc babeczki witam sie i ja;)
zyrafka ale masz talent, pokoik super, fajnie, ze sama malowałaś obłoczki, my mamy tylko naklejki przyklejone z chmurkami;)
 
No Kochane proszę o kciuki bo się od dwóch dni rozkręcamy z Zosią... Takie mam przeczucie że sie zaczyna powolutku... wczoraj wstałam z obnizonym brzuchalem i to sporo i tak że B. wrócił z pracy i od razu zauważył. Cały dzień delikatne skurcze jak na @ Ibrzuch twardy cały dzień. Nospa już nie pomaga. Myślę że to kwestia dni już a nie tygodni... Prosze o kciuki by udało się naturalnie i jak najszybciej bo musimy wracać do domku do Jasia:)
 
No właśnie miałam pytac Mamuśku jak się czujesz???
Żyrafciu - Cudny pokoik!!!! Ja widziałam na fb , myslałam że to jakieś dzieło projektantki a to TWOJE! Super!!!! Na prawde bardzo pomysłowo! Łukaszek pewnie zawodolony?
 
Perfecta- dziękuję, Łukasz prawie nie zauwazyl . Powiedziałam mu że w pokoju ma niespodziankę, wszedł i rozgladal się, rozgladal, nie mógł znaleźć, jak mu pokazalam co jest na ścianie to dopiero zauważył ale chyba liczył na inna niespodziankę Hehe
 
ahahahahaahah :-D

A właśnie apropos niespodzianek. Co planujecie kupić czerwcowym dzieciaczkom na 3 urodziny? :szok: 3 urodziny! Czy Wy tez macie wrażenie jakby dopiero co się urodzili? a już 3 latka mają???? Bo dla mnie to jakaś abstrakcja! Tak zleciało że hej... Nie wspomnę o ciąży... :) Bo ja się nie dawno dopiero zorientowałam że to jeszcze 2 i pół tygodnia do terminu.... Chyba się starzeję :-p
 
Czas leci niesamowicie, łukasz za miesiąc będzie trzylatkiem, Sylwia za dwa miesiące będzie świętować roczek. Łukasz chciałby tory takie na cały pokoj i pociąg, jeśli będzie nas stać to mu kupimy, na dzien dziecka dostanie maly plecak z zyhzakiem
 
reklama
żyrafciu polecam kolejkę drewnianą . My pierwszą część kupiliśmy w ikei z pociągami , pózniej w miarę czasu dokupywaliśmy natępne tory. Ta kolejka jest na tyle genialna że mozna zrobic mega tory i takie co dziennie inne i mosty i tunele. Można dokupować elementy na alegro , w tesco itp. Polecam!
 
Do góry