reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Zapomniałam Wam napisać że jednak nie mogę ćwiczyć, biegać ani jeździć rowerem :( mam mocne tyłozgięcie macicy, i takie sporty wspomagają by się nie wyprostowałam. Mam brać leki 2x1, i leżeć i spać na brzuchu :( teraz to już wiem dlaczego mój poprzedni poród był taki bolesny, właśnie dzięki tej mojej nienormalnej macicy... ehhh... teraz będzie tak samo, ale dam radę ;) przynajmniej już wiem co mnie czeka i się nie zawiodę :sorry:
 
Kasiek każda ciąża może być zupełnie inna!Z bliźniakami miałam masakrę!!!straszne mdłości,ble,jadłam suchy chleb,później okropne zgagi,non stop(pewnie pamiętacie)szpital,a teraz?CZuje się świetnie(no moze już robi się coraz ciężej i skurcze sie zaczynają-ale to normalne)ale jadłam wszystko-apetyt za 2:-D wyglądam naprawdę(nie żeby się chwaliła:-D) bardzo ładnie i każdy mówi że ciąża mi służy,dlatego każdy obstawiał chłopca-obaliłam regułę:-D ale życzę Ci szybkiego powrotu do "normalności"


Jej ja tak przychorowałam że szok....Z nosa jak z kranu,leków żadnych nie moge brać to się kuruje syropkami swoimi...:zawstydzona/y: Biedna Zosia musi chorować z mamą:-(
 
cześć Dziewczyny!

Mała śpi, zaraz pewnie się obudzi bo już prawie 2 godzinki. Szkoda, że mój mąż nie może chodzić na zwolnienia na dzieci, tak jakoś mi brakuje pracy :-( a moje dziecko roznosi mi mieszkanie, co za szogun :-D brak słów, zadne nie, żadna kara na nią nie działa.

kasiek współczuję mdłości, ja w pierwszej i drugiej ciąży przez to przechodziłam. Obie ciąże były podobne. Jeszcze trochę i będziesz się lepiej czuła.

milusia- gratuluję, od początku wiedziałam, że będzie Zosia:-) zdrówka życzę

koriander- dużó zdrówka dla Was, współczuję, pamiętam moje choróbska ciążowe :-( najgorsze, ze niczym nie można się podleczyć poza domowymi sposobami
 
Dziewczyny co czytacie Waszym trzylatkom? U nas ostatnio na topie są Przedszkolaki z ulicy Morelowej, ale szukam innych madrych i wesolych książek.

W sumie młody sam sobie wybiera książki w bibliotece :-) ostatnio czytał o przygodach słonia Elmera :-) i serie Kubusie Puchatka jak bawić się bezpiecznie itp. Nie pamiętam dokładnie tytułów ale jak chcesz to wieczorem w domu sprawdze.

Mamy przedszkolaków na ile zostawiacie swoje pociechy w przedszkolu??

Mój jest od 8 do 15-16, od śniadania do obiadu włącznie :-)

Dajecie tran swoim maluchą??
 
reklama
anecznik moje ciąże też identyczne- najpierw mega rzyganie potem idealnie, czasami zgaga :-D Ja daje od niedawna tran Lili

zyraffka a co u was za choróbsko? Oby szybko przeszło!

Kasiek to dobrze ze masz diagnoze! Moze cie zakwalifikują do cc?

yoshe ja tez polecam biblioteke, Lila ma masę ksiązek i uwielbia czytać, bardzo lubi nowe ksiazeczki, teraz przerabiamy Poczytaj mi mamo i Historyjki dla 3-latka
 
Do góry