reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dzięki dziewczyny, z Kamilem udało się za pierwszym razem więc teraz co cykl to większe zniechęcenie mnie ogrania.
Dziewczyny, czy powinnam się martwić? jest mi strasznie źle... okropnie się czuję, mdli mnie niesamowicie, nic nie mogę jeść bo mnie odpycha, słaba tak że kręci się w głowie i są momenty że ledwo stoję... czy to jest normalne? czy może coś się dzieje nie tak???
Lepiej idź do lekarza może da Ci jakiś środek abyś mogła jeść i lepiej się poczuła.
 
reklama
Kasiek ja cie nie pociesze bo z dnia na dzien czulam sie coraz gorzej, az przestalam wstawac z lozka i dwa razy lądowałam w szpitalu na kroplowce nawadniajacej...jedyne pocieszenie to ze wg lekarzy takie objawy to oznaka zdrowo rozwijajacej sie ciazy..przytulam, dasz rade :tak::tak:
 
:wściekła/y:kasiek- mi się wydaje, ze to normalne, jeszcze troszkę się pomęczysz i wszystko minie, mam nadzieję, ze jak najszybciej. Najgorsze, że w drugiej ciąży już nie ma się tyle czasu na odpoczywanie :-), będąc w ciąży z Łukaszkiem po pracy ciągle spałam więc jakoś było łatwiej wytrzymać, w drugiej ciąży wracałam z pracy do nastepnej pracy. najukochańszej na swiecie ale łątwo nie było:-)

Sylwia ani trochę nie zdrowieje, nie wiem czy mam zmienić pediatrę czy taki chorowitek z myszki mojej, w nocy tak mi strasznie kaszlałą, aż wzięłąm ją do siebie do łóżka, przytulałam, smyrałam, żeby troszkę jej było lepiej. Dzisiaj po raz nie wiem który byłam z nią u lekarki, przepisałą neosinę i nebbud, hitaxę drugi tydzień. Ręce mi już opadają z bezsilności. Łukasz też kaszle :-( odkąd mam dzieci to moja apteczka pęka w szwach, kosmetykó nie mam tyle co tych cholernych lekarwst



anecznik- toż to sama przyjemność staranka :-) ciesz się, jak zajdziesz nie wiadomo co z libido się porobi :)))))
 
anecznik- toż to sama przyjemność staranka :-) ciesz się, jak zajdziesz nie wiadomo co z libido się porobi :)))))

Z każdym miesiącem moje libido jest coraz niżej, tak krytycznego poziomu jak teraz to chyba nigdy nie miało. Niedługo będę musiała się zmuszać do starań.

Współczuje dziewczyny tych wstrętnych choróbsk. Niestety taki sezon plus przedszkole trzeba to przetrwać. Mój Kamil dziś też na wagarach, jeszcze noc odsypia. Miał silny duszący kaszel, dziś idziemy do lekarza.
 
Anecznik skad te podjescie?:( glowa do gory! a powiedz mi ktory miesiac sie staracie? bo jak juz pol roku to po tym czasie mozna przejsc sie do ginekologa...przynajmniej moj tak i zalecil:)

A ja zaczelam brac leki na stymulacja i zaczynamy w tym miesiacu staranka:) przy lekach jesli nie zajde 4 miesiace to ma sie zglosic do niego:)

Zdrowka chorowitkom zycze!!!
 
Chciałam się tylko pożalić... od trzech dni umieram... tak mnie strasznie głowa boli że sobie nie radze z samą sobą... apap nie działa... co tu dalej robić? dom zaniedbałam.... nic nie robię bo nie dam rady... help..... co jeszcze mogę zastosować na ból głowy????
 
Kasiek - mam to samo... masakra :/ Migreny jako takiej nigdy nie miałam ale to co się ostatnio dzieje to jest okropne :/ Bierze mnie zazwyczaj wieczorami ale dzisiaj od rana mi głowa pęka mimo przeciwbólowych.... robie w domu totalne minimum.
 
reklama
Do góry