reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hej, moja przedszkolanka chętnie chodzi do przedszkola, często nie chce wychodzić....

Poza tym nie chorujemy i generalnie wszystko u nas ok.

Lena - jak tam poszly egzaminy Gai?

Ewa - I jak z umową, wiadomo coś?

Jak u pozostalych dziewczyn?
 
reklama
Oj nie zaglądałam tu z 4 lata. To niesamowite, że to już tyle minęło. Jestem w drugiej ciąży, termin mam na kwiecień. Roksanka to wspaniała dziewczynka. Też bardzo chętnie chodzi do przedszkola, wręcz płacze jak musi zostać w domu. Niestety choroby nas nie oszczędzają. Od kąd poszła do przedszkola co 2 tyg chora. Byliśmy u laryngologa i alergologa, poprzepisywali jakieś sterydy i było lepiej. Przez ostatnie 5 tyg nie chorowała, teraz ją złapało, ale to nie dziwne jak przez pogode ciągle przemoczona chodziła, bo niby słońce, ale śnieg cholernie mokry przy tym, a zabawa przednia. Pozdrawiam :p
 
Witajcie kochane po latach bardzo dawno tu niezagladalam...

Amelka jest cudowna coreczka;-) chodzi ladnie do przedszkola, ale jest oczkiem w glowie mamusi i tatusia...chcielibysmy rodzenstwo dla niej ale niejest to takie proste.

Pozdrawiam

Moze dziewczyny zrobimy reaktywacje?;-)

Uciekam spac bo o 4 rano wstaje
 
reklama
Do góry