reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

no dokladnie jakos nam sie tutaj wyciszylo... ja zagladam codziennie ale nie ma z kim pisac :(
Mimo urwania glowy zawsze znajduje te 5 min na BB :-) albo i wiecej :happy:
wracajcieeee.... :)
 
reklama
ja też codziennie zaglądam i cisza:sorry:
Anecznik jak tam?
Lizka jak Miki w przedszkolu?
Percia jak tam Twój prezesik sobie radzi?
Emailia jak radzisz sobie z 3jeczką?
Lena jak Gajka?
wszystkie inne dziewczyny pisać!!!!!
Kuba dziś w przedszkolu rozwalił jakąś kuchenkę...:eek: jutro Pani powie więcej:crazy:
Zośka zasuwa wszedzie jest zaje***bista :-D Potrafi ładnie się sobą zająć i ogólnie jest mało problemowym dzieckiem:-) Jak se pomyśle co się miałam z bliźniakami to teraz jakby na wczasach jestem:-DMałpka mała dorwała już moje kosmetyki które stoją sobie przy lustereczku:sorry:
Chłopaki super się nią zajmują:-) najlepsze jak Zośka dolezie do ich komputera i wali w klawiature a oni ją wynoszą za drzwi i je zamykają:-D
Z mężem mym (pfupfu) jak w bajce mamy życie i oby tak było zawsze:-)
 
Milusia to super ze sie wszytsko uklada :-)
No i dajesz rade z trojka tak jak ja i eagle ;-) hehe tyle ze ty na raz dwojke mialas :tak:
Moj Mikolaj przedszkole dobrze znosi, mial pare dni gorszych ze nie chcial i plakal, ale wrocil na dobre tory i codziennie opowiada co robili, co jadl na sniadanko, na obiad :-) no i dzis mowil nawet ze w przedszkolu jest fajnie i nie bedzie juz plakal, oby tak bylo! :-)
Aaaa co najsmieszniejsze maja w grupie drugiego Mikolaja i Moj nazywa go "bratem" :D panie maja z nimi przerabane oba maja dobre charakterki :laugh2:

Starszaki to juz pierwsza i druga klasa.... corka do komunii idzie w maju no i mamy juz przygotowania takze jest co robic, jak nie szola, to dom, jak nie dom, to kosciol, i tak wkolo i dni leca jak szalone :o wogole juz pazdziernik a ja nie wiem kiedy ten czas zlecial :confused2::laugh2:
 
Cześć laseczki widzę że forum zamarło trochę!:szok:
Nie napiszę co u mnie i Michała ciekawego bo niestety ciekawego nic się nie dzieje a wręcz same problemy ale tym nie będę smucić
Pozdrowionka dla wszystkich:-D i buziaki:rofl:
 
Witajcie, mi sie wydaje, że teraz większość dziewczyn siedzi na FB, i na BB nie ma juz czasu :-(. A szkoda, bo takie mile wspomnienia przywołuje to forum.

Ja też zaglądam tak często jak mogę...

U nas to życie pedzi jak oszalałe, i tygodnie i dni... Jak patrzę na Natalke to widzę jaką ona juz duża, za szybko to wszystko sie dzieje.... Trochę też mam niedosyt czasu spedzanego razem z córką. Czy pracujące mamusie też tak macie? Mam jeszcze wyrzuty sumienia jak idę raz w tygodniu na ćwiczenia, i czasem do kosmetyczki. Też tak macie?

Pozdrawiam wszystkie!
 
milusia no m :-) teraz to w sobote juz sie pyta "mamo kiedy do skoly?" :-D ;-)
kpi ja nie pracuje i nie powiem, ale mi znow brak czasu dla siebie :p ciagle szkola, dom, obiady, sprzatanie, i tak dni pedza jeden za drugim -_-
Anecznik wlasnie haaaalooooo??? :confused::confused::confused:


U nas dzis wieje, padalo w nocy, i czekamy na zmiane czasu, bo dzieciaki wstaja juz o 6 wiec nas to troche męczy :p ale jeszcze troszke ;-)
W sobote robimy urodziny córk dla dziadkow, w pn znow ma urodziny dla kolezanek... dwa torty muszem zrobic :p ale dla dziadkow to ja chyba zrobie kopiec kreta :p a dla dzieciakow moze uda mi sie cos fajnego zrobic ;-):tak:
 
Jestem , zaglądam ale jakoś tu smutno i cicho.
U nas wszystko ok. Stąs ma już 5 tygodni rośnie chłopak aż za szybko. Jasiu jest dobrym starszym bratem.

Jak ktoś jeszcze nie widziała to wklejam foteczki
DSC00127 (Medium).jpgDSC09943 (Medium).jpg
 

Załączniki

  • DSC00127 (Medium).jpg
    DSC00127 (Medium).jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 66
  • DSC09943 (Medium).jpg
    DSC09943 (Medium).jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 44
Liza - dobrze wiedzieć, że nie jestem sama z takim problemem. Choć chciałabym żeby było inaczej, i tego czasu rzeczywiście więcej dla siebie...

Ja w czerwcu miałam też 2 imprezy, dziecięca i rodzinną. Dwa torty, dwa razy przygotowania, ale i dwa razy przyjemnosci ;-).

Emalia - sliczny synus i w ogóle wszystkie dzieciaczki:-D. Fajnie, że starszy brat sie sprawdza w swojej roli. Młody zacznie chodzić i przeszkadzać to pewnie zacznie go ustawiać....
 
reklama
Długo mnie nie było. Michał urodził się 12.10 przez cc (niwecząc w ten sposób moje marzenie o porodzie sn). Ucieszyłam się jak głupia kiedy mnie skurcze złapały, fakt że tylko krzyżowe ale było :-) nawet rozwarcie na 2 cm :-) cieszyłam się jak głupia. Niestety lekarz stwierdził że "w moim przypadku poród naturalny to gra niewarta świeczki" i kroimy :-( fakt, że młody urodził się duży bo 4200 i najważniejsze że wszystko dobrze się zakończyło dla niego i dla mnie ale długo miałam chandrę z powodu CC i do tej pory zastanawiam się co by było gdybym nie zgodziła się na cc i zaryzykowała z naturalnym. Niestety tego się już nie dowiem. No to się pożaliłam. Wiem jedno tak jak kiedyś marzyłam mi się trójka tak teraz wiem że zostaniemy przy dwójce :-) :-D Dobrze że Kamil ma przedszkole bo inaczej to masakra :-) Położenie tej dwójki spać wieczorem też wymaga niezłej logistyki :-)

Co u Was?? Już niedługo zaczną się przygotowania do świąt :-)
 
Do góry