reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Tak dawno mnie tu nie było i tylko 2 strony do nadrobienia :-(

emalia82- dobrze, że o tej schizie z trzecim dzieckiem napisałaś. Teraz mam pewność że to tylko hormony :-) też bowiem się zastanawiałam ile musiałabym odczekać po porodzie naturalnym a ile po cesarce z kolejnym :-) mój oczywiście podchwycił pomysł :-)

zyrafka - z tym siusianiem niestety nie pomogę, bo z Kamilem jakoś gładko poszło. Parę miesięcy po dziennym w nocy też już nie było potrzebne.

Lena - z tym przedszkolem to może się wychowawczyni zapytaj czy coś zauważyła.

U mnie remont w mieszkaniu miał trwać 2 tygodnie a to już miesiąc i końca nie widać. Kompletnie nie mam nic przyszykowanego ani dla siebie ani dla malucha. Mam nadzieję że się nie będzie śpieszył :-) Dziś mi ginekolog zapisała wizytę na 15 września z tekstem że " coś jej się wydaje, że to będzie moja ostatnia wizyta u niej :szok::szok:"
 
Ostatnia edycja:
reklama
emalia - ja byłam pewna, że już się nie musisz turlać :-) Ja przez ten remont w ciąż nie mam nic przygotowanego, ciuszki nie wyprane, materaca brak, wózek w piwnicy itp. Moja torba do szpitala też pusta więc mam nadzieje że maluch nie zrobi nam psikusa :-)

Wiemy, że będzie chłopak. Ostatnio jednak teściowa stwierdziła że ona, czuje że to będzie dziewczynka itp. Wystraszyłam się, bo się na syna nastawiłam itp. Wiadomo że najważniejsze aby było zdrowe no ale chce żeby to maszyna i lekarz miał rację :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry