reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

czesc Wam moje drogie BBmamuski :)

długo mnie nie było jakos weny brak a jak nie musze to staram się nie wlaczac komputera zresztą ostatnio padl nam stary laptop. Dzis kupiliśmy nowy na razie ciężko mi go opanować a raczej nowego windowsa..... U nas po staremu chłopcy rosna rozrabiają i ogolnie wakacje !!!

Mam nadzieje ze u Was podobny spokoj i sielanka jak u mnie, powoli zaczynam ogarniać wyprawki szkolne i przedszkolne, tyle ze nie wiem jak z przedszkolem bo kiedyś każdy kupowal sam i oddawal do przedszkola a w ostatnim roku była skladka , nie wiem czy się przyjela a w Biedronce akurat sa przybory wiem ze potem zaplace więcej...
 
reklama
Mojemu smykowi do śpiewania daleko :-) może poza "lalalala", na razie gada po swojemu :-) Ostatnio chce żebym mu czytała angielskie bajki (dostał od cioci) więc mu czytam moim bardzo kulawym angielskim :-D Co do przedszkola to też nie wiemy jak z wyprawką ale jeszcze musimy czekać bo akurat urlop mają.
Już się nie mogę doczekać piątku, obiecują że będzie tylko 28 stopni, gdzie określenie "tylko" mnie śmieszy :-)
 
Lenka to zależy od przedszkola
u nas sami kupujemy: chusteczki nawilżane, pudełko chusteczek higienicznych, papier toaletowy, szczoteczka + pasta do zębów, mały ręcznik, mydło w płynie, mały płyn do naczyń, pantofle na jasnej podeszwie, strój gimnastyczny ( podkoszulek + spodenki), dodatkowo najmłodsza grupa - dzieci które śpią pościel + piżamka.

na przybory takie jak kredki, farby, bloki etc jest składka i wszystkie dzieci mają takie same

szkoda, że jeszcze domestosu i płynu do mycia podłogi nie kazali
 
szkoda, że jeszcze domestosu i płynu do mycia podłogi nie kazali

na szczęście nie, ale to co my kupujemy to i tak jest mało ( chyba taki standard)
z tego co wiem w innych okolicznych przedszkolach jest tego więcej, a u szwagierki w przedszkolu dostają listę produktów konkretnych firm co dla mnie jest już przesadą
 
Trzymajcie kciuki dziewczyny dziś zaczynam ćwiczenia z Chodakowską mam na kompie parę jej treningów :-)
Dalej będziemy się starać o malucha ale pułki niema dwóch kresek to trochę wycisku nie zaszkodzi a tylko pomoże :-)
Oby mi zapału starczyło :-)
 
tak, efekty są, gdybym tylko jeszcze potrafiła odstawić słodycze, to by było jeszcze lepiej, w pierwszy miesiąc ćwiczyłam 5 razy w tyg, przez kolejne 2 m-ce 2-3 dni, w czwartym miesiącu 4-5 dni i teraz leci 5 miesiąc.
Mam 9 cm mniej w brzuchu, a łącznie razem z innymi wymiarami straciłam 25 cm
Najczęsciej ćwiczyłam Skalpel, czasami Killera, Turbo Spalanie, Szok Trening a teraz na tapecie Skalpel II

Na początku było cięzko, brak kondycji, zakwasy:laugh2:
 
tak, efekty są, gdybym tylko jeszcze potrafiła odstawić słodycze, to by było jeszcze lepiej, w pierwszy miesiąc ćwiczyłam 5 razy w tyg, przez kolejne 2 m-ce 2-3 dni, w czwartym miesiącu 4-5 dni i teraz leci 5 miesiąc.
Mam 9 cm mniej w brzuchu, a łącznie razem z innymi wymiarami straciłam 25 cm
Najczęsciej ćwiczyłam Skalpel, czasami Killera, Turbo Spalanie, Szok Trening a teraz na tapecie Skalpel II
Na początku było cięzko, brak kondycji, zakwasy:laugh2:

Który daje najszybsze efekty?? Chce ćwiczyć codziennie ale nie wiem na ile mi motywacji wystarczy, no i ile będą trwać nasze starania o dzidziusia :-)
 
reklama
Który daje najszybsze efekty?? Chce ćwiczyć codziennie ale nie wiem na ile mi motywacji wystarczy, no i ile będą trwać nasze starania o dzidziusia :-)

na modelowanie sylwetki dobry jest Skalpel, na spalanie tłuszczu Killer i Turbo Spalanie. Z tym ze te 2 ostanie to hardcory i nie polecam na początek, hihi :-) chyba ze wczesniej juz cwiczylas bądź byłas aktywna

Skalpel bardziej statyczny

aa i podobno powinno sie cwiczyć max 6 razy w tyg, zeby jeden dzien dać odpoczynek mięśniom
 
Do góry