reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hej

ale ruch sie zrobil na forum:-)

wczoraj mialam rozmowe z przyjaciolke,efekt taki ze oczy zapuchniete dzis:-\ ale wszystko.wyjasnione zostalo:-)
bedzie.przy mnie...

Anecznik kochana bardzo bardzo gratuluje:-* kurcze juz limit wyczerpalas wiec mysle ze bedzie ok!

dziewczyny niewiem jak Wam dziekowac za wsparcie..=-O:-*:-*

poprosze rowniez o numer konta:-)
 
reklama
hej melduje,że żyję,ale mało mnie ostatnio... nie dam rady Was nadrobić,sory.. wczoraj pochowaliśmy babcie mojego M,a do tego wieczorem siedziałam w 2,5h kolejce do lekarza,bo mam guzy na piersi,ale po USG wyszłam prawie spokojna,mam nadzieję,że wszystko szybko do normy wróci,bo się wystraszyłam nie na żarty:(( sory,ale nie ogarniam ostatnio nic za bardzo... jestem mega przybita,a 10tego teściowa ma następną operacje i znowu będę musiała ogarnąć to co zawsze <czyli całą ich chate, dzieci i mojego męża> plus teść:((
 
olavip dobrze że jak to napisałaś "wyszłaś prawie spokojna" :) zdrowia dla teściowej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przykro z powodu babci!!

kpi fajnie że jesteś!!

a ja dzisiaj spędziłam pól dnia w PUP żeby się zarejestrować jako bezrobotna. Kuźwa jak zaszłam o 9,30 tak wyszłam o 14. Pobiera się jakieś smieszne numerki i czeka w kolejce aż Cię wywołają.
Danielek dzisiaj kończy roczek!!!!!!! czas przeleciał!!
ja odliczam do 14,02 i zyję nadzieją że będzie wszystko dobrze!!!
 
Ja tylko melduję, ze u nas w porządku, Ninka wyzdrowiała, jutro wraca do przedszkola :-) na co oczywiście już nie może się doczekać, mój termin obrony nadal nie ustalony, ale 7 lutego na pewno nie, bo mnie na liście nie ma i dobrze, moze znajdę trochę czasu na naukę :cool2: jutro Pan z rana przychodzi drzwi wejściowe nowe zakładać, więc przynajmniej do przedszkola z Niną nie zaśpimy :-D fakt, ze Niny okno wychodzi na przedszkole i mamy do niego jakieś 1,5 minuty drogi nie przeszkadza nam czasem wejść juz w trakcie śniadania :-D

Kpi23
- Och pewnie, ze pamiętamy Ciebie :-) Jak Natalia się chowa? Napisz co tam u Was, bo faktycznie długoo Cię nie było widać na naszym skromnym forum :-)
Anczenik - Kochana, ja powoli już Ci w duchu gratuluję :-D oby dzidzia się pokazała, a ciąża przebiegała prawidłowo :tak:
Milusia - oj kochana współczuję... domyślam sie, że jesteś mocno zmęczona bliźniakami i maleńką Zosią, a tu jeszcze tylu gości! Ja bez 3 dzieci zawsze padam po takich odwiedzinach ;-) dużo wytwałości i zdrówka dla Was :-)
Julia- kochana czasami trzeba wypłakać trudne rozmowy, mam nadzieję, ze wszystko Ci się niedługo ułoży <tuli>
Nadika - ooo matko, tyle czasu w bezsensownym urzędzie...:szok: kochana będzie dobrze, nie ma co sie martwić na zapas :tak: pewnie okaże się, że to niegroźne i odetchnisz z ulgą akurat w walentynki :-D Dla Danielka sto lat i dużo zdrówka!
olavip - dużo zdrówka dla Ciebie i wytrwałości z rodziną :tak:
 
Ostatnia edycja:
Bardzo sie cieszę, że mnie pamiętacie ;-).
A co u nas? Natalka w przedszkolu, ja w pracy. Ostatnio zmieniłysmy przedszkole bo w poprzednim właścicielka coś kreciła, i zgody na prowadzenie nie miała. Teraz sie adaptujemy na nowo. Trochę nam trudno bo Natalka wyrosła na bardzo nieśmiałą i wrażliwą dziewczynkę. Trudno Jej wejść do nowej grupy... :-(. Ona sie denerwuje a my z Nią. Ale coz, taki los rodziców... A może któraś z Was ma też taką osóbkę w domu, jak sobie radzicie?
Bardzo sie cieszę, że wśród forumowiczek pojawiły sie nowe dzidziusie i fasolki. Ja też chciałabym dołączyć ale jakoś nam na razie nie po drodze... Czasu nie ma... Albo tak sobie bez sensu tłumacze...

Będę sie starała zaglądać czesto, w miarę możliwości. Ale jakoś zawsze mi go brak na wszystko co bym chciala.

O, i juz prawie północ, a o 5.30 pobudka.

Dobrej nocki.

PERFECTA, ja też czekam na nr konta
 
Dzieeeeeedobry! PIERWSZA!:p
Przepraszać że mnie nie być wczoraj , ale Zośka i Jasiek wczoraj jakiś dzień terrorysty mieli:p A jeszcze się kurcze wzięłam za wystawianie rzeczy moich i fotografem zostałam:p:p:p
Kochane nr kont już nadrobiłam Macie na pw Jak kogoś pominęłam to w łeb mi dajta:p

I LOVE JU!!!! MAMY JUŻ PONAD 4 STÓWY Będą zakupy oj będą:)
 
Kpi - Kochana jak Cię miło na forum znowu zobaczyć! Nie wiedziałam, że zmieniliście przedszkole. Mam nadzieje, że Natalcia się szybko zaadoptuje, bo jak już wejdzie w grupę to potem sobie radzi, prawda? Jak sobie z nieśmiałością radzić to ja nie podpowiem bo Nela jest czasem aż za nadto śmiała...
Kreatorka - 7.02 to już za 2 dni, ucz się! Trzymam kciuki!
Nadika - tyle zmarnowanego czasu...
Perfecta - gdzie ten nr? Czuję się pominięta :wściekła/y: <tupię>;-) Może napisz na wątku zamkniętym i tak każdy kto chce będzie miał do niego dostęp.
Anecznik - aparatka z Ciebie :)
Olavip - dobrze, że się uspokoiłaś
Julia - fajnie, że z koleżanką się rozmówiłyście i wyjaśniłyście sobie sytuację.
 
Perfecta - dzieciaki najwazniejsze, jest ok. Jesteś super, że ogarniasz całą akcje!

Lencja - tak, jak sie juz zaprzyjaźnić to jest ok. Początki ma trudne. Mówią nam, że to taki charakter, taki typ. I nic się nie poradzi. Może z czasem wyrośnie ;-)
 
reklama
DZIEEEEEEŃŃŃŃ DOOOBRY BARDZO!:)
PIERWSZA:p

Uprzejmie informuję że mamy już prawie 5 stów:) I to jeszcze pewnie nie koniec:)



Rozmawiałam z Kasią wczoraj i jednak zakupy ja zrobię i wyślę , bo Kasia mówi że jest jakiś problem z Tesco u nich w Poznaniu i że tesco ma jakies problemy z płatnościami cy cóś :) Więc ja wyruszę na łowy i wyślę paczkę do Poznania:) Poczekam jeszcze na pieniążki , aż wszystkie wpłyną i wyruszę:)

Przepraszam że nie poodpisuję , bo muszę przebrać moją księżniczkę i nakarmić księciunia:p Będę później:)
 
Do góry