reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Już chyba z 20 razy przymierzam się do napisania... czegokolwiek... i nie dałam rady... widzę zdjęcie Kasi i po prostu ryczę... :'(

[*]
[*]
[*] Kasiu, miej swoich bliskich w opiece... tak trudne musiało być z Tobą rozstanie... współczucia dla rodziny :(


Dziewczyny... nie mogę tych faktów pogodzić... :( to takie niesprawiedliwe
 
reklama
To strasznie niesprawiedliwe!!!!
Boże czemu zabrałeś Kasiulkę, czemu odebrałeś Hani i Majeczce ich mamusię.

Łzy same po policzkach lecą
 
Kasieńko
[*] nie mogę przestać o Tobie myśleć, miałśmy się spotkać...jednak za szybko odeszłaś, a przeież miałyśmy tyle do pogadania....
Dziewczyny ja nie spałam całą noc, dzień przepychany i kłotnia z Bogiem, dlaczego to ona, dlaczego mama dwoch małych dziewczynek, dlaczego kobieta pełna życia???DLACZEGO!!!!
 
Weszłam na chwile a to powaliła mnie ta wiadomość . Przecież było lepiej a miało być jeszcze lepiej ! Nie dociera to do mnie nie mogę w to uwierzyć .

Kasiu spoczywaj w pokoju na zawsze będziesz w naszych sercach
[*]
 
Może któraś z was jeszcze mnie pamięta jako niedoszłą czerwcóweczkę, miałam nawet zaglądnąć zobaczyć co tam u was słychać, pochwalić się, ze moja córa skończyła 3 latka i od września jest przedszkolakiem. Wiadomość o Kasi wstrząsnęła mną potwornie. Niedawno dowiedziałam się o jej chorobie, jak moderatorki zbierały pieniążki, aby jej pomóc i i dziewczynkom. Nie potrafię wytłumaczyć sobie dlaczego. Niespełna rok temu odeszła Krupka, zostawiła dwóch synków, teraz Kasia zostawiła dwie córeczki. Świat jest niesprawiedliwy, dlaczego odchodzą takie młode i pogodne osoby jak Kasia... To jest potworne.
Kasiu światełko dla ciebie
[*]
 
Nie umiem się ogarnąć .... Niesprawiedliwe - mało powiedziane! Gdzie był Bóg? Pewnie dawała 10 życie następnemu pijakowi , które leje swoją żonę,.. Ehhhh Wściekłośc przeplata się z oromnym żalem i smutkiem... Za wcześnie! I Dziewczynki .... ehhhh CO ONE?
I zgadzam się z Kubulkową i Antosiową Mama! Jesteśmy jak rodzina!
Kasiu jesteś w NASZYCH SERCACH I BĘDZIESZ ZAWSZE!
[*]
 
reklama
Witajcie
Ciągle myślę i próbuje to zrozumieć choć tak trudno to ogarnąć.Pomyślałam że dobrze że jest to forum i że trwać ono będzie i że może za kilka lat dziewczynki Kasiulki przeczytaja wpisy mamy i zobaczą jak bardzo je kochała i jaka była dzielna i waleczna.
 
Do góry