reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dziewczyny Ostatnie Pożegnanie Kasiulki w czwartek 20 o godz 12 !!
Czy ktoś z Wrocławia, okolic planuje pożegnać Kasię??
Emalia, Hefi, Zdec, Gosia??
 
reklama
ja niestety w czwartek też nie dam rady, za daleko dla mnie żeby jeździć w tą i z powrotem tym bardziej że w Poznaniu muszę być za tydzień :(

Lenka poprosze o nr konta

dziewczyny to świetny pomysł żeby zebrać i wydrukować posty Kasiulki dla dziewczynek, tym bardziej że one są tak małe i zapewne niewiele będą pamiętać
ech ciężko z tym wszystkim, Kasiu
[*]
 
ja niestety w czwartek też nie dam rady, za daleko dla mnie żeby jeździć w tą i z powrotem tym bardziej że w Poznaniu muszę być za tydzień :(

Lenka poprosze o nr konta

dziewczyny to świetny pomysł żeby zebrać i wydrukować posty Kasiulki dla dziewczynek, tym bardziej że one są tak małe i zapewne niewiele będą pamiętać
ech ciężko z tym wszystkim, Kasiu
[*]
Fajnie byłoby jescze obrobić te posty nie zmianić tego co napisała Kasiulka ale dodać komentarz, świetny pomysł bardzo mi się podoba. Dodałabym jeszcze zdjęcia i formę kroniki-wspomnień
 
Nr konta zbiórka na wieniec i paczkę dla dziewczynek!
25 1050 1575 1000 0022 8784 3623
Trzeba zebrać jak najszybciej bo do czwartku jeden dzień zanim spłyną przelewy!
Proszę w tyt. wpisać nick BB oraz Dla Kasiulki!Jeśli by były chętne z innych grup to jak najbardziej proszę przekazywać nr konta!
Kwota wg możliwości.

 
Przelew poszedł. Ja nie dam rady jechać na pogrzeb, ale zapalę w czwartek o 12 świeczkę dla Kasiulki. Nadal to do mnie nie dociera:no::no::-:)-(
 
reklama
Jezu nie umiem tutaj wejść bez łez.... Po prawej widzę Kasię z Haneczką to mi serce pęka!
Cobra Kochana odezwij się do mnie na pw
Nie wiadomo czy Lenka znajdzie towarzysza drogi , więc może być tak Kochane że kupi si interetowo wieniec i jakby Cobra się zgodziła w naszym imieniu towarzyszyć Kasi w jej ostatniej drodze byłoby super. A resztę pieniążków Lenka zrobi paczuszkę dla Dziewczynek. Klementinka Kochana cudowny pomysł! Jestem za
Stwórzmy grupę osób i każda z nas znajdzie wpisy Kasi od do Skleimy to potem w piękną księgę pamięci. Zrobimy projekt i się wydrukuje i oprawi. Jeszcze mi przyszło do głowy w między czasie byśmy sobie tutaj postanowiły , że do póki tutaj będziemy w urodziny Dziewczynek będziemy im wysyłać jakieś paczuszki? Co Wy na to?

I tak sobie myślę ŻE WSZYSTKIE JESTEŚCIE TAKIE WSPANIAŁE! Nie wiem czy jest na bb jakaś grupa , która od tylu lat tak się trzyma jak Nasza? Tworzymy rodzinę Ja Was Kocham i uwielbiam! Zawsze byłyście przy mnie jak miałam złe i dobre dni. Rozumiecie wszystkie człowieka smutki i radości! Jesteście wspaniałe!
Trzeba zrobić nasz ZLOT Koniecznie ! Wtedy uściskam każdą z osobna!
 
Do góry