reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Niewiele tutaj pisałam, ale regularnie Was czytałam... Śmierć Kasiulki strasznie boli, szczególnie, że zostawiła na świecie 2 małe córeczki:-(...
Za każdym razem kiedy tutaj wchodzę łzy same cisną się do oczu... Nie jestem sobie w stanie wyobrazić co przeżywa rodzina i tak strasznie żal dziewczynek, bo jak takim małym dzieciom wytłumaczyć, że mamy już nie ma... nie wróci jutro ani pojutrze ani nigdy... :(((((((((((
 
reklama
Niewiem co napisac.... :-(

Kasiulka- na zawsze pozostaniesz w naszych sercach
[*]
o 12 zapalę swiatełko, choc na dworze dzis piekne sloneczko rozjasnijmy jej droge do nieba.....
[*]
:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
 
Kasiulka na zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci
[*]
[*]
Nie mogę sobie znaleźć miejsca od rana, nie da sie powstrzymać łez...
 
witajcie .tez sie dzisiaj popłakałam jak przeczytałam posty sciagniete przez Anie :( szczerze to myslałam,ze wyjdzie z tej choroby :-:)-(
 
Kochane, 12 juz blisko.... Sercem będę z Kasia, choć daleko i w pracy.

Juz pisałam na FB ale powiem jeszcze raz: wielkie dzięki za Wasza pracę nad poetami Kasi, dziewczyny. Niestety nie mogę w ten sposób pomóc z braku czasu, ale gdyby coś jeszcze było potrzebne - dawajcie znać. Jesteście niesamowite.

Spotkanie ? Byłoby super... Może w Poznaniu, żeby iść wspólnie Kasi światełko zapalić?
 
Kochane, 12 juz blisko.... Sercem będę z Kasia, choć daleko i w pracy.

Juz pisałam na FB ale powiem jeszcze raz: wielkie dzięki za Wasza pracę nad poetami Kasi, dziewczyny. Niestety nie mogę w ten sposób pomóc z braku czasu, ale gdyby coś jeszcze było potrzebne - dawajcie znać. Jesteście niesamowite.

Spotkanie ? Byłoby super... Może w Poznaniu, żeby iść wspólnie Kasi światełko zapalić?

Edit : 10.30 msza... I tak myślami jestem daleko od pracy...

Ja też wierzylam, że Kasi sie uda :-(. Muszę wyjść na spacer bo sie przy biurku rozklejam :'(
 
reklama
(*) u nas pada i pochmurnie...łapie przez to doła...Spotkanie bylo by super sprawą,tylko na spokojnie,jak ochłoniemy po pożegnaniu Kasiulki trzeba będzie przemyśleć gdzie i w jakim terminie...żeby raczej w środku kraju,bo wiadomo ze są dziewczyny z całej pl...Dla mnie Poznań to niestety drugi koniec polski....
 
Do góry