reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam :)

Juz po sniadanku i zaraz pędzę na rynek bo chcę kupić truskawki. Jutro przecież wszytko zamknięte a ja obawiam się ,ze właśnie wtedy będę miała na coś ochotę. Do tego kupię lody, bo znam siebie:)
Tak poczytuję o tym karmieniu piersią i uważam że to sprawa indywidualna każdej z nas. Ja mam zamair karmic piersią ale nie przez ile będę mogła i czy wogóle będę mogła. Czasami mimo iż się chce jest wiele trudności.

Powodzenia wszystkim na dzisiejszych wizytch:-) Samych pozytywnych wieści.
 
reklama
ekhm, dzień dobry?

dopiero dołączyłam do forum, więc i nieśmiało :)zawstydzona/y:) chciałam przywitać się w wątku dla mam czerwcowych (termin mam gdzieś pomiędzy 21. a 28. czerwca, więc po cichu liczę na to, że nie załapię się na lipiec jednak :baffled:).
obawiam się, że niestety nie uda mi się przeczytać wszystkich 2084 stron :eek: ... ale postaram się nadrobić chociaż troszeczkę. w związku z czym wracam do wertowania forum. :)
 
U nas tez dzis pieknie 2 pralki juz schna na balkonie a 3 czeka na miejsce na nim :) lece zraz na zakupy a potem musze zrobic liste ciezkich rzeczy dla meza :) Obiecuje sobie ze po weekendzie zaczne sie juz jednak przygotowywac na dzidzie bo na razie jakos jestem w tyle :)

Annajak w miare wydluzania przerw w karmieniu laktacja sama sie wycisza :)

Generalnie z karmieniem u mnie bylo tak ze pokarm mialam od 6 mies. jak mi polozyli Olafa na brzuchu to dostal fontanna siary w oko :) wszystko bylo ok prze 2 tyg nasze potrzeby troche sie roznily ja mialam full a on mial maly apetyt po tych 2 tyg mialam takie zastoje ze nie moglam reka ruszyc jak sie z tym uporalam to plynnie przeszlam w niedobory... przez 1 miesiac zdazalo mi sie dawac malemu dodatkowo melko modyfikowane po karmieniu w nieduzych ilosciach ale jednak. Lekarz potem mi tlumaczyl ze pod wplywem zastojow uwolil sie jakis hormon ktory ograniczyl produkcje. Jakis miesiac przed powrotem do pracy zaczelam wieczorami odciagac melko i zamrazac, efekt byl taki ze i tak je wylalismy a ja odciagalam wieczorem zostawialam w domu w lodowce i przyjezdzalam w czasie przerwy na lunch bo takie wtedy mialam jeszcze raz go karmic, po pol roku przestalam przyjezdzac a po powrocie z pracy mialam silikony az pod pacha :) Najwiekszy blad jaki robilam to przekarmianie biedak z butelki wypijal na raz 50 ml ( tak malo ) a ja wciskalam mu obydwie piersi zeby sobie ulzyc on grzecznie spijal a tatus czekal ze sciera do podlogi bo ulewal 3/4 tego co wypil. Jak kiedys odciagnelam w pracy to co bym mu dala w tej przerwie to wyszlo 230 ml

Kasiamro witamy :) czasem ciezko jest przeczytac 1 dzien :)
 
kasiamro witaj na forum:)

Mam znowu dylemata, bo nadal nie kupiłam materaca do łózeczka i nie potrafię się zdecydować:(
Chcę kupić jakiś porządniejszy żeby starczył na 5-6 lat. I tak się zastanawiam nad tymi lateksowymi, ale w żadnym sklepie nic na ich temat nie potrafią powiedzieć:(
 
Witajcie dziewuszki, ale dziś pospałam! I wstałam z nową energią :tak: A na dworze lato, 23 st w cieniu :-)
cytrusik- ja zaczęłam popalać karmiąc Piotrusia, ale to dopiero po kilku miesiącach...Tym razem mam ambicje nie wracać do palenia, tym bardziej, że mąż szlachetnie rzucił ze mną, ale jak będzie- zobaczymy...
madziaja- może Piotrka też podrzucę do Waszej ciotki? :-D Nie, dobra, dziś przyjeżdza moja mamcia, więc młody będzie szalał z babcią
kpi, nadika- udanej wizyty!
magdalena79- cudowne wieści z wizyty- gratulacje!
koriander- ale faaajnie, taka imprezka w terenie, zazdroszczę! Ale my też dzisiaj będziemy szaleć, bo jest festyn przy Lildlu :-D:-D Fotki salonowi zrobię jak tylko kieeeedyś R skończy go malować :baffled:
kasiamro- witam imienniczkę :-) Pisz często i gęsto :-)
zdec- my jednak zostaniemy przy materacu popiotrusiowym, więc o jeden wybór, jeden dylemat mniej :tak:

Miłego dnia dziewuszki
 
witam czerwcóweczki:-D

muszę wstawić pralkę z pościelą dla Młego. mam do Was pytanie czy używacie tabletek do pralki na kamień???jeśli tak to powiedzcie mi czy jeśli będę prała rzeczy synka to mogę ją wrzucić?nie będzie uczulała???:confused2::confused2::confused2: zielona jestem:eek:

No, wróciłam, jednak lumpeksy są the best :-) Z ciuszków zostaną mi do kupienia tylko skarpeteczki i niedrapki, bo jakoś nie mogłam trafić, przynajmniej będzie miała mała też coś nowego :-D kupiłam jej też śliczny kocyk, prześcieradła do wózeczka, płaszczyk już na przyszlą jesień, a nawet dla nas nówki zasłony do sypialni, jestem szczęśliwa :-) Teraz tylko obiad zrobić i malujemy salon dalej :-D

Ita- ja też chiałam z beżem, ale mężowi się nie podobało... ale będzie też "róż pudrowy", więc w sumie chyba nie tak daleko od beżu... zobaczymy...Jestem wstępnie za spotkniem w tygodniu 10-14 maja, tylko, że od rana, mąż pracuje od 9- ok.13, więc wtedy będę wolna :tak:
podziwiam że jedno polowanie na lumpeksy i tyle kupiłaś:-) gratuluję zakupów:-)
co do kolorów to mój na róż by się nie zgodził:-D ale myślę że pięknie Wam to wyjdzie:tak::tak:
a co do spotkania w podanym przez Ciebie terminie, myślę że może być:-)i że się nie zdążę rozpakować:-D:-D:-D i nawet lepiej mi pasuje w takich godzinach bo zazwyczaj małż jest w pracy! ale 12 maja mam ktg


ja tez karmiona modyfikowanym,i calkiem spore dziecko ze mnie wyroslo :D generalnie moje choroby z dziecinstwa nie byly spowodowane karmieniem butelka,bo bialaczki sie w taki sposob nie nabywa:) wszyscy o tym karmieniu piersia,a ja mam ciagle nadzieje ze nie bede musiala tego robic.
ja słyszałam że karmienie zmniejsza ryzyko zachorowania na białaczkę
Karmienie piersią może zmniejszać ryzyko białaczki :: MediWeb.pl
czy dobrze zrozumiałam Twój post, że Ty na nią chorujesz:eek:?

ewela28 jak koleżanka która rodziła?znam maleństwo które właśnie w 29 tyg się urodziło, i nie jest źle, ma dopiero półtora miesiąca-kiedyś Wam pisałam o tym przypadku bo się baardzo zestresowałam a miałyśmy podobny termin.więc mam nadzieje że i u Twojej koleżanki będzie dobrze:tak:

paulka82 trzymam kciuki za zdrowie męża!!!uważaj teraz na siebie, jeszcze te skurcze Cię dopadły:no:
gosiagro za zdrówko Twojego męża też kciuki zaciśnięte!
 
reklama
Witam dziewczyny :-) w sumie już dzis początek długiego weekendu :happy: więc pewnie będzie można podczytać zaległości w nastp. dniach

Kochane chciałam Wam tylko napisać,ze przez najbliższe dni mnie z Wami nie będzie,muszę się przenieść do rodziców, bo mój mąż trafił dziś do szpitala...normalnie nie mogę nawet tego pisać bo odrazu mam oczy pełne łez, poszedł normalnie do pracy i dzwoni do mnie,ze jest w szpitalu na serce, źle się poczuł i pojechał do szpitala, po badaniach okazało się,że jest bardzo źle i go zostawiają na co najmniej tydzień...tak się zdenerwowałam,że odrazu dostałam skurczy więc moja i jego mama musiały się wszystkim zająć. Wydaje mi się,że On już wcześniej źle się czuł, ale ze względu na mój stan mi tego nie mówił i coś przede mną ukrywał.
Przepraszam,że piszę tylko tyle ale na więcej nie mam siły...mam wrażenie,że jakiś pech nas ostatnio prześladuje...postaram się niedługo do was zajrzeć. Trzymajcie się ciepło i jak najdłużej w dwu i trzy pakach
Paulka staraj się nie denerwować, będę trzymała kciuki, żeby wszystko było dobrze :tak:

Rozmowa dziś z Piotrkiem:
P: to kiedy w końcu pojawi się to moje urodzeństwo?:-) Bo już się nie mogę doczekać...
K: już niedługo, może za miesiąc... A wiesz gdzie mamusia urodzi Małgosię??
P: tak, wiem, w stajence! :-D:-D:eek:
Haha :-D Kajdusia masz wspaniałego syna :-)

Witam przy kawusi, u nas juz od dzis weekend, QueensDay czyli swieto krolowej, czyste szalenstwo na ulicach :szok: Zaraz idziemy sie dolaczyc :-D
Mam takie wrazenie jak czytam o waszych bolach ze moj organizm planuje wydac dziecko "z nienacka". macica sobie nie cwiczy, zadnych skurczy, jak ja to rozpoznam jak przyjdzie co do czego? :eek:
;-)No to czeka was cudna zabawa :-) heh ja też się czasem zastanawiam jak rozpoznać poród :-p ale myślę, że jednak jakos się zorientujemy "w godzinie zero" :-D

ekhm, dzień dobry?

dopiero dołączyłam do forum, więc i nieśmiało :)zawstydzona/y:) chciałam przywitać się w wątku dla mam czerwcowych (termin mam gdzieś pomiędzy 21. a 28. czerwca, więc po cichu liczę na to, że nie załapię się na lipiec jednak :baffled:).
obawiam się, że niestety nie uda mi się przeczytać wszystkich 2084 stron :eek: ... ale postaram się nadrobić chociaż troszeczkę. w związku z czym wracam do wertowania forum. :)
Witamy i zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w życiu forum :tak:

Mam znowu dylemata, bo nadal nie kupiłam materaca do łózeczka i nie potrafię się zdecydować:(
Chcę kupić jakiś porządniejszy żeby starczył na 5-6 lat. I tak się zastanawiam nad tymi lateksowymi, ale w żadnym sklepie nic na ich temat nie potrafią powiedzieć:(
Może spróbuj jednak z tym kokos-pianka-gryka? Dużo dziewczyn go poleca, a o tych lateksowych faktycznie mało wiadomo, jak dla mnie to ten lateks nie będzie za wygodny na lato... dlatego kupię jednak ten najbardziej polecany przez mamy :-)
 
Do góry