reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

mój synek waży 3100 gram, a ja sobie jeszcze pochodzę, szyjka zupełnie nie wykazuje gotowości porodowej :/ no cóż będzie trzeba sie pokulać jeszcze :)
poza tym to mały w dwa tyg 600 gram przybał, a ja w tym czasie 200 gr :) mniej do zrzucenia będzie :)
Kochana juz wiem co to za karczma;)Gęsia Szyja:)
 
reklama
ewela28 pisałam wczesniej o takich wyczynach jak bicie się po brzuchu czy grzebanie sobie samej w pochwie w celu wywolania skurczy:szok: albo silne środki przeczyszczające, syropy przeciwkaszlowe...:baffled:

lena :szok::szok::szok: no niezłe zabawy...


o matko !!! :szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Anecznik kochana trzymaj sie dzielnie :-)

Jesuu u mnie taki stres przez to moje dziecko,ze naprawde ,ze ja jeszcze sie trzymam to az dziwne :confused: chyba juz sie zazdrosny robi,a braciszka jeszcze nie ma na swiecie to ja niewiem co bedzie pozniej.
 
oj chiałabym chciłabym nawet dzisiaj zaraz ale mam do napisania jeszcze jedna prace na sobote a w niedziele jeden egzamin wiec musze poczekac do konca tygodnia ale w niedziele wieczorem bedziemy dzialac:):tak::tak::-D:-D

:-) Jak mój się dowiedział że takie "recepty" lekarze wystawiają, to od razu mu się mina uśmiechnęła;)
Ale powstrzymałam go, że najpierw obrona... i w sumie chciałabym jeszcze VAT-y zrobić 25.czerwca, ale nie wiem czy aż taka wyrozumiała będzie malutka:)

ewela zaczyna rozumieć, że uwaga mamy będzie nie długo skupiona na maluszku....
 
:-) Jak mój się dowiedział że takie "recepty" lekarze wystawiają, to od razu mu się mina uśmiechnęła;)
Ale powstrzymałam go, że najpierw obrona... i w sumie chciałabym jeszcze VAT-y zrobić 25.czerwca, ale nie wiem czy aż taka wyrozumiała będzie malutka:)

he he no tak naprawde wszystko zalezy od maluchów bo niby wszystko jest gotowe szyjka przygotowana ale jak nie bedzie chciała wyjsc to wydaje mi sie ze nic nie pomoze hihih

ale warto sprobowac ale to w niedziele hihi:)
 
Witam dziewczynki - dziś na szkole rodzenia malowaliśmy sobie brzucholki hihi fajne to było. Aż się zdziwiłam jaką to przyjemność sprawia mojemu mężowi :) Polecam.

Jutro idę do "gina " zobaczymy co tam wyczaruje. Mam nadzieję, że wszystko ok.
No i już mam taaak wielki brzuch, że chyba większy być nie może ! Jestem przerażona moimi gabarytami!! Mam nadzieję, że po porodzie wszystko wróci do normy :)

:-) ona..m ----- GRATULACJE !!!!----- :-)
 
Ostatnia edycja:
Ale świątecznie dziś na wątku :-D Teraz pewnie zaczniemy się sypać hurtowo :-D

Lena- o zabawie w sloneczko już słyszałam- jeszcze w połączeniu ze zgadywanką dziewczyn kto kiedy akurat kopuluje :szok: W głowie to się nie mieści, mam nadzieję, że my jako matki lepiej wychowamy nasze pociechy....

Anecznik- współczuję, że musisz do szpitala jechać, trzymaj się tam jakoś, mam nadzieję, że szybko wrócisz, może już z dzidziusiem...
Paula24211- fajny ten Twój lekarz :-D Czyli co- dwa pchnięcia w jedną stronę, później dwa pchnięcia w drugą i dziecko będzie z Wami :-D

Gratuluję wszystkim udanych wizyt!

Aaaa, zrobiłam dziś chałkę Atheny, rzeczywiście wyszła pyszna :-)
 
reklama
Do góry