reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

lenka zmykaj szybciutko po te wyniki, przynajmniej bedziesz wiedzieć czy wszystko ok
ewela kolejna udana randka, świetne maluchy i jak pięknie juz siedzą
 
reklama
ewela-fajna fota:tak:
eagle-gratuluje zębolka ja nadal czekam

A moja niuńka chyba przeszła jakiś skok rozwojowy bo wczoraj wszystko naraz zaczęła robić czyli robi pa pa jak do niej sie macha ręką i zaczeła gadac jak najęta mama tata i baba mój się wczoraj poryczał bo był w drugim pokoju a jak przychodził to ona do niego tata i tak pare razy kurcze i tak wyrażnie aż w szoku jestem jeszcze dwa dni temu mówiłam ze w jej wieku marysia już właśnie takie słówka mówiła a ona nic a tu prosze z dnia na dzień i to wie że do mnie się mówi mama a do mojego tata:-) a i jeszcze poczuła nogi zaczeła stawać na nie jak się ją podtrzymuje a do tej pory to jakby nóg nie miała i to wszystko w jeden dzień:shocked2:
 
Moja też robi pa pa:-) Ale do gadania się nie rwie:no: Ciekawe co pierwsze powie:-)
Kurcze mała ma katar, chyba muszę się zarejestrować do przychodni niech ją osłuchają, bo jutro będzie wszystko pozamykane:-(
 
anecznik chyba musimy Cie jakoś specjalnie zmotywować, a to przypomniało mi że ja musze się do gina umówić bo też chyba z miesiąc to odwlekam

Przygadywał kocioł garnkowi :-D :-D

Ja zadzwoniłam do mojej dentystki, ale okazało się że w tym roku nie ma kontraktu z NFZ i tylko prywatnie przyjmuje. Gdzie ja teraz drugiego takiego fajnego dentystę na NFZ znajdę :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Lencja- chyba gdzieś przeoczyłam, pytałaś o postępy Kamila a jak tam Twój słodki leniuszek??

ewelinka307 - to Twoja księżniczka woli tak hurtowo rodziców zaskoczyć :-)

Dziś znów nie rozpoczęliśmy ćwiczeń, mój niby taki chętny do ćwiczeń a wczoraj przyniósł mi 2kg mielonego sera, bo w promocji były (faktycznie ładna cena), ale nie dla ceny je kupił lecz żeby nie ćwiczyć. Stwierdził bowiem że najpierw trzeba będzie zjeść sernik a potem będziemy ćwiczyć :no::no: cwaniak :-D :-) w dodatku sernik mi nie wyszedł, więc nikomu go nie oddam :-( :-(
Jeśli Kamil też wyrośnie na takiego cwaniaka to za parę lat będę miała przechlapane :-D
 
Ostatnia edycja:
Agi78 sto lat dla kochanej naszej Polci, pol roczku minelo jak jeden dzien!!! Dzuzy buziak kochane!! I milego dnia

Asiek chyba ci umknal moj post.. skad jestes z opolskiego? Kto wie moze sie znamy :-)
ewela ale fajna parka rosnie w Ustroniu ;-)
ewelinka super!! My nadal proobujemy nauczyc papa, powoli chwyta Kosi kosi lapci strasznie to lubi, fajne te nasze dzieci sie powoli robia :-)
ewus ty sie rzestan przejmowac BB, wpadaj tylko raz na jakis czas dac znac co i jak, a jak beda jakies ciekawe akcje to obiecuje ze ci streszczenia na zamknietym bede wstawiac:-) No i niedlugo zaczne przepytywac z angielskiego...:nerd: Ucz sie na prawde warto (chociaz przed matura mialam ochote wszystko zostawic i uciekac :sorry2:)

Ja zaraz uciekam na pierwsza jazde po stu latach :-D
 
eagle - super z tym mówieniem kocham mamę:-), nim się obejrzymy i nasze maluchy będą tak mówić:tak:; gratuluje ząbka!

Milka - to zębolek tuż tuż:-) ja czekam na drugiego powinien wyjść na dniach:tak:

ewus - nami się nie przejmuj, powodzenia! Podziwiam Cie, ze wszystko tak łączysz:tak:

magdziak
- pierwsze koty za płoty:-)

emalia - a jakie jest twoje marzenie zawodowe?

zdec - współczuje nocki, u mnie dziś ok, bo maż miał dyżur:-p;-)

ita - tak, tak Maja tez bzyka:-D:-D

Lena - jak wyniki?

ewela - śliczna para!!

ewelinka - to rzeczywiscie zmasowany skok:-D gratuluje nowym umiejętności Zosi:-)

koriander - powodzenia na jeździe, tylko nikogo nie zabij:-p:-p;-);-)
 
Laski a ja mam pytanie jak to jest z księdzem po kolędzie w bloku???
Przychodzi najpierw ministrant się pytać czy się księdza przyjmie czy jak???
 
reklama
Do góry