reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hej.
Nocka taka se.... basia nie moze oddychac przez nos i sie budzi prpzez to.... no ale na zmiane z Mężem dalismy rade....

Fajny pomysł z rowerkiem! Ale czy te siodełka maja jakies szelki zeby przywiązac dziecko????

Ide robic obiadek Basi.
 
reklama
ten co pokazala Agast jest rewelacyjny
poki co mamy samochodzik jezdzik i ewentualnie zastanawiam sie nad bobbycarem


slyszalas o kolesiu ktory kupowal cukier w DE i sprzedawal na allegro? podobno niezlej kaski sie dorobil w krotkim czasie, bo u nas cukier w polowie ceny jak w PL
takze pomysl i najwyzej mazde wymien na jakiegos transportera
haha czytalam o tym kolesiu, jednak Polak potrafi :) A caly narod jak stado owiec slepo podaza za dzwoneczkiem :-)

badaicka niezle Fifcio wygladal! A ja z kolei slyszalam ze im mlodsze dziecko tym lepiej znosi ospe, a u was bylo bardzo zle?

A Perfesia zaspala??
 
zyraffka-stówke daliśmy księżulkowi musi mu starczyć:tak:
eagle-u nas też super pogoda ja też mam nadzieje że chorubska poszły w siną dal a co do hamstera to super troszke go Marysia męczy i musze pilnować żeby mu czegoś nie zrobiła;-)
nadika-u nas przy zapaleniu oskrzeli też gorączki nie było tak koło 37 tylko ja jak kiedyś nie chodziłam do lekarza to teraz z byle katarem będe lecieć odrazu
lena-moja to 10minut inhalacji musiała mieć na trzy rozłożone bo nie wytrzymywała tyle czasu
agast-my też pewnie taki rowerek kupimy super wynalazek a taką kupe plastiku zwaną rowerkiem mamy po Marysi to od czasu do czasu może Zośke przewioze:-D
 
A moze podaj stodal???
Ja inhaluje tak: wlewam dwie ampułki soli fizjologiczne do inhalatora i tak siedzimy ponad 20 min czasami dłużej czasami krócej zalezy ile wytrzyma;)I robiłam tak 4-5 razy dziennie!!!rrBo to nic nie zaszkodzi!!I kazała nam duzo spacerowac!!!

dzięki, może spróbuje z tym Stodalem.
Ja w sumie z Natanem wogóle teraz na spacer nie wychodziłam i może to bład ale boję się by mu się nie pogorszyło.
 



haha czytalam o tym kolesiu, jednak Polak potrafi :) A caly narod jak stado owiec slepo podaza za dzwoneczkiem :-)

badaicka niezle Fifcio wygladal! A ja z kolei slyszalam ze im mlodsze dziecko tym lepiej znosi ospe, a u was bylo bardzo zle?

A Perfesia zaspala??
Koriander to jest fotka z wczoraj ;-)
U nas jest masiakra do tego stopnia że jade z nim do lekarza na 14 :-(
W ciagu dnia jeszcze nie jest az tak źle bo mały się bawi i ogólnie łobuzuje jak zwykle.No może jest troszke marudny i ma stan podgoraczkowy :-(
Gorzej jest jak kłade go spać.Wtedy płacze przez sen wierci sie i kręci, chyba wtedy go to mocno swędzi no i temp podskakuje do góry.
A krostki mamy wszedzie dosłownie WSZEDZIE! :-(
Paulinka jak ją wysypało 2 tyg temu to miała tylko troszke tych krostek i nie miała goraczki, u Filipka jest o wiele gorzej niestety.
No i nasmarowanie go pudrodermem graniczy z cudem :cool2:

 
Badaicka- Ło Matyldo !!! Bardzo dużo Filipek ma tych krosteczek. Wygląda pięknie Muchomorek:) Ale na pewno strasznie musi go swędzieć bidulek!!! Kochana współczuję tego siedzenia w domku od tylu miesięcy ale trzymam kciuki byście juz za tydzień (bo chyba tak przy ospie jest) mogli smigac po świeżym powietrzu!!!!
Kochane nie dam rady teraz... bo Jaś cały czas wzywa mamę do zabawy:) Po spacerku postaram sie nadrobić
 
reklama
Lenka ja mam tylko taki zwykły nocniczek narazie-NOCNIK Z POZYTYWKĄ KACZUSZKA - 3 KOLORY + PREZENT (1535780069) - Aukcje internetowe Allegro

Filipa chrzestny uparł się zeby mu kupic ten-FISHER PRICE NOCNIK ZE SPŁUCZKA P4326 + GRATIS (1532859513) - Aukcje internetowe Allegro
ale ja nie wiem czy to nie jest strata pieniędzy :baffled:

A apropo nocników to mam pytanie do mam małych mężczyzn siadających już na nocio.
Czy macie tez te zwykłe nocniczki? Czy kupiłyście jakies specjalne dla chłopców z podwyższona ta przegródka między nózkami?
Bo ja jak sadzam Filipka na tym naszym to on sie zawsze obsiurka :cool2:
 
Do góry