reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dziewczyny co do tortów u mnie nie było na chrzcinach i powiem Wam, że załuje;(
Asnecja a co na to Twój brat jak jej nie ma tydzien??

Nie mieszkamy razem z jego rodziną, a wiem, ze jej matka próbowała z tym walczyć, ale bez skutecznie. Moim zdaniem miala złe podejscie do niej, bo krzykiem nic sie nie osiągnie, ale już jest na tyle dorosła, że powinna sama wiedzieć. My nie jesteśmy blisko z rodziną, wiec sie nie wtrącamy.
 
reklama
a ja z innej beczki ... jest u nas 17stopni. Jak ubieracie bobasy na spacer? Ja powyciągałam wszystko i nie wiem, spodnie i rajstopy + kurtka pod spód bluza?:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
bo bez rajstop to chyba jeszcze nie? chociaż może spodnie grubsze wystarczą ...
 
Ostatnia edycja:
ja ubierałam takie cieniutkie, cieniusieńkie rajstopki i na to spodnie +body z długim rękawem i bluzka i kurtka, cienka czapka ale u nas wiał wiatr więc na spacerze przyczepiłam tą osłonę na nóżki bo chyba taka pogodna najbardziej zdradliwa jest :/
 
a ja z innej beczki ... jest u nas 17stopni. Jak ubieracie bobasy na spacer? Ja powyciągałam wszystko i nie wiem, spodnie i rajstopy + kurtka pod spód bluza?:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
bo bez rajstop to chyba jeszcze nie? chociaż może spodnie grubsze wystarczą ...

Ja wlasnie przed 10 min. chcialam o to samo zapytać :p W koncu ubralam szkraba tak: body cienkie z dł rekawkiem, rajstopki, cienki sweterek, buciki + gruby sweterek i ortalionowa kamizelka zamiast kurtki. Wysłalam moją mame na spacer z zastrzezeniem, zeby sprawdzala, czy mu nie za cieplo i w razie czego na chwile wróciła do domu (na przebranie). Strasznie trudno bylo sie zdecydować, ale mysle, ze na ciepłą kurtke jest za cieplo...
Rajstopki zostawiłam, bo mam takie spodnie, spod których widać kawałek nóżki (podwijaja się, jak nimi macha).

Edit: Aha, zapomniałam wymienić spodenki :)
Właśnie zabieram się za robienie naleśniczków :)
 
Ostatnia edycja:
Agi super że Pola już wcina z apetytem!
Lena - gratki za ząbka:) Gaja świetnie zasnęła:p Jagoda podobnie śpi od kilku dni! jak chcę ją przewrócić choćby na bok, to zaraz się spowrotem przewraca na brzuch:)

Ja ubrałam Jagodę na spacer tak - cienkie rajstopki i spodenki, body dł rękaw + cieniutka bluzeczka i bluza (taka nie za gruba ale nie cienka, taki polarek ma w środku czy coś) no i chustka i cienka czapucha
 
A my wcinamy ciacho marchewkowe :-) Lila tez z okazji ukonczenia dziesieciu miesiecy :tak: szkoda ze nikt nie pamietal :confused2:
Dlatego zaproponowałam osobny watek z datami urodzin maluszków-możnaby uniknąc takich sytuacji...
ale jakos tego też
nikt nie zauważył....
Wielkie buzialki dla Lili


Swoja drogą mój suwak pokazuje że Filipcio ma dzisiaj 9m-cy,4 tyg i 2 dni.Ciekawe co pokaze jutro skoro według daty urodzenia mały jutro skończy 10 miesiecy
 
Ostatnia edycja:
Ale ze mnie gapa:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Dla kochanej Lilci wszystkiego najlepszego,
żeby w każdy dzień budziła się z uśmiechem na ustach,
a tym samym dawała mnóstwo radości swoim rodzicom,
rośnij zdrowo Lilcio i smacznego ciasta marchewkowego:-):-)

default.jpeg
 
reklama
OLAvip ja ubieram jeszcze rajjtuzy zimowe czyli grube bo u dziewczynek łatwo o zapalenie układu moczowego wiec boje sie aby nie podwiało:)
KORANDIER przepraszam, że zapomniałam jestem zaślepiona ząbkiem Gai:)
STO LAT DLA LILCI!!!!!!!!!!!
STO LAT STO LAT!!!!!!!
 
Do góry