reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam i ja.
Nie poodpisuje bo produkcja za duża a ja mam czasu brak.

Najlepszego dla dzisiejszych jubilatów : Jagódek, Bliźniaków Ewusiowych i Eryczka. Sto lat kochane robaczki!!!!!! :*

Zyraffka- współczuję. Oby było już wszystko ok. Buziaki dla Łukaszka!!! :*
Klementinka- super, super!!! Gratulacje :*
Gosia- udanego wyjazdu i spokojnej podróży :)
Lena- fajniusi filmik, Trza było u mnie kręcic jak Gajka z miotłą latała ;)
Asencja- gratulujemy ząbków. Masakra z tą glukozą , bleeeee okropne to i jeszcze tyle razy kłucie. Bądz dzielna kochana
Karo- serdecznie gratuluję awansu!!! Fajnie ,że sie odezwałaś :*
Nadika- zdrówecZKa
Percia- słyszałam ,że ta kura jest zajebi....... ;) A jak się czujecie kochani?
Elizka- a skąd ty piszesz, jak Ci mieli neta zablokowac?

To tak pokrótce, lece walczyc z domem. przepraszam ,że nie wszystkim. Wybaczcie.

edit: A co z Hefulcią i Madzią M??????????????????
 
Emalia - Kochana jestem :-) starałam się was nadrobić ale jakoś mi nie wychodzi :-( Ostatnio miałam mały incydent bo w niedziele wieczorkiem karetka mnie zabrała bo dostałam jakiejs arytmi serca :-( wyszłam w poniedziałek wszystkie wyniki ok stanu zawałowego tez nie ma wiec lekarze stawiaja że dzieje sie tak na tle nerwowym :-( Chyba teraz wychodzi ze mnie duszenie w sobie przez cały czas nerwów, ale mówie wam masakra myślałam że umre :-( takie strasze uczucie :-(
Mam nadzieje że juz sie tak nie zdarzy, mam jeszcze sobie założyć holtera i zobaczymy co tam wyjdzie
 
weź nic nie mów o bagażu, bo ja nie wiem gdzie my to wszystko zmieścimy:szok::szok: a jeszcze kombi nie mamy, ale jakoś damy rade:sorry: najwyżej będę jechała na dachu:laugh2::laugh2: więc jak któraś czerwcóweczka zobaczy wariatkę machającą na czerwonym samochodzie to będę JA!!!:laugh2::laugh2:
chabry, hmmmm musi być piękna, ja ostatnio gustuje w makach;-);-)


ahahahahahahahahahahahahaahahahaha spadłam z krzesla!:) TYylko chustkę i okulary nałóż Kochana bo po pierwsze by Ci uszków nie przewiało a po drugie to dużo owadów w lasach lata Jak Ci do oka wpadnie? :) Buzia tez zamknięta także Kochana nie krzyczymy nie krzyczymy:)
O matko popłakałam się ze śmiechu:)
Kolenderko - super że się zakupki udały!:) Jak Jedna Maki , druga Chaberki to ja se trzasne coś w margaretki i jeszcze kogoś ze słonecznikami , niezapominajkami i mleczami i stokrotkami namówimy i zrobimy zlot Dzieciów Kwiatów:):):) Apropos słyszałam że do Wrocławia będziesz przez Warszawę w sierpniu jechała?:):):):p Mam nadzieję:):):)
Emalciu - Kochana 3 wiadra czasu przesyłam!!!!!! Pracusiu Ty nasz Tofany!!!!!
Liza- Super!!!!! Gratulacje następnemy chodziaczkowi:)
Lenka- Gaja superaśna:) Pewnie ładnie chodzi i bęca też przesłodko! A jak gada fajowo!
 
Emalia - Kochana jestem :-) starałam się was nadrobić ale jakoś mi nie wychodzi :-( Ostatnio miałam mały incydent bo w niedziele wieczorkiem karetka mnie zabrała bo dostałam jakiejs arytmi serca :-( wyszłam w poniedziałek wszystkie wyniki ok stanu zawałowego tez nie ma wiec lekarze stawiaja że dzieje sie tak na tle nerwowym :-( Chyba teraz wychodzi ze mnie duszenie w sobie przez cały czas nerwów, ale mówie wam masakra myślałam że umre :-( takie strasze uczucie :-(
Mam nadzieje że juz sie tak nie zdarzy, mam jeszcze sobie założyć holtera i zobaczymy co tam wyjdzie

O jejku Madziu:-:)-( współczuje przeżyć i tulam, kochana musisz się przebadać porządnie!!! wiem, ze nerwy mogą dużo złego zrobić:-(, ale z drugiej strony łatwo powiedzieć mniej się denerwuj i stresuj, a to się tak nie da:no: mam nadzieje, że wszystko się wyjaśni a to był jednorazowy przypadek! Duzo zdrówka i buziaki!
 
Emalia - Kochana jestem :-) starałam się was nadrobić ale jakoś mi nie wychodzi :-( Ostatnio miałam mały incydent bo w niedziele wieczorkiem karetka mnie zabrała bo dostałam jakiejs arytmi serca :-( wyszłam w poniedziałek wszystkie wyniki ok stanu zawałowego tez nie ma wiec lekarze stawiaja że dzieje sie tak na tle nerwowym :-( Chyba teraz wychodzi ze mnie duszenie w sobie przez cały czas nerwów, ale mówie wam masakra myślałam że umre :-( takie strasze uczucie :-(
Mam nadzieje że juz sie tak nie zdarzy, mam jeszcze sobie założyć holtera i zobaczymy co tam wyjdzie
Oj Kochana przytulam mocno!!!!! Teraz musisz bardziej dbać o siebie Kochana!!!! Wiesz że jak masz checia się wygadać to na gg zawsze ajem:) :*:*:*:*
 
ahahahahahahahahahahahahaahahahaha spadłam z krzesla!:) TYylko chustkę i okulary nałóż Kochana bo po pierwsze by Ci uszków nie przewiało a po drugie to dużo owadów w lasach lata Jak Ci do oka wpadnie? :) Buzia tez zamknięta także Kochana nie krzyczymy nie krzyczymy:)
O matko popłakałam się ze śmiechu:)

teraz to ja spadłam z krzesła:-D:-D:-D:-D i se pupcię stłukłam:shocked2::shocked2: jesteś niesamowita!!!!:-):-):-):-):-) ogroniasssttteeee buziakiiii przesyyyyyłammm:rofl2::rofl2:

pędzę dziecię mi wstało, trza obiada dać:-)
 
Gosiu - ostatnio miałam takie coś pół roku temu ale wtedy lekarz powiedział ze wypłukałam się z suplementóe dostałam kroplówke z magnezu potasu i przeszło
Perfecta - wiem Kochana że jesteś i dziękuje że jesteś :-)

Jak na razie wyszło z EKG że mam przyspieszona akcje serca i nic wiecej wszystkie wyniki książkowe ale u mojej siostry po holterze też wyszło ze ma przyspieszona akcje serca wiec to chyba u nas rodzinne, jak na razie dostałam tabletki na obnizenie tętna i zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Emalia - Kochana jestem :-) starałam się was nadrobić ale jakoś mi nie wychodzi :-( Ostatnio miałam mały incydent bo w niedziele wieczorkiem karetka mnie zabrała bo dostałam jakiejs arytmi serca :-( wyszłam w poniedziałek wszystkie wyniki ok stanu zawałowego tez nie ma wiec lekarze stawiaja że dzieje sie tak na tle nerwowym :-( Chyba teraz wychodzi ze mnie duszenie w sobie przez cały czas nerwów, ale mówie wam masakra myślałam że umre :-( takie strasze uczucie :-(
Mam nadzieje że juz sie tak nie zdarzy, mam jeszcze sobie założyć holtera i zobaczymy co tam wyjdzie

Boszzze współczuje Madziu przeżyc. Na pewno wystraszyłaś się nie na żarty kochana. trzymam kciuki oby już takie historie się nie powtarzały. Zdróweczka życzę i całuje Was mocno :*
 
reklama
Kolenderko - super że się zakupki udały!:) Jak Jedna Maki , druga Chaberki to ja se trzasne coś w margaretki i jeszcze kogoś ze słonecznikami , niezapominajkami i mleczami i stokrotkami namówimy i zrobimy zlot Dzieciów Kwiatów:):):) Apropos słyszałam że do Wrocławia będziesz przez Warszawę w sierpniu jechała?:):):):p Mam nadzieję:):):)
hahahha szalona hipisko ty nasza :-):-):-D bardzo chetnie bym sie zleciala zreszta wiesz :tak: szkoda ze ta wies warszawa gdzies tam w polu daleko lezy, podobnie jak wrocek :-(

Emalia - Kochana jestem :-) starałam się was nadrobić ale jakoś mi nie wychodzi :-( Ostatnio miałam mały incydent bo w niedziele wieczorkiem karetka mnie zabrała bo dostałam jakiejs arytmi serca :-( wyszłam w poniedziałek wszystkie wyniki ok stanu zawałowego tez nie ma wiec lekarze stawiaja że dzieje sie tak na tle nerwowym :-( Chyba teraz wychodzi ze mnie duszenie w sobie przez cały czas nerwów, ale mówie wam masakra myślałam że umre :-( takie strasze uczucie :-(
Mam nadzieje że juz sie tak nie zdarzy, mam jeszcze sobie założyć holtera i zobaczymy co tam wyjdzie
Magda bardzo wspolczuje przezyc, mam nadzieje ze powoli sie serduszko wyciszy i zlapie rytm..dbaj o siebie, probuj znalezc momenty 100% relaksu nawet jesli by to mial byc 15minutoy spacer dookola bloku..moze jakies zajecia z jogi lub medytacji? nie wiem czy w to wierzysz, ale warto poprobowac, nawet godzinka plywania moze zdzialac cuda :tak:
 
Do góry