reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Kasia - trzymam kciuki za Ciebie jutro. I dawaj nam znać Kochana! Jak wyniki! Trzymaj się mocno!
Mimi - Witaj Fajna z Was rodzinka! Miło mi Ciebie poznać!

Ja Was Kochane przepraszam że tak żadko... ale zmiany zmiany zmiany i w związku z nimi w domku jesteśmy gośćmi i tak jakoś wogóle mało czasu ostatnio... A bałagan mam jak jasny gwint... Sprzątam na raty ale co posprzątam to nazajutrz wszystko porozwalane...
Uciekam robić zupkę i makaron na jutro.
Trzymajcie się mocno!
 
Emalia- bardzo bardzo mi przykro :-(
[*] Przytulam jak mogę najmocniej, serce się kraje w tym tygodniu ......
Kasiulka- myślę o Tobie intensywnie! Trzymaj się Kochana, oby jutrzejszy dzień przyniósł Ci wiele nadziei i jeszcze więcej wiary! Czekam na pozytywne wiadomości!
milusia- jak to u nas mówią- "do wesela się zagoi" ;-) A tak poważnie to dużo dużo zdrówka!
Mimi- witaj! Ślicznego masz synka :tak:

Nie czas i klimat pisać teraz coś więcej, ale dziękuję za wszystkie życzenia i powinszowania na fb!
 
Dziekuję dziewczyny za ciepłe przyjęcie pomimo takiego fatalnego i smutnego okresu tutaj ...współczuję ....
 
kasiulka ściskam kciuki najmocniej jak potrafię!!! Trzymaj się Kochana!!!
mimi. super dzieciak, taki sam blondasek jak mój Natan.

Ja po tych smutnych wiadomościach tak bardzo się teraz boję o swoją ciąże....jakieś fatum krąży na naszym forum.. aż płakać się chce.. za tydzień dopiero wizyta, dzisiaj mnie brzuch pobolewa po prawej stronie w okolicy pępka, jak leżę to jest ok ale jak wstanę to zaczyna boleć,mam nadzieję że to efekt rozciągającej się macicy.. jak się powtórzy i będzie bolało cały czas to najwyżej zadzwonię do gina.
a tak to prawie non stop leże. Z aktywnej mamy,spędzającej mnóstwo czasu ze swoim brzdącem na powietrzu momentalnie stałam się leniem który nic nie może robić. Dobrze że obok mieszka babcia która Natana zabiera na spacery.
 
reklama
nadika dobrze że masz kogoś kto się zajmie chociaż trochę Natankiem ... leż i odpoczywaj bo Wasze zdrowie teraz najważniejsze i należy Ci się małe lenistwo ... trzymaj się kochana... :)
 
Do góry