reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Cześć

Milusia wielkie gratki - spokojnej, nudnej i ksiązkowej ciaży, i oczywiście Zosiaczka życzymy (a może dwie????;-))

cóż Perfecta i Mama Kubulki juz na wylocie to ktoś musi przejąć pałeczkę a Wam dziewczyny szybkich i bezbolesnych porodów bo nie wiem kiedy znów zajrzę :zawstydzona/y:


my w trakcie zakupów i pakowania, wyruszamy na Poznań

Pozdrawiamy wszystkich
 
Gratuluję nowej "ciężarówce" :-D :-D

My zaczynam starania ok lipca, sierpnia ciekawe ile będzie potrzebnych podejść :-D mam cichą nadzieję na bliźniaki bo zawsze mi się 3 dzieci marzyła ;-) jednak szanse na to mam takie same jak na wylot w kosmos :-)
 
Milusia GRATULACJE!!!!! :-) Spokojnej ciąży i zdrowego maluszka :tak: ;-)

anecznik trzymamy kciuki :-)



aaaa i spokojnych porodów dla rozpakowujących sie na dniach :-D jak ten czas leci... :szok:
 
Ostatnia edycja:
Milusia, ja również gratuluję:) Spokojnej ciąży i wymarzonej Zosi życzę:)

Dzięki za rady co do miejsca nad polskim morzem, tak się zastanawiamy, ale coś czuję że nic z tego nie wyjdzie bo znowu będzie ciężko z urlopem...
 
Milusia !!!!!!!!!!!!! spokojnej nudnej ciązy ! a to bedzie Zosia czy 2 Zosie?:)

Perfekta Mamkubulki oj zaczynam czekac na wiesci od Was!

Zyrafka piekne sciany zazdroszcze talentu

Wroce do tematu dzieci chamow..... wiec Olaf jest przykladem dziecka wychowanego na niechama....
W piaskownicy wszyscy sie znali kulturalni rodzice , podzie sie , bawcie sie razem przepros podziekuj, wiecie jaki mamy efekt taki jak jak mowi Anecznik, dziecko ktore przepuszcza w kolejce, jest niepwene bo wkokol stdo bawolow, rozmawialam z tymi rodzicami ktorzy bywali z nami w piaskowicy, kazdy mysli to samo to byl nasz blad, ale znalesc zloty srodek jest strasznie trudno, teraz przy Erciu mam troche inne podejscie, nie ingeruje zbyt szybko, patrze jak sam sobie radzi, wchodze w akcje dopiero jak jest bardzo zle, Eryk wie ze nalezy sie podzielic , trzeba przeprosic i nie wolno wyrywac, tego uczymy go w domu taki mu daje przyklad Olaf, w piaskonicy uczy sie ze jednak czasem trzeba powalczyc , dopoki nikt go nie atakuje jest aniolkiem, ale jak ktos go uderzy wyrwie mu cos czym sie bawi krzyczy ze tak nie wolno, jak chce sie pobawic czyjas rzecza grzecznie pyta czy moze.

Jak patrze na Olafa to bardzo sie boje czy poradzi sobie w zyciu, albo jestes chamem i jestes w grupie, albo jestes przeciwko nam... normalnie strach, wszytsko zmierza nie tam gdzie ma, pamietacie film Galerianki, jak go zobaczylam nie moglam spac przez pol nocy. Wiecj jak ktoras znajdzie zloty srodek poprosze o przepis....
 
reklama
Hej,
zaglądam by sprawdzić jak się mają nasze ciężarówki a tutaj pojawia się nowa:))
Milusia gratulacje!!!!
Perfecta, mamakubulki
trzymam kciuki za pomyslne rozwiązanie!!
co do rozstania z dziecmi to uwierzcie mi, że poradza sobie lepiej niż mamusie. Natan też był tylko do mnie przywiązany a naprawde w te 4 dni beze mnie super sobie radził

Wypowiem się też ad postu anecznik. Ja ją po części rozumiem,myślę że nie chodziło jej o to by dziecko wychować na dosłownie chama, ale by dziecko nie było popychane, by potrafiło zawalczyć o swoje. Mój Natan jest bardzo grzecznym chłopcem jeśli chodzi o uzywanie słów "przepraszam, dziękuję, proszę, dzień dobry itd." ale niestety nie potrafi zawalczyc o swoje, dzieciaki zabieraja mu zabawki a on wtedy wydaje się taki bezbronny, wogóle przez to boi się dzieci,gdy jestem z nim na placu zabaw to jest szczęśliwy gdy jest sam a gdy tylko pojawią się dzieci i to takie żywsze, energiczne to wtedy widzę strach w jego oczach,wyciszenie i odsuwanie się na bok. Każda matka chce by jej dziecko dało sobie radę w życiu, radziło sobie w różnych trudnych sytuacjach i jestem zdania że oprócz tego dobrego wychowania należy dziecko też uczyć by walczyło o swoje, by nie było tym popychadłem, by potrfaiło wykłócić się o zabawkę. Ja jestem pełna obaw o Natana, naprawde boję się że będzie mu ciężko bo on się naprawdę boi dzieci. czekam jak się dostanie do przedszkola i jak sobie poradzi..
 
Do góry