reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hej Kochane,
teraz imprezki urodzinowe na czasie:)) my już mamy za sobą :)
Powiedzcie mi czy Wasze dzieci też takie niegrzeczne? Natanek był taki grzeczny ale teraz ma zwrot o 180 stopni. Łobuz z niego okropny i do tego w ogóle mnie nie słucha. Najgorsze, że mi wszędzie ucieka, boję się na spacer z dwójką wychodzić, mimo tego że mam dostawkę przy wózku, to ten łobuz z niej schodzi i w nogi. Ważę już 50kg a wiec na minusie 3kg jak przed ciążą. Gdyby tylko Daniel załapał butlę to powoli bym cyca odstawiła ale ciężka droga przed nami.
aaaa zapomniałam się pochwalić że Natan dostał się do przedszkola!!! byliśmy na dniach otwartych i byłam w szoku jak potrafił się odnaleźć w przedszkolu, jak się ładnie bawił, aż panie przedszkolanki stwierdziły że odważny i śmiały :) zobaczymy co będzie we wrześniu :)
 
reklama
A moje dziecko, odpukać, jest grzeczniejsze niż kiedykolwiek... no i wreszcie mogę pochwalić że pożegnaliśmy pampersy :tak: tzn. na noc zakładam ale jest zawsze suchy więc jesteśmy na dobrej drodze :tak: teraz niech mi któraś mamusia doradzi jak przekonać dziecko do sikania w innym miejscu niż nocnik... powiedzmy idziemy na spacer a młody woła nocnik :-( no i co teraz robić? mówię mu że wysika się jak tatuś, ale on nie chce jak tatuś, koniec kropka... wstrzymuje, nie posika się, ale wstrzymywanie nie jest rozwiązaniem... boję się iść z nim gdzieś bo wiem że będzie problem z siusianiem w miejscu publicznym...

Zbliżają się urodzinki. My robimy tylko jak zwykle, w gronie najbliższych czyli babcia i prababcia na działce. Tort jutro zamawiam, z Angry Birds. Prezentu nie mamy, i nie wiem czy coś kupimy bo nie mam pomysłów. Może coś na szybko kupię żeby dziecko się nie zawiodło.
 
Kasiek Lila tez dlugo miala opory z sikaniem poza domem. Najpierw udalo sie nauczyc ja siusiac w ogrodku, powiedzialam jej ze dzieki temu kwiatki lub trawka pieknie urosna:-D , wybiera sobie sama miejsce i hop:-) Ostatnio uwielbia sikac na mrowki:-D

Gorzej bylo z restauracjami itp, pomoglo dopiero przedszkole, tam sie przelamala do obcych restauracji:tak:
Powodzenia, na pewno sie uda!
 
Kasiek - na pewno niedługo sie uda, u nas na początku Maja też cały czas wstrzymywała, az wrócimy do domu, a teraz znowu mamy odwrotnie niz było u Koriander, tzn. zrobi gdzieś w toalecie w budynku, ale nie chce sikać na trawke na świeżym powietrzu:blink:
 
Dziewczyny, czy u Was też jest dużo komarów? U nas to jakaś plaga... od kilku dni nawet na drugim piętrze w bloku mamy... co najgorsze, to w sobote, ja byłam w pracy, a Damian był z tatusiem i babcią na działce i pewnie tam go tak pogryzły, że ma całą buźkę w takie brzydkie krosty, mąż mówi że to komary, ale mi to podejrzanie wygląda... jedną zdrapał to taki przezroczysty płyn wypłynął... możliwe że to od komarów???
 
Dziewczyny, czy u Was też jest dużo komarów? U nas to jakaś plaga... od kilku dni nawet na drugim piętrze w bloku mamy... co najgorsze, to w sobote, ja byłam w pracy, a Damian był z tatusiem i babcią na działce i pewnie tam go tak pogryzły, że ma całą buźkę w takie brzydkie krosty, mąż mówi że to komary, ale mi to podejrzanie wygląda... jedną zdrapał to taki przezroczysty płyn wypłynął... możliwe że to od komarów???
możliwe,u nas Kuba jest tak pogryziony że masakra!!!ale teraz jest ich i tak już mniej
 
Witam staram sie Was doczytywac ale z odpisywaniem mam problem, jak zwykle doba za krotka, za tydzien zaczynamy urlop nie wiem jak mam zdazyc sie przygotowac jeszcze urodziny chlopakow po drodze:)

Kasiulka jak sie czujesz , dajesz rade, wiesz czy sa jakies efekty?

podwojne mamusie dajecie rade?
 
reklama
Do góry