reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Obawiam się, że w Sulęcinie będzie klasyka + trochę rozrywki, bo to ma być jakaś impreza dla rady miejskiej czy coś takiego. To z reguły trochę nudne imprezy i mało inspirujące. Najlepszy z tego wszystkiego jest bankiet, hehe :) Nie wiem czy to wypali, bo coś kręcą nosem na opłatę za przejazd, a ja tam mam 550 km w jedną stronę więc nie bardzo mi się uśmiecha samej opłacić dojazd :) W każdym razie na propozycję od zespołów jesteśmy otwarte :)
 
reklama
no tak bielsko biala... kurcze to jak Wy sie zgracie jak ja Ci zespol nakrece?? :sorry:
dobra kochana milo sie klika ale ide sie polozyc...

spokojnej nocy dziewczyny!!
 
Witam z rana :) ja już po śniadaniu, dziś była owsianka :) i jakoś żyję przez to :) mąż w pracy, więc za porządki się biorę, bo mieszkanie jak po tornadzie... Miłego dnia wszystkim życzę!!
 
witam,jej dziewczyny jak wam zazdroszcze,ze macie takie smaki...ja tez zjadlabym cos dobrego,ale sie boje,bo wszystko co przyjmuje wyrzucam z siebie,od rana jestem na krakersikach,teraz maz szykuje jajecznice,ale cos czuje,ze mi nie wejdzie.
dzisiaj dla odmiany boli mnie glowa:(((

Zebrra - my mamy podobny termin,ja tez jeszcze nie bylam na usg,dopiero 5 list.ale mam nadzieje,ze bedzie dobrze u Ciebie na pewno tez.

 
Karmelia, ja też musze się zabrać za porządki, ale tak mi się nie chce.... ech nie lubię sprzątać...

Poziomku, ja mam usg we wtorek 2 listopada, mam nadzieję, że okaże się szczęśliwe :) I Tobie też tego życzę :)
 
reklama
Do góry