reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Agatko - mój m tez pada po kilku godzinach zabawy a co my matki mamy zrobić po całym dniu???? :)))
Ja szczepiłam 5+1 oraz na pneumo i rota (co było decyzją męża bo ja sama jestem przeciwna szczepeniu - chyba za dużo naczytałam sie o skutkach ubocznych....) ale jak narazie po 2 dawkach nic małej nie było uffff

Trasia - napisz coś więcej o tym badaniu od kiedy można je zrobić i czy może to pediatra zlecić?

Idę już spać bo padam... papapapap
 
reklama
Ivona ale pytasz o te pasożyty? Ja to pisałam do Ogitu pod kątem pobudek jej 3letniej Milli. Tak normalnie to chyba nie ma po co, przynajmniej dopóki dzieci nie pójdą np do przedszkola... a i wtedy warto by mieć jakieś podstawy do tego.
 
TRASIA przestań z tymi horrorami, ja mam słabe serce;
Taka miła grzeczna dziewczynka z ciebie a takie strasznosci oglądasz? No nie wiem, nie wiem;-)
 
IWONKA ja tez mam niechęć do szczepionek bo boje się skutków ubocznych ale boje się tez wyrzutów sumienia jeśli dziecko mi zachoruje bo było nieszczepione; i tak szczepie i się modle żeby wszystko było dobrze.
 
ja tam horrorow nie lubie :no: albo sie boje, albo stwierdzam, ze glupoty opowiadaja :eek:
szczepionek chyba sie nie boje, bardziej chorob, u nas daja te 5w1, dla nas dobre sa.
 
dziewczyny padam, pyszczorek boli strasznie, ale co tam dam rade... wkońcu poród przeżyłam ;-)
jutro postaram sie napisać co ja z tymi brzoskwiniami robilam :-)
póki co dobranoc kochane mamuśki
 
Witam wieczorową porą i jednocześnie żegnam, bo to już mój czas. Za 7 godzin karmienie;)

Trasia
, pamiętasz, że ja też horrory uwielbiam? Powiem Ci, że od porodu żadnego nie oglądałam. Boję się, że się zestresuję i że nerwy a dziecko przejdą - taką jazdę sobie wkręciłam i już:)
 
reklama
Do góry