reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
to ja też na razie nieśmiało się pochwalę. Mamy za sobą z 5 testów i badanie hcg...wszystko pozytywnie więc najprawdopodobniej zostanę mamą po raz drugi (mamy już 1,5roczną córkę) Ciesze się bardzo bardzo, ale czekam na wizyte u gina i oficjalne potwierdzenie mojego stanu. Z moich wyliczeń termin mam na 1 czerwca, ale to się okaże.
Mam pytanko do założycielki wątku....jaką wartość bety miałaś i kiedy ją robiłaś?
 
jesteśmy po wizycie. Ciąża potwierdzona, ale jeszcze jest maciupiutka więc trzymajcie kciuki zeby wszystko dobrze się rozijało
 
Czesc dziewczyny - juz kolejny test i wyrazna druga kreseczka :) Wedlug moich obliczen 7 czerwca powinna sie pojawic dzidzia. 11 pazdziernika USG by potwierdzic ciaze. Bardzo sie ciesze.
A z objawow - metaliczny smak w ustach i bol brzucha
 
reklama
Mnie też brzuch boli... aż dzisiaj nospę wzięłam. Nie jest to ból nie do wytrzymania, ni to kuje ni to ciągnie, raz jajniki, raz pachwiny, dopiero od kilku dni tak pobolewa. U mnie dzisiaj zaczął się 5 tydzień, wszędzie piszą, że to normalne, a ja i tak się boję :-(

Z objawów to u mnie ostatnio ból brzuszka, piersi i zgaga, wczoraj delikatne mdłości ale szybko przeszło :)
 
Do góry