reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

jej już czerwcowe mamusie 2012 się pojawiają :) a dopiero co marcóweczki były pierwsze :) życzę wam kobietki w takim razie spokojnych 9 miesięcy, zdrówka, ciszenia się ciążą jak sie tylko da i zero jakich kolwiek dolegliwosci ciążowych czy też innych nieprzykrości, oby było wszystko dobrze! :) MARCÓWKA 2012
 
reklama
Czesc dziewczyny, przeszlam sie dzisiaj na usg, troche bez sensu ;-) ale jednak bylam, jest piekny pecherzyk ciążowy, cos w nim juz widac, jakis zalążek :-) kolejna wizyta na usg za 3 tyg. ! :-) A mdosci strrrrasznie mnie mecza :-(
 
Pamietam jakby to bylo dzis- test ciazowy, pierwsza wizyta u gina, pierwsze wpis do "czerwiec 2011", a teraz tule juz moja nietakaznowu kruszynke w ramionach:-) ...
Gratulacje i powodzenia czerwcowki 2012!!!!!!!
 
mnie też troszke pobolewa brzuch i pachwiny, ale nie jest źle.
aldo ja też mimo tego że wiem ze jeszcze za wcześniej to poszłam na usg i zobaczyłam pęcherzyk, w poprzedniej ciąży dopiero w ósmym tygodniu coś udało sie zobaczyć teraz widziałam już w czwartym licząc od zapłodnienia czyli w szóstym od ostatniej miesiączki. Własnie jak Wy liczycie od miesiączki czy od zapłodnienia?
 
Hejjjj

to i ja sie witam:) ostatnia miesiaczka 29 sierpien:) termin z moich obliczen wychodzi na 5 czerwca:) czyli dokladnie w dzien kiedy urodzil sie moj synek:) wizyte mam 11 pazdziernika:) z objawow to delikante narazie mdlosci ( z synkiem wymiotowalam pierwsze 3 miesiace) bol brzucha i ciagle zmeczenie. A przy ponad rocznym maluszku- odpoczynek w dzien jest prawie nie mozliwy. Powiem wam ze czerwiec to piekny miesiac na rodzenie dzieci:) ja z Kacprem mialam CC i nie wspominam tego najgorzej. Mam nadzieje ze razem przejdziemy przez te 9 miesiecy:)
 
Dziewczyny powiedzcie zdarzyły się wam plamienia?, dodam że jestem w piątym tygodniu. U mnie trwa to już drugi dzień, a do lekarza pójdę dopiero jutro, zaczynam sie coraz bardziej martwić :-(
 
reklama
Witam was dziewczyny i ruurkę też;)
U mnie sprawa wygląda tak:
-ostatni okres 25.08.2011 r.
- beta HCG w 26 d.c wynik 17,31.
- beta HCG w 28 d.c. wynik 28,41.
- test z moczu 32 d.c bardzo słaba 2 kreska
- beta HCG w 35 d.c. wynik 116.
USG miałam robione w poniedziałek w 33 d.c i nic kompletnie nic.
Wczoraj brązowy śluz, śladowe ilości. Dalej mam czekać. Jutro powtórka Beta. Jak ja wam zazdroszczę że już coś wiecie. Bo mnie tylko czekanie pozostało.
 
Do góry